Zakup i dostawa modemów xDSL
| Publication date | 2015-05-21 |
| End date | 2015-05-29 13:30:00 |
| Instytucja | "TK Telekom" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością |
| Miejscowość | Warszawa |
| Województwo | mazowieckie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 121026 / 2015 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 324200003 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Zakup i dostawa modemów xDSL |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | "TK Telekom" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością |
| Ulica | ul. Kijowska 10/12A |
| Nr domu | 10/12A |
| Miejscowosc | Warszawa |
| Kod poczt | 03-743 |
| Wojewodztwo | mazowieckie |
| Tel | 22 3922000 |
| Fax | 22 3922009 |
| Regon | 01732205800000 |
| E mail | k.kuczynski@tktelekom.pl; elzbieta.lorenc@tktelekom.pl |
| Czy obowiazkowa | Nie |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Inny: TK TELEKOM SP.Z O.O |
| Rodzaj zam inny | TK TELEKOM SP.Z O.O |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Tak |
| Ilosc czesci | 2 |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | Obowiązuje termin |
| Czas dni | 60 |
| Wadium | Szczegółowe informacje zostały zawarte w SIWZ |
| Zaliczka | Nie |
| Uprawnienie | Szczegółowe informacje zostały zawarte w SIWZ |
| Wiedza | Szczegółowe informacje zostały zawarte w SIWZ |
| Potencjal | Szczegółowe informacje zostały zawarte w SIWZ |
| Zdolne | Szczegółowe informacje zostały zawarte w SIWZ |
| Sytuacja | Szczegółowe informacje zostały zawarte w SIWZ |
| Inne dokumenty | Szczegółowe informacje zostały zawarte w SIWZ |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Kryt cena | A |
| Spec www | http://www.tktelekom.pl/przetarg/zakup-i-dostawa-modemow-xdsl |
| Spec war | http://www.tktelekom.pl/przetarg/zakup-i-dostawa-modemow-xdsl |
| Data skl | 29/05/2015 |
| Godz skl | 13:30 |
| Miejsce | TK Telekom spółka z o.o., ul. Kijowska 10/12A w Warszawie, w Recepcji. |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 60 |
| Czy uniewaznienie | Nie |