zamówienie na dostawy warzyw i owoców
| Publication date | 2020-09-14 |
| End date | 2020-09-22 00:00:00 |
| Instytucja | Areszt Śledczy |
| Miejscowość | Kraków |
| Województwo | małopolskie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 584747-N-2020 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 32000003, 153000001 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Część I:Warzywa cebulowe i korzeniowe: Buraki ćwikłowe – CPV 03200000-3 – 7 000 kg Cebula – CPV 03200000-3 – 8 000 kg Marchewka – CPV 03200000-3 – 21 000 kg Pietruszka – CPV 03200000-3 – 6 000 kg Pory – CPV 03200000-3 – 2 300 kg Seler -CPV 03200000-3 – 6 000 kg Część II: Warzywa strączkowe: Fasola “Jaś” - CPV 03200000-3 – 1 400 kg Groch łuskany – CPV 03200000-3 – 1 900 kg Część III: Warzywa kapustne i liściowe: Kapusta biała – CPV 03200000-3 – 6 000 kg Kapusta czerwona – CPV 03200000-3 – 1 500 kg Część IV: Jabłka: Jabłka – CPV 03200000-3 – 13 000 kg Część V: Ziemniaki: Ziemniaki – CPV 03200000-3 – 70 000 kg Część VI: Kiszonki: Kapusta kiszona (opakowanie do 25 kg) – CPV 15300000-1 – 4 800 kg Ogórki kiszone (opakowanie do 35 kg) – CPV 15300000-1 – 6 500 kg |
Dodatkowe informacje
| GuidZP400 | 73775d71-4bfe-4723-8caa-181ae048f531 |
| Biuletyn | 584747-N-2020 |
| Zamawiajacy nazwa | Areszt Śledczy |
| Regon | 35114186900000 |
| Zamawiajacy adres ulica | ul. Montelupich |
| Zamawiajacy adres numer domu | 7 |
| Zamawiajacy miejscowosc | Kraków |
| Zamawiajacy kod pocztowy | 31-155 |
| Zamawiajacy panstwo | Polska |
| Zamawiajacy wojewodztwo | małopolskie |
| Zamawiajacy telefon | 126 345 077 |
| Zamawiajacy fax | 126 335 354 |
| Zamawiajacy email | as_krakow@sw.gov.pl |
| Adres strony url | https://zp.sw.gov.pl |
| Zamieszczanie obowiazkowe | 1 |
| Ogloszenie dotyczy | 1 |
| Czy finansowane z unii | 2 |
| Czy ubiegac zaklady pracy | 2 |
| Minimalny procent zatrudnienia | 0% |
| Rodzaj zamawiajacego | 8 |
| Rodzaj zamawiajacego inny | jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej |
| Czy dostep dokumentow zamowienia | 1 |
| Dostep dokumentow zamowienia | https://zp.sw.gov.pl |
| Czy zamieszczona bedzie specyfikacja | 1 |
| Zamieszczona bedzie specyfikacja | https://zp.sw.gov.pl |
| Czy oferty wnioski dostepne | 1 |
| Oferty wnioski dostepne | www.platformazakupowa.pl/pn/as_krakow |
| Czy dopuszczone wymagane przeslanie ofert | 1 |
| Dopuszczone wymagane przeslanie ofert inny | dopuszczalne jest składanie ofert za pośrednictwem operatora pocztowego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. prawo pocztowe, osobiście lub za pośrednictwem posłańca. |
| Dopuszczone wymagane przeslanie ofert adres | Areszt Śledczy w Krakowie, ul. Montelupich 7, 31-155 Kraków |
| Nazwa nadana zamowieniu | zamówienie na dostawy warzyw i owoców |
| Numer referencyjny | 9/D/Kw-Ż/20 |
| Rodzaj zamowienia | 1 |
| Czy podzielone na czesci | 1 |
