GuidZP400 |
59f1c78d-1820-4eb4-99da-94fe2e50f299
|
Biuletyn |
592774-N-2020
|
Zamawiajacy nazwa |
Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. dr Emila Warmińskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
|
Regon |
09235474600000
|
Zamawiajacy adres ulica |
Szpitalna
|
Zamawiajacy adres numer domu |
19
|
Zamawiajacy miejscowosc |
Bydgoszcz
|
Zamawiajacy kod pocztowy |
85-826
|
Zamawiajacy panstwo |
Polska
|
Zamawiajacy wojewodztwo |
kujawsko-pomorskie
|
Zamawiajacy telefon |
+48523709124
|
Zamawiajacy fax |
+48523709125
|
Zamawiajacy email |
zam.pub@szpital.bydgoszcz.pl
|
Adres strony url |
www.szpital.bydgoszcz.pl
|
Zamieszczanie obowiazkowe |
1
|
Ogloszenie dotyczy |
1
|
Czy finansowane z unii |
2
|
Czy ubiegac zaklady pracy |
2
|
Minimalny procent zatrudnienia |
0%
|
Rodzaj zamawiajacego |
8
|
Rodzaj zamawiajacego inny |
SPZOZ
|
Czy dostep dokumentow zamowienia |
1
|
Czy zamieszczona bedzie specyfikacja |
1
|
Zamieszczona bedzie specyfikacja |
https://e-propublico.pl
|
Czy oferty wnioski dostepne |
1
|
Oferty wnioski dostepne |
https://e-propublico.pl
|
Czy dopuszczone wymagane przeslanie ofert |
1
|
Dopuszczone wymagane przeslanie ofert inny |
Pisemnie na adres wskazany poniżej
|
Nazwa nadana zamowieniu |
Sukcesywne dostawy materiałów opatrunkowych
|
Numer referencyjny |
DZP-270-57-2020
|
Rodzaj zamowienia |
1
|
Czy podzielone na czesci |
1
|
Okreslenie przedmiotu |
Sukcesywne dostawy materiałów opatrunkowych
|
Cpv glowny przedmiot |
33141110-4
|
Szacunkowa wartosc zamowienia calosc |
0,00
|
Okreslenie warunkow |
O udzielenie zamówienia publicznego mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki, dotyczące posiadania kompetencji lub uprawnień do prowadzenia określonej działalności zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów . Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu będzie dokonana na zasadzie spełnia/nie spełnia. Zamawiający nie stawia szczegółowych warunków w tym zakresie.
|
Sytuacja finansowa okreslenie warunkow |
O udzielenie zamówienia publicznego mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki, dotyczące sytuacji ekonomicznej lub finansowej. Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu będzie dokonana na zasadzie spełnia/nie spełnia. Zamawiający nie stawia szczegółowych warunków w tym zakresie.
|
Zdolnosc techniczna okreslenie warunkow |
O udzielenie zamówienia publicznego mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki, dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej. Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu będzie dokonana na zasadzie spełnia/nie spełnia. Zamawiający nie stawia szczegółowych warunków w tym zakresie.
|
Czy oswiadczenie niepodleganiu wykluczenia |
1
|
Wykaz dokumentow zaswiadczen |
Odpis z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia na podstawie art. 24 ust. 5 pkt 1 ustawy Pzp.
|
Wykaz potwierdzenie okolicznosci |
1.Dokumenty potwierdzające, że oferowane produkty są wyrobami medycznymi w myśl Ustawy o wyrobach medycznych i wystawiono dla nich Deklarację zgodności;
2.Dokładny opis/ulotkę/kartę katalogową wyrobów medycznych.
1. Certyfikat CE wydany przez jednostkę notyfikowaną (jeśli wymagany) lub deklaracja zgodności (jeśli dotyczy) potwierdzająca zgodność przedmiotu zamówienia z dyrektywą 93/42/EWG (MDD);
2. Dokument potwierdzający rejestrację zaoferowanych wyrobów medycznych w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.
Oświadczenie wykonawcy o dopuszczeniu przedmiotu zamówienia do obrotu i stosowania zgodnie z wymogami prawa stawianymi wyrobom medycznym w myśl ustawy o wyrobach medycznych
|
Inne dokumenty niewymienione |
Formularz ofert - wg wzoru - Załącznika nr 1 do SIWZ
Formularz asortymentowo - cenowy - wg wzoru - Załącznika nr 2 do SIWZ
Oświadczenie wykonawcy o przynależności albo braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej.
