Dostawa różnego rodzaju oprogramowania dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Opolskiego
| Publication date | 2014-08-20 |
| End date | 2014-08-28 10:00:00 |
| Instytucja | Uniwersytet Opolski |
| Miejscowość | Opole |
| Województwo | opolskie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 276260 / 2014 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 489000007, 486200000, 722680001 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa różnego rodzaju oprogramowania dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Opolskiego - z podziałem na 9 części: Część nr 1: Dostawa programu Microsoft Office 2013 Pro PL (typ licencji: Edu MOLP) dla Katedry Biosystematyki, Część nr 2: Dostawa programu Microsoft Office 2013 Pro PL (typ licencji: Edu MOLP) dla Katedry Chemii Analitycznej i Ekologicznej, Część nr 3: Dostawa systemu operacyjnego MS Windows 8.1 Pro upgrade PL (typ licencji: Edu MOLP) dla Instytutu Socjologii, Część nr 4: Dostawa programu Microsoft Office 2013 Pro PL (typ licencji: Edu MOLP) dla pracowników administracji i dziekanów wykorzystujących terminale, Część nr 5: Dostawa programu Microsoft Office 2013 Pro PL (typ licencji: Edu MOLP) dla Centrum Informatycznego, Część nr 6: Dostawa systemu operacyjnego MS Windows 8.1 Pro upgrade PL (typ licencji: Edu MOLP) dla Centrum Informatycznego, Część nr 7: Dostawa programu Total Commander PL (typ licencji: komercyjna) dla Centrum Informatycznego, Część nr 8: a) Dostawa programu Trados (SDL Trados Studio 2014 Professional dla uczelni) - 1 licencja dla Instytutu Filologii Wschodniosłowiańskiej, b) Przeprowadzenie 1 dniowego szkolenia z Programu Trados dla 2 osób w siedzibie firmy szkolącej wraz z dostarczeniem materiałów szkoleniowych dla 2 osób, Część nr 9: Dostawa programu Prezi dla Instytutu Filologii Wschodniosłowiańskiej OpisCzęść nr 1: Dostawa programu Microsoft Office 2013 Pro PL (typ licencji: Edu MOLP) dla Katedry BiosystematykiCzęść nr 2: Dostawa programu Microsoft Office 2013 Pro PL (typ licencji: Edu MOLP) dla Katedry Chemii Analitycznej i EkologicznejCzęść nr 3: Dostawa systemu operacyjnego MS Windows 8 Pro upgrade PL (typ licencji: Edu MOLP) dla Instytutu SocjologiiCzęść nr 4: Dostawa programu Microsoft Office 2013 Pro PL (typ licencji: Edu MOLP) dla pracowników administracji i dziekanów wykorzystujących terminaleCzęść nr 5: Dostawa programu Microsoft Office 2013 Pro PL (typ licencji: Edu MOLP) dla Centrum InformatycznegoCzęść nr 6: Dostawa systemu operacyjnego MS Windows 8 Pro upgrade PL (typ licencji: Edu MOLP) dla Centrum InformatycznegoCzęść nr 7: Dostawa programu Total Commander PL (typ licencji: komercyjna) dla Centrum InformatycznegoCzęść nr 8:a) Dostawa programu Trados (SDL Trados Studio 2014 Professional dla uczelni) - 1 licencja dla Instytutu Filologii Wschodniosłowiańskiej, b) Przeprowadzenie 1 dniowego szkolenia z Programu Trados dla 2 osób w siedzibie firmy szkolącej wraz z dostarczeniem materiałów szkoleniowych dla 2 osóbCzęść nr 9: Dostawa programu Prezi dla Instytutu Filologii Wschodniosłowiańskiej |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Uniwersytet Opolski |
| Ulica | Pl. Kopernika 11A |
| Nr domu | 11A |
| Miejscowosc | Opole |
| Kod poczt | 45-040 |
| Wojewodztwo | opolskie |
| Tel | 077 5 415977 |
| Fax | 077 5415930 |
| Internet | www.uni.opole.pl |
| Regon | 00000138200000 |
| E mail | piestrak@uni.opole.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Uczelnia publiczna |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Tak |
| Ilosc czesci | 9 |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | Obowiązuje termin |
| Czas dni | 7 |
| Zaliczka | Nie |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Inne dokumenty | 1) wypełniony formularz ofertowy (według załączonego wzoru - zał. nr 1 do SIWZ 2) pełnomocnictwo podmiotów występujących wspólnie (jeżeli dotyczy), 3) pełnomocnictwo dla osoby/osób podpisującej ofertę i oświadczenia (pełnomocnictwo należy złożyć w formie oryginału lub notarialnie poświadczonej kopii - w sytuacji, gdy ofertę podpisuje osoba, której prawo do reprezentowania Wykonawcy nie wynika z dokumentów załączonych do oferty). |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Kryt cena | A |
| Spec www | www.zamowienia.uni.opole.pl |
| Spec war | Dział Zamówień Publicznych Pl. Kopernika 11A 45-040 Opole |
| Data skl | 28/08/2014 |
| Godz skl | 10:00 |
| Miejsce | Dział Zamówień Publicznych Pl. Kopernika 11A 45-040 Opole pokój nr 2 |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Inf dodat | Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Regionalnego (dotyczy części 8 i 9) |
| Czy uniewaznienie | Nie |