| Okreslenie przedmiotu | Część I:Warzywa cebulowe i korzeniowe: Buraki ćwikłowe – CPV 03200000-3 – 7 000 kg Cebula – CPV 03200000-3 – 8 000 kg Marchewka – CPV 03200000-3 – 21 000 kg Pietruszka – CPV 03200000-3 – 6 000 kg Pory – CPV 03200000-3 – 2 300 kg Seler -CPV 03200000-3 – 6 000 kg Część II: Warzywa strączkowe: Fasola “Jaś” - CPV 03200000-3 – 1 400 kg Groch łuskany – CPV 03200000-3 – 1 900 kg Część III: Warzywa kapustne i liściowe: Kapusta biała – CPV 03200000-3 – 6 000 kg Kapusta czerwona – CPV 03200000-3 – 1 500 kg Część IV: Jabłka: Jabłka – CPV 03200000-3 – 13 000 kg Część V: Ziemniaki: Ziemniaki – CPV 03200000-3 – 70 000 kg Część VI: Kiszonki: Kapusta kiszona (opakowanie do 25 kg) – CPV 15300000-1 – 4 800 kg Ogórki kiszone (opakowanie do 35 kg) – CPV 15300000-1 – 6 500 kg |
| Cpv glowny przedmiot | 03200000-3 |
| Szacunkowa wartosc zamowienia calosc | 0,00 |
| Data zakonczenia | 2021-06-30T00:00:00+02:00 |
| Zdolnosc techniczna okreslenie warunkow | O udzielanie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy w ciągu ostatnich 3 lat wykonali minimum 1 dostawę na kwotę: a) dla grupy I – 28 000,00 zł, b) dla grupy II – 4 900,00 zł, c) dla grupy III – 4 300,00 zł, d) dla grupy IV – 15 500,00 zł, e) dla grupy V – 26 400,00 zł, f) dla grupy VI – 8 600,00 zł. |
| Czy oswiadczenie niepodleganiu wykluczenia | 1 |
| Zakresie warunkow udzialu | wykaz dostaw wykonanych, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy i usługi zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających czy te dostawy zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego dostawy lub usługi były wykonywane, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie wykonawcy; w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonanie powinny być wydane nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert |
| Czy wadium | 1 |
| Wadium | Zamawiający żąda od Wykonawców wniesienia wadium dla każdej z części zamówienia w wysokości: Część I – 2 500,00 zł, Część II – 450,00 zł, Część III – 400,00 zł, Część IV – 1 500,00 zł, Część V – 2 500,00 zł, Część VI – 800,00 zł. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert. Wadium może być wniesione w formie określonej w art. 45 ust. 6 ustawy pzp. Wadium wnoszone w pieniądzu Wykonawca winien wpłacić przelewem na niżej podany numer rachunku bankowego Zamawiającego: Areszt Śledczy Kraków ul. Montelupich 7 31-155 Kraków Narodowy Bank Polski oddział okręgowy Kraków 92 1010 1270 0010 2313 9120 0000 W tytule przelewu wpisać: 9/D/Kw-Ż/20 podać numer części zamówienia, za którą wpłacane jest wadium oraz nazwę firmy. |
| Zastosowanie procedury pzp | 1 |
| Zmiana umowy | 1 |
| Zmiana umowy tekst | Zamawiający przewiduje możliwość zmiany umowy z zakresie ceny (wzrost lub obniżenie) po upływie zadeklarowanego przez wykonawcę okresu stałości ceny. Zmiana ceny następować będzie na pisemny wniosek jednej ze stron i nie może być większa niż o ogłaszany przez GUS wskaźnik cen towarów i usług konsumpcyjnych za poprzedni miesiąc. 