Sprzedaż i dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej finansowanego ze środków Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej w częściach I-IV
| Publication date | 2012-11-30 |
| End date | 2012-12-10 09:00:00 |
| Instytucja | Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej |
| Miejscowość | Warszawa |
| Województwo | mazowieckie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 483700 / 2012 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 312131006, 301251105, 302313000, 302134009, 302321108, 483100004, 302130005, 302331411, 302133008 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Część I Sprzedaż dostawa. Instalacja, konfiguracja i wstępne szkolenie nadmiarowej macierzy niezależnych dysków ( RAID) Część II Sprzedaż dostawa biurowej drukarki kodów kreskowych Część III Sprzedaż i dostawa komputerów przenośnych, komputerów biurkowych, drukarek laserowych Część IV Sprzedaż dostawa komputerów przenośnych, komputerów biurkowych - zakup zostanie dokonany w ramach posiadanych środków finansowych OpisSprzedaż dostawa. Instalacja, konfiguracja i wstępne szkolenie nadmiarowej macierzy niezależnych dysków (RAID)Sprzedaż dostawa biurowej drukarki kodów kreskowychSprzedaż i dostawa komputerów przenośnych, komputerów biurkowych, drukarek laserowych.Sprzedaż dostawa komputerów przenośnych, komputerów biurkowych - zakup zostanie dokonany w ramach posiadanych środków finansowych |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej |
| Ulica | ul. Nowogrodzka 62A |
| Nr domu | 62A |
| Miejscowosc | Warszawa |
| Kod poczt | 02-002 |
| Wojewodztwo | mazowieckie |
| Tel | 022 6224232 |
| Fax | 022 6224732 |
| Regon | 01612245200000 |
| E mail | przemyslaw.kocielski@mcps.com.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Administracja samorządowa |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Tak |
| Ilosc czesci | 4 |
| Czy wariant | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | Obowiązuje termin |
| Czas dni | 7 |
| Zaliczka | Nie |
| Uprawnienie | Wykonawca spełni warunek jeżeli złoży stosowne oświadczenie o spełnieniu warunku zgodnie z wzorem określonym w SIWZ |
| Wiedza | a)Wykonawca, składając ofertę, winien wykazać, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności przez Wykonawcę jest krótszy to, że w okresie prowadzenia działalności wykonał, co najmniej dwa zamówienia w zakresie dostawy sprzętu komputerowego o wartości nie mniejszej niż 20 000,00 zł brutto każde - dotyczy części I, III, IV zamówienia; b)Wykonawca, składając ofertę, winien wykazać, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności przez Wykonawcę jest krótszy to, że w okresie prowadzenia działalności wykonał, co najmniej dwa zamówienia w zakresie dostawy sprzętu komputerowego o wartości nie mniejszej niż 2 000,00 zł brutto każde - dotyczy części II zamówienia; |
| Potencjal | Wykonawca spełni warunek jeżeli złoży stosowne oświadczenie o spełnieniu warunku zgodnie z wzorem określonym w SIWZ |
| Zdolne | Wykonawca spełni warunek jeżeli złoży stosowne oświadczenie o spełnieniu warunku zgodnie z wzorem określonym w SIWZ |
| Sytuacja | Wykonawca spełni warunek jeżeli złoży stosowne oświadczenie o spełnieniu warunku zgodnie z wzorem określonym w SIWZ |
| Oswiadczenie potwierdzenia 3 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Dok potw 6 | Tak |
| Inne dok potw | a) warunki udzielonej gwarancji, licencji, wsparcia technicznego oraz aktualizacji oprogramowania ( sporządzone w języku polskim) b) dokument potwierdzający posiadanie praw do dostarczania licencji na terenie Rzeczpospolitej Polskiej |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Czy zmiana umowy | Nie |
| Kryt cena | A |
| Czy aukcja | Nie |
| Spec www | www.mcps.mazovia.pl |
| Spec war | Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej ul. Nowogrodzka 62A 02-002 Warszawa |
| Data skl | 10/12/2012 |
| Godz skl | 09:00 |
| Miejsce | Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej ul. Nowogrodzka 62A 02-002 Warszawa Kancelaria pokój 312 III piętro |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Czy uniewaznienie | Nie |