CRZP/85/2017/AEZ Dostawa sprzętu komputerowego i sieciowego dla Akademii Morskiej w Gdyni w roku 2017 - 9
| Publication date | 2017-08-21 |
| End date | 2017-08-31 00:00:00 |
| Instytucja | Akademia Morska w Gdyni |
| Miejscowość | Gdynia |
| Województwo | pomorskie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 573935-N-2017 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 302130005, 302131006, 302321108, 324200003 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Zadanie 1. Komputer typu mini PC/nettop Zadanie 2. Komputer przenośny 15,6" z systemem operacyjnym Zadanie 3.Komputer przenośny15,6" z akcesoriami Zadanie 4. Komputer przenośny 15,6" z antywirusem Zadanie 5.Komputer mini PC/ nettop z akcesoriami Zadanie 6. Drukarka laserowa, mono, A4 Zadanie 7. Komputer PC typu Small Form Factor Zadanie 8. Komputer przenośny 13,3" Zadanie 9. Przełącznik sieciowy |
Dodatkowe informacje
| GuidZP400 | fc80bd7f-9b74-429b-88d5-58e609fa5616 |
| Biuletyn | 573935-N-2017 |
| Zamawiajacy nazwa | Akademia Morska w Gdyni |
| Regon | 000145112 |
| Zamawiajacy adres ulica | Morska |
| Zamawiajacy adres numer domu | 81-87 |
| Zamawiajacy miejscowosc | Gdynia |
| Zamawiajacy kod pocztowy | 81-225 |
| Zamawiajacy panstwo | Polska |
| Zamawiajacy wojewodztwo | pomorskie |
| Zamawiajacy telefon | +48585586421 |
| Zamawiajacy fax | +48587412250 |
| Zamawiajacy email | zampubl@am.gdynia.pl |
| Adres strony url | http://www.am.gdynia.pl |
| Zamieszczanie obowiazkowe | 1 |
| Ogloszenie dotyczy | 1 |
| Czy finansowane z unii | 2 |
| Czy ubiegac zaklady pracy | 2 |
| Minimalny procent zatrudnienia | 0% |
| Rodzaj zamawiajacego | 8 |
| Rodzaj zamawiajacego inny | Uczelnia wyższa |
| Czy dostep dokumentow zamowienia | 1 |
| Dostep dokumentow zamowienia | http://przetargi.propublico.pl/ZamawiajacySzczegoly.aspx?id=359&noarchive=true |
| Czy zamieszczona bedzie specyfikacja | 1 |
| Zamieszczona bedzie specyfikacja | http://przetargi.propublico.pl/ZamawiajacySzczegoly.aspx?id=359 |
| Czy wymagane przeslanie ofert | 1 |
| Wymagane przeslanie ofert inny | Pisemnie na adres wskazany poniżej |
| Dopuszczone wymagane przeslanie ofert adres | Akademia Morska w Gdyni ul. Morska 81-87 81-225 Gdynia Polska |
| Nazwa nadana zamowieniu | CRZP/85/2017/AEZ Dostawa sprzętu komputerowego i sieciowego dla Akademii Morskiej w Gdyni w roku 2017 - 9 |
| Numer referencyjny | CRZP/85/2017/AEZ |
| Rodzaj zamowienia | 1 |
| Czy podzielone na czesci | 1 |
| Okreslenie przedmiotu | Zadanie 1. Komputer typu mini PC/nettop Zadanie 2. Komputer przenośny 15,6" z systemem operacyjnym Zadanie 3.Komputer przenośny15,6" z akcesoriami Zadanie 4. Komputer przenośny 15,6" z antywirusem Zadanie 5.Komputer mini PC/ nettop z akcesoriami Zadanie 6. Drukarka laserowa, mono, A4 Zadanie 7. Komputer PC typu Small Form Factor Zadanie 8. Komputer przenośny 13,3" Zadanie 9. Przełącznik sieciowy |
| Cpv glowny przedmiot | 30213000-5 |
| Szacunkowa wartosc zamowienia calosc | 0,00 |
| Czy oswiadczenie niepodleganiu wykluczenia | 1 |
| Wykaz dokumentow zaswiadczen | W celu wykazania braku podstaw do wykluczenia Wykonawcy z postępowania o udzielenie zamówienia w okolicznościach, o których mowa w art. 24 ust. 2 pkt. 5 ustawy należy złożyć - informację o tym, czy Wykonawca należy do grupy kapitałowej, w rozumieniu definicji zawartej w art. 4 pkt. 14 ustawy z dnia 16 lutego 2007 roku o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2007 r., nr 50, poz. 331 z późn. zm.) |
| Inne dokumenty niewymienione | Wypełniona Specyfikacja techniczna (opis urządzeń) |
| Zmiana umowy | 1 |
