| GuidZP400 |
129c2f9c-663c-416c-9276-75954561aa7f
|
| Biuletyn |
595929-N-2017
|
| Zamawiajacy nazwa |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki
|
| Regon |
000682270
|
| Zamawiajacy adres ulica |
-
|
| Zamawiajacy adres numer domu |
3
|
| Zamawiajacy miejscowosc |
Tuczna
|
| Zamawiajacy kod pocztowy |
21-523
|
| Zamawiajacy panstwo |
Polska
|
| Zamawiajacy wojewodztwo |
lubelskie
|
| Zamawiajacy telefon |
83/3771003
|
| Zamawiajacy fax |
83/3771003
|
| Zamawiajacy email |
a.lipka@gminatuczna.pl
|
| Adres strony url |
szkolawtucznej.cba.pl
|
| Zamieszczanie obowiazkowe |
1
|
| Ogloszenie dotyczy |
1
|
| Czy finansowane z unii |
1
|
| Nazwa projektu programu |
pn.: „Edukacyjna (R)Ewolucja w Gminie Tuczna” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Regionalny Program Operacyjny Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 Oś priorytetowa 12 Edukacja, kwalifikacje i kompetencje. Działanie 12.2 Kształcenie ogólne.
|
| Czy ubiegac zaklady pracy |
2
|
| Minimalny procent zatrudnienia |
0%
|
| Rodzaj zamawiajacego |
9
|
| Czy zamieszczona bedzie specyfikacja |
1
|
| Zamieszczona bedzie specyfikacja |
szkolawtucznej.cba.pl
|
| Nazwa nadana zamowieniu |
Dostawa pomocy dydaktycznych oraz sprzętu ICT na potrzeby Szkoły Podstawowej w Tucznej w ramach projektu pn. „Edukacyjna (R)Ewolucja w Gminie Tuczna”
|
| Numer referencyjny |
341/02/2017
|
| Rodzaj zamowienia |
1
|
| Okreslenie przedmiotu |
Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomocy dydaktycznych oraz sprzętu ICT na potrzeby Szkoły Podstawowej w Tucznej , która jest realizowana w ramach projektu pn. „Edukacyjna (R)Ewolucja w Gminie Tuczna” Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje między innymi: 1) dostawę pomocy dydaktycznych na zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe – zajęcia pozalekcyjne (typ a) z języka angielskiego zgodnie z załącznikiem nr 1 do niniejszej siwz; 2) dostawę pomocy dydaktycznych na zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe – zajęcia pozalekcyjne (typ a) z matematyki zgodnie z załącznikiem nr 2 do niniejszej siwz; 3) wyposażenie pracowni przyrodniczych i ICT w sprzęt zgodnie z załącznikiem nr 3 do niniejszej siwz; 4) wyposażenie pracowni przyrodniczych i ICT w sprzęt zgodnie z załącznikiem nr 4 do niniejszej siwz; Szczegółowy zakres dostaw (Opis Przedmiotu Zamówienia) zawarty jest w załączniku Nr 1; 2; 3 i 4 do SIWZ oraz wzorze umowy załącznik Nr 5 do SIWZ.
|
| Cpv glowny przedmiot |
30236000-2
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia calosc |
0,00
|
| Okreslenie warunkow |
Zamawiający nie określa warunku w ww. zakresie.
|
| Sytuacja finansowa okreslenie warunkow |
Zamawiający nie określa warunku w ww. zakresie.
|
| Zdolnosc techniczna okreslenie warunkow |
Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że należycie wykonał, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również należycie wykonuje w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, co najmniej dwa zamówienia polegające na dostawie pomocy dydaktycznych i urządzeń ICT na wartość minimum 150 000zł każde
|
| Czy zamawiajacy przewiduje wykluczenie |
1
|
| Art 24 ust 5 pkt 1 |
1
|
| Art 24 ust 5 pkt 2 |
1
|
| Art 24 ust 5 pkt 3 |
1
|
| Art 24 ust 5 pkt 4 |
1
|
| Art 24 ust 5 pkt 5 |
1
|
| Art 24 ust 5 pkt 6 |
1
|
| Art 24 ust 5 pkt 7 |
1
|
| Art 24 ust 5 pkt 8 |
1
|
| Czy oswiadczenie niepodleganiu wykluczenia |
1
|
| Zakresie warunkow udzialu |
W celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu, określonych w rozdziale 4 oraz wykazania braku podstaw do wykluczenia, wykonawcy muszą złożyć wraz z ofertą oświadczenia (aktualne na dzień składania ofert) w zakresie wskazanym w załączniku Nr 7 i 8 do SIWZ. Informacje zawarte w oświadczeniach będą stanowić wstępne potwierdzenie, że wykonawca nie podlega wykluczeniu z postępowania oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu. Oświadczenia te wykonawca składa zgodnie ze wzorami stanowiącymi Załącznik Nr 7 i 8 do SIWZ. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców oświadczenia, o którym mowa w pkt 5.1.1 składa każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Oświadczenia te, mają potwierdzać spełnianie warunków udziału w postępowaniu oraz brak podstaw wykluczenia w zakresie, w którym każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu oraz brak podstaw wykluczenia. Wykonawca, który powołuje się na zasoby innych podmiotów, w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw wykluczenia oraz spełniania, w zakresie w jakim powołuje się na ich zasoby, warunków udziału w postępowaniu zamieszcza informacje o tych podmiotach w oświadczeniach, o których mowa w pkt 5.1.1. 5.1.2. Dowody, o których w rozdziale 4.5.1 SIWZ, w szczególności pisemne zobowiązanie podmiotu trzeciego złożone na zasadach określonych w rozdziale 4.4 – 4.5 SIWZ - jeżeli wykonawca polega na zasobach lub sytuacji podmiotu trzeciego.
|
| Wykaz potwierdzenie okolicznosci |
Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że należycie wykonał, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również należycie wykonuje w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, co najmniej dwa zamówienia polegające na dostawie pomocy dydaktycznych i urządzeń ICT na wartość minimum 150 000zł każde;
|
| Zmiana umowy |
1
|
| Zmiana umowy tekst |
Zamawiający przewiduje możliwości wprowadzenia zmian do zawartej umowy, na podstawie art. 144 ustawy, w sposób i na warunkach szczegółowo opisanych we wzorze Umowy.
|
| IV 4 4 data |
2017-10-10T00:00:00+02:00
|
| IV 4 4 godzina |
15:00
|
| IV 4 5 okres |
30
|