1. Wykonawca zobowiązany jest do utrzymania stałej ceny wynikającej z formularza ofertowego w okresie wynikającym ze złożonej oferty. Po tym dniu dopuszcza się możliwość zmiany cen o współczynnik GUS. Zmiana ceny może nastąpić zgodnie z zasadami określonymi w XXVI SIWZ. 2. Zmiana ceny następować będzie na pisemny wniosek jednej ze stron i nie może być większa niż o ogłaszany przez GUS wskaźnik cen towarów i usług konsumpcyjnych za poprzedni miesiąc. Pisemny wniosek o zmianę cen nie może być składany częściej niż co 30 dni. W terminie 7 dni (licząc od daty wpływu wniosku o zmianę cen) sporządzany jest aneks do umowy określający nowe ceny. Nowe ceny obowiązują od dnia podpisania aneksu. |
| IV 4 4 data | 2020-09-22T00:00:00+02:00 |
| IV 4 4 godzina | 11:00 |
| IV 4 5 okres | 30 |
Attchment
| Zalacznik czesc nr | 1 |
| Zalacznik nazwa | Warzywa cebulowe i korzeniowe |
| Zalacznik cpv glowny przedmiot | 03200000-3 |
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal | 0,00 |
| Zalacznik data zakonczenia | 2021-06-30T00:00:00+02:00 |
| Zalacznik krotki opis | Buraki ćwikłowe – CPV 03200000-3 – 7 000 kg Cebula – CPV 03200000-3 – 8 000 kg Marchewka – CPV 03200000-3 – 21 000 kg Pietruszka – CPV 03200000-3 – 6 000 kg Pory – CPV 03200000-3 – 2 300 kg Seler -CPV 03200000-3 – 6 000 kg |
| Zalacznik czesc nr | 2 |
| Zalacznik nazwa | Warzywa strączkowe |
| Zalacznik cpv glowny przedmiot | 03200000-3 |
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal | 0,00 |
| Zalacznik data zakonczenia | 2021-06-30T00:00:00+02:00 |
| Zalacznik krotki opis | Fasola “Jaś” - CPV 03200000-3 – 1 400 kg Groch łuskany – CPV 03200000-3 – 1 900 kg |
| Zalacznik czesc nr | 3 |
| Zalacznik nazwa | Warzywa kapustne i liściowe |
| Zalacznik cpv glowny przedmiot | 03200000-3 |
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal | 0,00 |
| Zalacznik data zakonczenia | 2021-06-30T00:00:00+02:00 |
| Zalacznik krotki opis | Kapusta biała – CPV 03200000-3 – 6 000 kg Kapusta czerwona – CPV 03200000-3 – 1 500 kg |
| Zalacznik czesc nr | 4 |
| Zalacznik nazwa | jabłka |
| Zalacznik cpv glowny przedmiot | 03200000-3 |
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal | 0,00 |
| Zalacznik data zakonczenia | 2021-06-30T00:00:00+02:00 |
| Zalacznik krotki opis | Jabłka – CPV 03200000-3 – 13 000 kg |
| Zalacznik czesc nr | 5 |
| Zalacznik nazwa | ziemniaki |
| Zalacznik cpv glowny przedmiot | 03200000-3 |
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal | 0,00 |
| Zalacznik data zakonczenia | 2021-06-30T00:00:00+02:00 |
| Zalacznik krotki opis | Ziemniaki – CPV 03200000-3 – 70 000 kg |
| Zalacznik czesc nr | 6 |
| Zalacznik nazwa | kiszonki |
| Zalacznik cpv glowny przedmiot | 15300000-1 |
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal | 0,00 |
| Zalacznik data zakonczenia | 2021-06-30T00:00:00+02:00 |
| Zalacznik krotki opis | Kapusta kiszona (opakowanie do 25 kg) – CPV 15300000-1 – 4 800 kg Ogórki kiszone (opakowanie do 35 kg) – CPV 15300000-1 – 6 500 kg |
Criterion
| Kryteria | stałość ceny |
| Znaczenie | 40,00 |
| Kryteria | cena |
| Znaczenie | 60,00 |