Druk i sukcesywna dostawa książek wraz z materiałem ilustracyjnym, czasopism i informatorów dla Wydawnictwa Uniwersytetu Opolskiego
| Publication date | 2015-05-26 |
| End date | 2015-06-03 10:00:00 |
| Instytucja | Uniwersytet Opolski |
| Miejscowość | Opole |
| Województwo | opolskie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 125028 / 2015 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 220000000, 221000001, 221100004 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Druk i sukcesywna dostawa książek wraz z materiałem ilustracyjnym, czasopism i informatorów dla Wydawnictwa Uniwersytetu Opolskiego, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1A-1B do SIWZ |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Uniwersytet Opolski |
| Ulica | Pl. Kopernika 11A |
| Nr domu | 11A |
| Miejscowosc | Opole |
| Kod poczt | 45-040 |
| Wojewodztwo | opolskie |
| Tel | 077 5 415977 |
| Fax | 077 5415930 |
| Internet | www.uni.opole.pl |
| Regon | 00000138200000 |
| E mail | piestrak@uni.opole.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Uczelnia publiczna |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Nie |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | Obowiązuje termin |
| Czas mies | 12 |
| Zaliczka | Nie |
| Wiedza | Z treści załączonych dokumentów musi jednoznacznie wynikać, iż Wykonawca spełnił warunek określony w art. 22 ust. 1 pkt 2 ustawy, tj. posiadania wiedzy i doświadczenia. Warunek będzie uznany za spełniony, jeżeli z treści dokumentów będzie wynikać, że w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, należycie zrealizował minimum dwie dostawy tożsame z przedmiotem niniejszego zamówienia, każda o wartości brutto nie mniejszej niż 170.000,00 zł (słownie: sto siedemdziesiąt tysięcy złotych 00/100). |
| Oswiadczenie potwierdzenia 4 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 8 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Dok potw 1 | Tak |
| Inne dokumenty | 1) wypełniony formularz ofertowy (wg załączonego wzoru - zał. nr 1 do SIWZ), 2) pełnomocnictwo podmiotów występujących wspólnie (jeżeli dotyczy), 3) pełnomocnictwo dla osoby/osób podpisującej ofertę i oświadczenia (pełnomocnictwo należy złożyć w formie oryginału lub notarialnie poświadczonej kopii - w sytuacji, gdy ofertę podpisuje osoba, której prawo do reprezentowania Wykonawcy nie wynika z dokumentów załączonych do oferty), 4) dwie wydrukowane przez Wykonawcę książki o parametrach wskazanych w SIWZ: jedną w oprawie broszurowej foliowanej oraz jedną w oprawie twardej, szytej nićmi, foliowanej; obydwie książki powinny zawierać strony z ilustracjami barwnymi. |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Kryt cena | B |
| Kryt 1p | 80 |
| Kryt 2 | Ocena jakości technicznej książki |
| Kryt 2p | 20 |
| Spec www | www.zamowienia.uni.opole.pl |
| Spec war | Dział Zamówień Publicznych Pl. Kopernika 11A 45-040 Opole |
| Data skl | 03/06/2015 |
| Godz skl | 10:00 |
| Miejsce | Dział Zamówień Publicznych Pl. Kopernika 11A 45-040 Opole |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Czy uniewaznienie | Nie |