|
Zastosowanie procedury pzp |
1
|
Zmiana umowy |
1
|
Zmiana umowy tekst |
1. Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmiany zawartej umowy w przypadku:
1) wystąpienia okoliczności siły wyższej, w szczególności takich jak: pożar, powódź, niszczące działanie wiatru, gradobicie, uderzenie pioruna, upadek statku powietrznego, które to okoliczności przyczyniłyby się do opóźnienia wykonania świadczenia Wykonawcy- przedłużenie terminu na wykonanie świadczenia Wykonawcy stosownie do przyczynienia się okoliczności siły wyższej do opóźnienia,
2) określonym w § 2 ust. 5 umowy i w sposób tam przewidziany, przy czym Wykonawca zobowiązuje się zawrzeć odpowiedni aneks do umowy,
3) obniżenia ceny płaconej przez Zamawiającego lub innych zmian korzystnych dla Zamawiającego,
4) nie wykorzystania wartości umowy określonej w § 2 ust. 1 Umowy, w terminie określonym w § 9 ust. 1 - w takim wypadku Zamawiający przewiduje możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy na czas określony, nie dłużej jednak niż do wykorzystania wartości umowy - dotyczy wartości poszczególnych grup,
5) zmiany przepisów prawa, jeżeli skutkuje ona koniecznością zmiany postanowień niniejszej umowy,
6) zmiany stawek opłat celnych wprowadzonych decyzjami odpowiednich władz państwowych,
7) zmiany producenta przedmiotu umowy, w przypadku gdy producent wskazany w ofercie przez Wykonawcę wycofał się z produkcji - przy cenie nie większej niż w niniejszej umowie,
8) jeżeli Wykonawca dostarczający przedmiot zamówienia zmienił dane firmy (np. w wyniku przekształceń, przejęć itp.) możliwe jest sporządzenie aneksu do umowy zmieniającego dane firmy,
9) zmiany siedziby Zamawiającego,
2. Dopuszcza się zmianę umowy w stosunku do treści oferty w zakresie przedmiotowym, tj. zastąpienia produktu objętego umową odpowiednikiem spełniającym opis przedmiotu zamówienia w przypadku:
1) zaprzestania wytwarzania produktu objętego umową,
2) wygaśnięcia rejestracji,
3) udokumentowanego braku dostępności produktu na rynku,
4) pojawienia się na rynku "ulepszonej formy produktu".
Zmiana, o której mowa wyżej będzie dopuszczalna pod warunkiem, że odpowiednik będzie w cenie nie wyższej niż ta, która została określona w umowie.
3. Dopuszcza się zmianę umowy w stosunku do treści oferty w zakresie ilościowym, tj. zwiększenie ilości zamawianego produktu w danej pozycji (w stosunku do ilości przewidzianych w Formularzu asortymentowo - cenowym) poprzez zmniejszenie ilości zamawianego produktu z innej pozycji w obrębie danej grupy, pod warunkiem że zmiana ta nie będzie prowadzić do zmiany cen jednostkowych poszczególnych pozycji w grupie oraz do przekroczenia wartości brutto danej grupy.
4. W każdym z przypadków określonych w ust. 1, 2 i 3 niniejszego paragrafu, zmiana umowy wymaga zgody obu stron, wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.
5. W przypadku zmiany ceny urzędowej produktu na niższą, nie jest wymagane tworzenie aneksu do umowy, a zmiana ceny następuje automatycznie od dnia wejścia w życie aktu prawnego dotyczącego tego produktu.
6. W przypadku ograniczenia dostępności produktu, które zostanie zgłoszone pisemnie przez Wykonawcę, Zamawiający może wyrazić zgodę na dostarczenie produktu zamiennego, po cenie nie wyższej niż w umowie. W sytuacji tej Zamawiający przekazuje Wykonawcy pisemną zgodę na dostarczenie produktu zamiennego i tym samym nie wymaga się zawarcia aneksu do umowy.
7. Strony ustalają, że w przypadku zmiany sposobu konfekcjonowania produktu i/lub wielkości opakowania Wykonawca zwraca się do Zamawiającego na piśmie o wyrażenie zgody na niniejszą zmianę. Zamawiający może wyrazić zgodę na dostarczenie produktu, po cenie nie wyższej niż w umowie. Zmiana ta nie może prowadzić do podwyższenia ceny za jedną jednostkę miary (sztukę, opakowanie, itd.).
8. Strony ustalają, że w przypadku obniżenia ceny jednostkowej towaru w związku z aktualnymi rabatami lub promocjami, obniżenie następuje automatycznie bez konieczności zmiany umowy, na podstawie oświadczenia Wykonawcy, zawierającego informacje takie jak: nazwę produktu, jego opis (postać, dawkę, opakowanie), cenę jednostkową (netto, brutto), okres obowiązywania lub ilość towaru, jakiej dotyczy rabat/promocja. Niniejsze oświadczenie zostanie dostarczone Zamawiającemu każdorazowo wraz z dostawą towaru objętego rabatem/promocją.
