Świadczenie usługi aktualizacji oprogramowania Eskulap wraz z usługami o charakterze serwisowo-eksploatacyjnymi

Publication date 2017-08-07
End date 2017-08-18 00:00:00
Instytucja Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. Spółka z o.o.
Miejscowość Gorzów Wielkopolski
Województwo lubuskie
Branża
  • Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

Szczegóły

Numer ogłoszenia 565136-N-2017
Document type ZP-400
Cpv code 720000005
Adres strony internetowej siwz
BZP Zobacz

Przedmiot zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa aktualizacji oprogramowania posiadanych przez Zamawiającego modułów systemu informatycznego Eskulap wraz z usługami o charakterze serwisowo-eksploatacyjnymi na potrzeby Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowa ilość zawarta jest w dodatku nr 2 do siwz (załącznik cenowy do oferty), będącym integralną częścią Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia(dalej: siwz).

Dodatkowe informacje

GuidZP400 2d1c91e5-967c-48ef-83a9-66289a79c059
Biuletyn 565136-N-2017
Zamawiajacy nazwa Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. Spółka z o.o.
Regon 21122838100000
Zamawiajacy adres ulica ul. Dekerta
Zamawiajacy adres numer domu 1
Zamawiajacy miejscowosc Gorzów Wielkopolski
Zamawiajacy kod pocztowy 66400
Zamawiajacy panstwo Polska
Zamawiajacy wojewodztwo lubuskie
Zamawiajacy telefon 95 7331222, 7331173,
Zamawiajacy fax 95 7331222, 7331173
Zamawiajacy email kacmar@szpital.gorzow.pl,
Adres strony url www.szpital.gorzow.pl
Zamieszczanie obowiazkowe 1
Ogloszenie dotyczy 1
Czy finansowane z unii 2
Czy ubiegac zaklady pracy 2
Minimalny procent zatrudnienia 0%
Rodzaj zamawiajacego 3
Zamieszczona bedzie specyfikacja www.szpital.gorzow.pl
Czy wymagane przeslanie ofert 1
Wymagane przeslanie ofert inny obowiązkowa forma pisemna
Dopuszczone wymagane przeslanie ofert adres KANCELARIA Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Jana Dekerta 1, 66-400 Gorzów Wlkp.
Nazwa nadana zamowieniu Świadczenie usługi aktualizacji oprogramowania Eskulap wraz z usługami o charakterze serwisowo-eksploatacyjnymi
Numer referencyjny ZP/N/32/17
Rodzaj zamowienia 2
Okreslenie przedmiotu 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa aktualizacji oprogramowania posiadanych przez Zamawiającego modułów systemu informatycznego Eskulap wraz z usługami o charakterze serwisowo-eksploatacyjnymi na potrzeby Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowa ilość zawarta jest w dodatku nr 2 do siwz (załącznik cenowy do oferty), będącym integralną częścią Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia(dalej: siwz).
Cpv glowny przedmiot 72000000-5
Szacunkowa wartosc zamowienia calosc 0,00
Okres w miesiacach 12
Okreslenie warunkow Zamawiający nie precyzuje w tym zakresie szczególnych wymagań.
Sytuacja finansowa okreslenie warunkow Zamawiający nie precyzuje w tym zakresie szczególnych wymagań.
Zdolnosc techniczna okreslenie warunkow Zamawiający nie precyzuje w tym zakresie szczególnych wymagań.
Czy zamawiajacy przewiduje wykluczenie 1
Art 24 ust 5 pkt 1 1
Czy oswiadczenie niepodleganiu wykluczenia 1
Wykaz dokumentow zaswiadczen Odpis z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia na podstawie art. 24 ust. 5 pkt 1 ustawy. Dokument wymagany również od innych podmiotów, na których zdolnościach lub sytuacji polega Wykonawca na zasadach określonych w art. 22a ustawy.
Inne dokumenty niewymienione 1. Szczegółowy załącznik cenowy oferowanego przedmiotu zamówienia. 2. Jeżeli ofertę podpisuje osoba niefigurująca w dokumencie rejestrowym, do oferty należy dołączyć oryginał pełnomocnictwa do podpisania oferty lub kopię potwierdzoną notarialnie za zgodność z oryginałem. Pełnomocnictwo winno być złożone wraz z ofertą. 3. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o zamówienie złożą wraz z ofertą dokument o ustanowieniu przez nich pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania ich w postępowaniu i do zawarcia umowy o udzielenie przedmiotowego zamówienia. 4. Oświadczenie Wykonawcy o przynależności albo braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, o której mowa w art. 24 ust. 1 pkt. 23 ustawy. Oświadczenie Wykonawca składa w terminie 3 dni od zamieszczenia na stronie internetowej informacji z otwarcia ofert, o której mowa w art. 86 ust. 5 ustawy.
Zastosowanie procedury pzp 1
Zmiana umowy 1
Zmiana umowy tekst 1. Zamawiający dopuszcza możliwość wprowadzenia istotnych zmian do zawartej umowy, zgodnie z art. 144 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, w stosunku do treści oferty. 2. Warunki zmiany: a. istotne błędy pisarskie w treści umowy (np. w opisie przedmiotu umowy, w wysokości wynagrodzenia kwotowo lub słownie), b. wprowadzenie podwykonawcy lub zmiana zakresu realizacji zamówienia przez podwykonawcę, na pisemny wniosek Wykonawcy, c. brak środków na realizację zadania lub wystąpienie innych nie przewidzianych przyczyn, z powodu których Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany ostatecznego terminu realizacji przedmiotu umowy lub rezygnacji z części zadania – o kwotę brakujących środków. d. zmiany sposobu/zasad dokonywania rozliczeń i płatności, zmiana płatnika, zmiana numeru rachunku bankowego. 3. Strony dopuszczają zmianę zaoferowanych cen w przypadku zmiany stawki podatku VAT, przy czym zmianie ulegnie wyłącznie cena brutto, cena netto pozostanie bez zmian. Ustawowa zmiana stawki podatku VAT nie będzie wymagała aneksu do umowy. 4. Strony dopuszczają zmianę warunków umowy w zakresie przedłużenia terminu jej obowiązywania ponad czas, o którym mowa w §11 ust. 1 umowy w przypadku niewykorzystania wszystkich roboczogodzin określonych w załączniku nr 1 do umowy w terminie określonym w §11 ust. 1 umowy, w limicie cenowym wynikającym z §2 umowy. 5. Zmiana wynagrodzenia wynikająca z wprowadzenia przez Wykonawcę programu rabatowego (promocji); 6. Zmiana ceny przedmiotu umowy, o której mowa w ust. 5 będzie wymagała pisemnego zawiadomienia Zamawiającego przez Wykonawcę. 7. Strony niezwłocznie pisemnie informują o zmianach danych ujawnionych w rejestrze przedsiębiorców. 8. Zmiany, o których mowa w ust. 2, 4, 5 mogą zostać dokonane wyłącznie w drodze pisemnego aneksu do umowy pod rygorem nieważności.
IV 4 4 data 2017-08-18T00:00:00+02:00
IV 4 4 godzina 10:00
IV 4 5 okres 30

Criterion

Kryteria Cena brutto
Znaczenie 100,00
  

przetargibiurowe.pl  (+48) 600 092 062

Working hours:  Office, live chat: 800 - 1700  Support online: 24h

Michał Troc Customer service  

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)