Przetarg nieograniczony z dopuszczeniem ofert częściowych na zakup dla Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Warszawie części zamiennych i akcesoriów oraz oprogramowania do komputerów
| Publication date | 2012-11-30 |
| End date | 2012-12-10 09:30:00 |
| Instytucja | Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Warszawie |
| Miejscowość | Warszawa |
| Województwo | mazowieckie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 254541 / 2012 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 302374106, 302346004, 325811103, 302371402, 302115006, 302361106, 302341009, 302331538, 302371000, 302343001, 302344002, 302372805, 486240008, 324250008 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Przedmiotem zamówienia jest zakup: części zamiennych i akcesoriów oraz oprogramowania do komputerów wraz z dostawą do Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Warszawie (ul. Bartycka 110A, 00-716 Warszawa) - zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Rozdział II SIWZ oraz innymi postanowieniami zawartymi w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia. Zamówienie obejmuje realizację dwóch niezależnych zadań zgodnie z poniższym podziałem: -Zadanie 1. dostawa części zamiennych i akcesoriów do komputerów, -Zadanie 2. dostawa oprogramowania do komputerów. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na jedno lub więcej wymienionych wyżej zadań OpisPrzedmiotem zamówienia jest zakup: części zamiennych i akcesoriów do komputerów wraz z dostawą do Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Warszawie (ul. Bartycka 110A, 00-716 Warszawa) - zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Rozdział II SIWZ oraz innymi postanowieniami zawartymi w Specyfikacji Istotnych Warunków ZamówieniaPrzedmiotem zamówienia jest zakup: oprogramowania do komputerów wraz z dostawą do Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Warszawie (ul. Bartycka 110A, 00-716 Warszawa) - zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Rozdział II SIWZ oraz innymi postanowieniami zawartymi w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Warszawie |
| Ulica | ul. Bartycka 110A |
| Nr domu | 110A |
| Miejscowosc | Warszawa |
| Kod poczt | 00-716 |
| Wojewodztwo | mazowieckie |
| Tel | 022 6510707 w. 2008 |
| Fax | 022 6510676 |
| Internet | www.wios.warszawa.pl |
| Regon | 00016226300000 |
| E mail | warszawa@wios.warszawa.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Administracja rządowa terenowa |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Tak |
| Ilosc czesci | 2 |
| Czy wariant | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | D |
| Data zak | 21/12/2012 |
| Wadium | Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium |
| Zaliczka | Nie |
| Uprawnienie | Wykonawcy biorący udział w postępowaniu zobowiązani są posiadać uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania. Zamawiający nie stawia szczegółowego warunku w tym zakresie. Zamawiający oceni, czy Wykonawca spełnia ten warunek udziału w postępowaniu na podstawie złożonego wraz z ofertą oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu (wzór oświadczenia zawiera załącznik nr 1A do SIWZ). Ocena spełnienia warunku dokonana zostanie zgodnie z formułą spełnia-nie spełnia, w oparciu o informacje zawarte w ww. oświadczeniu. Z treści załączonego oświadczenia winno wynikać jednoznacznie, iż wymagany warunek Wykonawca spełnił. |
| Wiedza | Wykonawcy biorący udział w postępowaniu zobowiązani są: posiadać wiedzę i doświadczenie. Zamawiający nie stawia szczegółowego warunku w tym zakresie. Zamawiający oceni, czy Wykonawca spełnia ten warunek udziału w postępowaniu na podstawie złożonego wraz z ofertą oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu (wzór oświadczenia zawiera załącznik nr 1A do SIWZ). Ocena spełnienia warunku dokonana zostanie zgodnie z formułą spełnia-nie spełnia, w oparciu o informacje zawarte w ww. oświadczeniu. Z treści załączonego oświadczenia winno wynikać jednoznacznie, iż wymagany warunek Wykonawca spełnił. |
