Zakup dostawa i montaż urządzeń niezbędnych do uruchomienia Punktu Przyjmowania Ogłoszeń w Sądzie Rejonowym w Olsztynie.
| Publication date | 2012-12-04 |
| End date | 2012-12-12 12:00:00 |
| Instytucja | Sąd Okręgowy w Olsztynie |
| Miejscowość | Olsztyn |
| Województwo | warmińsko-mazurskie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 255899 / 2012 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 302130005, 302161100 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa 2 sztuk zestawów komputerowych składających się z komputera stacjonarnego i skanera. |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Sąd Okręgowy w Olsztynie |
| Ulica | ul. Dąbrowszczaków 44A |
| Nr domu | 44A |
| Miejscowosc | Olsztyn |
| Kod poczt | 10-001 |
| Wojewodztwo | warmińsko-mazurskie |
| Tel | 89 521 60 10 |
| Fax | 89 521 60 10 |
| Internet | www.olsztyn.so.gov.pl |
| Regon | 00032343000000 |
| E mail | przetargi@olsztyn.so.gov.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Organ kontroli państwowej lub ochrony prawa, sąd lub trybunał |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Nie |
| Czy wariant | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | D |
| Data zak | 24/12/2012 |
| Wadium | nie wymagane |
| Zaliczka | Nie |
| Uprawnienie | Działalność prowadzona na potrzeby wykonania przedmiotu zamówienia nie wymaga posiadania specjalnych uprawnień. |
| Wiedza | Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie. |
| Potencjal | Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie. |
| Zdolne | Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie. |
| Sytuacja | Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie. |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Dok podm zag 1 | Tak |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Czy zmiana umowy | Nie |
| Kryt cena | A |
| Czy aukcja | Nie |
| Spec www | www.olsztyn.so.gov.pl |
| Spec war | W Sądzie Okręgowym w Olsztynie ul. Dąbrowszczaków 44 A pok. 22 (parter). |
| Data skl | 12/12/2012 |
| Godz skl | 12:00 |
| Miejsce | Sąd Okręgowy w Olsztynie, ul. Dąbrowszczaków 44A, 10 - 001 Olsztyn, Biuro Podawcze Sądu Okręgowego |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Czy uniewaznienie | Nie |
| Inne dokumenty | Pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawcy, o ile ofertę składa pełnomocnik. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia muszą ustanowić Pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie niniejszego zamówienia albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo musi być podpisane przez osoby upoważnione do reprezentowania poszczególnych Wykonawców i w formie oryginału lub w kopii poświadczonej notarialnie musi znajdować się w ofercie wspólnej Wykonawców. |