Sukcesywna dostawa żywności do stołówki internatu Technikum Leśnego w Białowieży
| Publication date | 2015-11-09 |
| End date | 2015-11-19 11:30:00 |
| Instytucja | Technikum Leśne w Białowieży |
| Miejscowość | Białowieża |
| Województwo | podlaskie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 301900 / 2015 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 153300000, 152200006, 158960005, 151120006, 156000004, 158000006, 153300001, 155000003, 154000002, 151100002, 151311006, 158100009, 152400002, 151310005, 11000008, 153310007, 159810008 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy żywności do stołówki internatu Technikum Leśnego w Białowieży wg następujących części: Pakiet nr 1 Warzywa i owoce mrożone, ryby mrożone, produkty głęboko zamrożone Pakiet nr 2 Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych, różne produkty spożywcze, owoce i warzywa i podobne produkty, napoje Pakiet nr 3 Produkty mleczarskie, oleje i tłuszcze roślinne lub zwierzęce Pakiet nr 4 Drób, mięso Pakiet nr 5 Wędliny, konserwy, produkty garmażeryjne Pakiet nr 6 Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie Pakiet nr 7 Rośliny uprawne, produkty warzywnictwa i ogrodnictwa, warzywa przetworzone Pakiet nr 8 Jaja |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Technikum Leśne w Białowieży |
| Ulica | ul. Park Dyrekcyjny 1A |
| Nr domu | 1A |
| Miejscowosc | Białowieża |
| Kod poczt | 17-230 |
| Wojewodztwo | podlaskie |
| Tel | 85 6812404 |
| Fax | 85 6812404 |
| Internet | www.tl.bialowieza.pl |
| Regon | 05220751600000 |
| E mail | tl@tl.bialowieza.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Administracja rządowa centralna |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Tak |
| Ilosc czesci | 8 |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Tak |
| Czas | D |
| Data roz | 11/01/2016 |
| Zaliczka | Nie |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 3 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 4 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Dok podm zag 1 | Tak |
| Dok podm zag 3 | Tak |
| Inne dokumenty | 1. wypełniony i podpisany formularz oferty wg załącznika nr 1 do SIWZ. 2. wypełniony i podpisany formularz cenowy dla wybranych pakietów od nr 1 do nr 8 wg załączników 1a do 1h. - do wypełnionych formularzy cenowych dla pakietów nr 1,4,5 należy dołączyć specyfikację /kartę charakterystyki/ dla każdego produktu wymienionego w pakiecie. - oświadczenie o spełnieniu warunków określonych w art. 22 ust. 1 ustawy zał. nr 2 do SIWZ. -oświadczenie w trybie art. 24 ust. 1 i 2 ustawy- zał. nr 4 do SIWZ - lista podmiotów należących do tej samej grupy kapitałowej lub informacja o braku przynależności do grupy kapitałowej.- zał. nr 5 |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Czy zmiana umowy | Tak |
| Zmiana umowy | 1. Dopuszcza się zmiany cen jednostkowych produktów wyszczególnionych w formularzu asortymentowo -cenowym stanowiących przedmiot zamówienia w oparciu o wskaźnik cen towarów i usług konsumpcyjnych publikowany przez GUS nie częściej niż raz na kwartał. Podstawą waloryzacji jest wzrost ceny za ubiegły kwartał. Ceny jednostkowe mogą być waloryzowane począwszy od kwietnia 2016 r. 2. Dotyczy pakietu nr 7 i 8 -wszelkie zmiany na rynku uzasadniające zmianę cen, których nie można było przewidzieć w chwili zawarcia umowy dokonywane będą w formie pisemnej, nie wcześniej jednak niż w kwietniu 2016 r. Podstawą do zmiany cen będą średnie ceny na poszczególne towary podane w Podlaskim Centrum Rolno-Towarowym w Białymstoku. W przypadku zmiany cen giełdowych cena powinna ulec zmianie odpowiednio o stopień obniżki lub podwyżki. Zmiana cen może być dokonywana nie więcej niż dwa razy w miesiącu kalendarzowym. Sprzedający zobowiązuje się do udokumentowania wysokości aktualnej ceny w Podlaskim Centrum Rolno-Towarowym w Białymstoku. Stosowny dokument będzie każdorazowo dołączany do faktury. |
| Kryt cena | A |
| Spec www | www.tl.bialowieza.pl |
| Spec war | Technikum Leśne w Białowieży, ul. Park Dyrekcyjny 1A, 17-230 Białowieża |
| Data skl | 19/11/2015 |
| Godz skl | 11:30 |
| Miejsce | Technikum Leśne w Białowieży, ul. Park Dyrekcyjny 1A, 17-230 Białowieża sekretariat szkoły pokój nr 8 |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Czy uniewaznienie | Nie |
| Zam uzupelniajace | Zamawiający może wystąpić o udzielenie zamówień uzupełniających stanowiących nie więcej niż 20 % wartości niniejszego zamówienia podstawowego. |
| Wadium | Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. |