| Potencjal | Wykonawcy biorący udział w postępowaniu zobowiązani są: dysponować odpowiednim potencjałem technicznym. Zamawiający nie stawia szczegółowego warunku w tym zakresie. Zamawiający oceni, czy Wykonawca spełnia ten warunek udziału w postępowaniu na podstawie złożonego wraz z ofertą oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu (wzór oświadczenia zawiera załącznik nr 1A do SIWZ). Ocena spełnienia warunku dokonana zostanie zgodnie z formułą spełnia-nie spełnia, w oparciu o informacje zawarte w ww. oświadczeniu. Z treści załączonego oświadczenia winno wynikać jednoznacznie, iż wymagany warunek Wykonawca spełnił. |
| Zdolne | Wykonawcy biorący udział w postępowaniu zobowiązani są: dysponować osobami zdolnymi do wykonania zamówienia. Zamawiający nie stawia szczegółowego warunku w tym zakresie. Zamawiający oceni, czy Wykonawca spełnia ten warunek udziału w postępowaniu na podstawie złożonego wraz z ofertą oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu (wzór oświadczenia zawiera załącznik nr 1A do SIWZ). Ocena spełnienia warunku dokonana zostanie zgodnie z formułą spełnia-nie spełnia, w oparciu o informacje zawarte w ww. oświadczeniu. Z treści załączonego oświadczenia winno wynikać jednoznacznie, iż wymagany warunek Wykonawca spełnił. |
| Sytuacja | Wykonawcy biorący udział w postępowaniu zobowiązani są: znajdować się w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniającej wykonanie zamówienia. Zamawiający nie stawia szczegółowego warunku w tym zakresie. Zamawiający oceni, czy Wykonawca spełnia ten warunek udziału w postępowaniu na podstawie złożonego wraz z ofertą oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu (wzór oświadczenia zawiera załącznik nr 1A do SIWZ). Ocena spełnienia warunku dokonana zostanie zgodnie z formułą spełnia-nie spełnia, w oparciu o informacje zawarte w ww. oświadczeniu. Z treści załączonego oświadczenia winno wynikać jednoznacznie, iż wymagany warunek Wykonawca spełnił. |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Dok podm zag 1 | Tak |
| Inne dokumenty | 1) Wypełniony i podpisany formularz oferty (Rozdział III SIWZ) wraz z zawartymi w nim oświadczeniami o: - zapoznaniu ze Specyfikacją Istotnych Warunków Zamówienia i zobowiązaniu się do stosowania i ścisłego przestrzegania warunków w niej określonych; - akceptacji ogólnych warunków umowy i zobowiązaniu się - w przypadku wyboru oferty do zawarcia umowy na tych warunkach, w miejscu i terminie wyznaczonym przez Zamawiającego; - związaniu niniejszą ofertą przez okres 30 dni od upływu terminu składania ofert; - oferowaniu przedmiotu zamówienia zgodnego ze szczegółowym opisem zawartym w rozdz. II SIWZ; - zdobyciu wszystkich koniecznych informacji potrzebnych do właściwego przygotowania oferty; - ewentualnym korzystaniu z podwykonawców. 2) Dokumenty potwierdzające, że dokumentację przetargową podpisała osoba do tego umocowana (pełnomocnictwo - jeżeli podpisuje pełnomocnik oraz wpis do rejestru z którego wynika kto jest upoważniony do reprezentacji). Pełnomocnictwo należy złożyć w oryginale lub potwierdzone notarialnie. Wpis do rejestru należy złożyć w oryginale lub w formie kopii potwierdzonej za zgodność z oryginałem. 3) Wypełnioną i podpisaną Tabelę zgodności oferowanego przedmiotu zamówienia z wymogami Zamawiającego zawierająca ceny jednostkowe brutto stanowiącą jednocześnie Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz pełniącą rolę formularza cenowego (wzór zawiera rozdz. II SIWZ). |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Czy zmiana umowy | Tak |
| Zmiana umowy | Zamawiający przewiduje możliwość dokonywania zmian w umowie. Zmiana umowy dopuszczalna będzie w granicach dopuszczonych przez ustawę Prawo zamówień publicznych w art. 144 ust 1. Zamawiający przewiduje, iż zmiany umowy mogą zachodzić w następujących przypadkach: - Zaistnienia omyłki pisarskiej lub rachunkowej - dopuszczalna jest poprawa w zakresie omyłki; - Zmiany powszechnie obowiązujących przepisów prawa w zakresie mającym wpływ na realizację umowy - dopuszczalna jest zmiana dostosowująca umowę do zmienionych przepisów. |
| Kryt cena | A |
| Czy aukcja | Nie |
| Spec www | www.wios.warszawa.pl |
| Spec war | Siedziba Zamawiającego, 00-716 Warszawa, ul. Bartycka 110 A, w recepcji |
| Data skl | 10/12/2012 |
| Godz skl | 09:30 |
| Miejsce | Siedziba Zamawiającego, 00-716 Warszawa, ul. Bartycka 110 A, w recepcji |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Inf dodat | UWAGA! Termin realizacji zamówienia dla wszystkich zadań wynosi 7 dni o dnia podpisania umowy jednak nie później niż do 21 grudnia 2012 r |
| Czy uniewaznienie | Nie |