| Zmiana umowy tekst | Zamawiający przewiduje zmiany w przypadku, gdy przedmiot zamówienia zaoferowany w ofercie zostanie wycofany z produkcji lub dystrybucji i nie jest dostępny na rynku. Zamawiający dopuszcza możliwość zamiany przedmiotu zamówienia na wersję lub zamienniki o lepszych parametrach technicznych i funkcjonalnych nie gorszych niż wersja zaproponowana w ofercie. W takim przypadku zmiana nie może powodować wzrostu ceny ofertowej, terminu wykonania i innych warunków udzielenia zamówienia zawartych w SIWZ. Wykonawca zapewni Zamawiającego pisemnie, iż sprzęt zaoferowany został wycofany z produkcji lub dystrybucji. Wykonawca zobowiązany jest przekazać zamawiającemu podpisany przez producenta lub dystrybutora w Polsce dokument z oświadczeniem o wycofaniu z produkcji lub dystrybucji zaoferowanego przedmiotu zamówienia z jednoczesną propozycją zmian. |
| IV 4 4 data | 2017-08-31T00:00:00+02:00 |
| IV 4 4 godzina | 11:00 |
| IV 4 5 okres | 30 |
Attchment
| Zalacznik czesc nr | 1 |
| Zalacznik nazwa | Zadanie 1. Komputer typu mini PC/nettop, 1 szt. |
| Zalacznik cpv glowny przedmiot | 30213000-5 |
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal | 1300,00 |
| Waluta zal | pln |
| Zalacznik okres w dniach | 14 |
| Zalacznik krotki opis | Szczegółowy opis w Specyfikacji technicznej załącznik 5 do SIWZ |
| Zalacznik czesc nr | 2 |
| Zalacznik nazwa | Zadanie 2. Komputer przenośny 15,6" z systemem operacyjnym, 1 szt. |
| Zalacznik cpv glowny przedmiot | 30213100-6 |
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal | 4000,00 |
| Waluta zal | pln |
| Zalacznik okres w dniach | 14 |
| Zalacznik krotki opis | Szczegółowy opis w Specyfikacji technicznej załącznik 5 do SIWZ |
| Zalacznik czesc nr | 3 |
| Zalacznik nazwa | Zadanie 3.Komputer przenośny15,6" z akcesoriami, 1 szt. |
| Zalacznik cpv glowny przedmiot | 30213100-6 |
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal | 2300,00 |
| Waluta zal | pln |
| Zalacznik okres w dniach | 14 |
| Zalacznik krotki opis | Szczegółowy opis w Specyfikacji technicznej załącznik 5 do SIWZ |
| Zalacznik czesc nr | 4 |
| Zalacznik nazwa | Zadanie 4. Komputer przenośny 15,6" z antywirusem, 2 szt. |
| Zalacznik cpv glowny przedmiot | 30213100-6 |
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal | 6100,00 |
| Waluta zal | pln |
| Zalacznik okres w dniach | 14 |
| Zalacznik krotki opis | Szczegółowy opis w Specyfikacji technicznej załącznik 5 do SIWZ |
| Zalacznik czesc nr | 5 |
| Zalacznik nazwa | Zadanie 5.Komputer mini PC / nettop z akcesoriami, 1 szt. |
| Zalacznik cpv glowny przedmiot | 30213000-5 |
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal | 800,00 |
| Waluta zal | pln |
| Zalacznik okres w dniach | 14 |
| Zalacznik krotki opis | Szczegółowy opis w Specyfikacji technicznej załącznik 5 do SIWZ |
| Zalacznik czesc nr | 6 |
| Zalacznik nazwa | Zadanie 6. Drukarka laserowa, mono, A4, 1 szt. |
| Zalacznik cpv glowny przedmiot | 30232110-8 |
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal | 340,00 |
| Waluta zal | pln |
| Zalacznik okres w dniach | 14 |
| Zalacznik krotki opis | Szczegółowy opis w Specyfikacji technicznej załącznik 5 do SIWZ |
| Zalacznik czesc nr | 7 |
| Zalacznik nazwa | Zadanie 7. Komputer PC typu Small Form Factor , 2 szt. |
| Zalacznik cpv glowny przedmiot | 30213000-5 |
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal | 4200,00 |
| Waluta zal | pln |
| Zalacznik okres w dniach | 14 |
| Zalacznik krotki opis | Szczegółowy opis w Specyfikacji technicznej załącznik 5 do SIWZ |
| Zalacznik czesc nr | 8 |
| Zalacznik nazwa | Zadanie 8. Komputer przenośny 13,3" , 1 szt. |
| Zalacznik cpv glowny przedmiot | 30213100-6 |
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal | 3250,00 |
| Waluta zal | pln |
| Zalacznik okres w dniach | 14 |
| Zalacznik krotki opis | Szczegółowy opis w Specyfikacji technicznej załącznik 5 do SIWZ |
| Zalacznik czesc nr | 9 |
| Zalacznik nazwa | Zadanie 9. Przełącznik sieciowy, 5 szt. |
| Zalacznik cpv glowny przedmiot | 32420000-3 |
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal | 400,00 |
| Waluta zal | pln |
| Zalacznik okres w dniach | 14 |
| Zalacznik krotki opis | Szczegółowy opis w Specyfikacji technicznej załącznik 5 do SIWZ |