9. Strony dopuszczają możliwość zmiany wynagrodzenia Wykonawcy określonego w umowie w przypadku zmiany:
1) wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę albo wysokości minimalnej stawki godzinowej, ustalonych na podstawie przepisów ustawy z dnia 10 października 2002 r. o minimalnym wynagrodzeniu za pracę,
2) zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym lub ubezpieczeniu zdrowotnemu lub wysokości stawki składki na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne,
3) zasad gromadzenia i wysokości wpłat do pracowniczych planów kapitałowych, o których mowa w ustawie z dnia 4 października 2018 r. o pracowniczych planach kapitałowych
- jeżeli zmiany te będą miały wpływ na koszty wykonania zamówienia przez Wykonawcę.
10. W przypadku zaistnienia okoliczności określonych w ust.9 zmiana wynagrodzenia następuje na pisemny wniosek Wykonawcy. Do wniosku Wykonawca zobowiązuje się dołączyć uzasadnienie zmiany i jej zakresu poparte stosownym wyliczeniem. Zamawiający może żądać przedstawienia dowodów uzasadniających wysokość wnioskowanej zmiany i jej zakres.
11. Zmiana wynagrodzenia wskutek okoliczności, o których mowa w ust. 9 następuje proporcjonalnie do zmiany kosztów pozostałej do wykonania części zamówienia zaistniałej wskutek określonej okoliczności.
12. Wynagrodzenie w zmienionej wysokości obowiązywać będzie od daty wejścia w życie aktów prawnych wprowadzających zmiany o których mowa w ust. 9.
|
IV 4 4 data |
2020-10-12T00:00:00+02:00
|
IV 4 4 godzina |
12:00
|
IV 4 4 jezyki |
pl
|
IV 4 5 okres |
30
|
Zalacznik czesc nr |
1
|
Zalacznik nazwa |
Wata celulozowa (lignina)
|
Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33141110-4
|
Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
Zalacznik okres w miesiacach |
18
|
Zalacznik krotki opis |
Wata celulozowa bielona bezchlorowo, w arkuszach, równo cięta, o rozmiarze 40x60cm (+/-10%), pakowana maksymalnie po 5 kg
Jednostka miary: kg
Szacowana ilość na 18 miesięcy: 4 900
|
| |
Zalacznik czesc nr |
2
|
Zalacznik nazwa |
Serwety operacyjne z gazy z nitką RTG
|
Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33141110-4
|
Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
Zalacznik okres w miesiacach |
18
|
Zalacznik krotki opis |
Serweta operacyjna gazowa wstępnie prana, jałowa, rozm.: 40-45cm x 40-45cm, minimum 17-nitkowa, 4-warstwowa, ze znacznikiem radiacyjnym i tasiemką. Klasa II a według klasyfikacji wyrobów medycznych. Opakowanie jałowe po 5 sztuk.
Jednostka miary: op.
Szacowana ilość na 18 miesięcy: 12 360
|
| |
Zalacznik czesc nr |
3
|
Zalacznik nazwa |
Kompresy z gazy z nitką RTG
|
Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33141110-4
|
Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
Zalacznik krotki opis |
1. Kompresy jałowe, gazowe z nitką RTG, 8-warstwowe, 17-nitkowe z podwiniętymi brzegami, rozmiar 9-10cm x 9-10cm, Klasa II a według klasyfikacji wyrobów medycznych (reguła 7), sterylizowane parą wodną lub innymi dopuszczonymi walidowanymi metodami sterylizacji; opakowanie jałowe x 10 szt.
Jednostka miary: op
Szacowana ilość na 18 miesięcy: 120
2. Kompresy jałowe, gazowe z nitką RTG 8-warstwowe, 17-nitkowe z podwiniętymi brzegami, rozmiar 9-10cm x 9-10cm, Klasa II a według klasyfikacji wyrobów medycznych (reguła 7), sterylizowane parą wodną lub innymi dopuszczonymi walidowanymi metodami sterylizacji; opakowanie jałowe x 20 szt.
Jednostka miary: op
Szacowana ilość na 18 miesięcy: 4 875
3. Kompresy jałowe, gazowe z nitką RTG, 8-warstwowe, 17-nitkowe z podwiniętymi brzegami, rozmiar 7-7,5cm x 7-7,5cm, Klasa II a według klasyfikacji wyrobów medycznych (reguła 7), sterylizowane parą wodną lub innymi dopuszczonymi walidowanymi metodami sterylizacji; opakowanie jałowe x 20 szt
Jednostka miary: op
Szacowana ilość na 18 miesięcy: 5 738
4. Kompresy jałowe, gazowe, z nitką RTG 8-warstwowe, 17-nitkowe z podwiniętymi brzegami, rozmiar 9-10cm x 9-10cm, Klasa II a według klasyfikacji wyrobów medycznych (reguła 7), sterylizowane parą wodną lub innymi dopuszczonymi walidowanymi metodami sterylizacji; opakowanie jałowe x 50 szt.
Jednostka miary: op
Szacowana ilość na 18 miesięcy: 1 725
|
| |
Zalacznik czesc nr |
4
|
Zalacznik nazwa |
Opatrunki dla wkłuć centralnych
|
Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33141110-4
|
Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
Zalacznik krotki opis |
Sterylny opatrunek do mocowania i zabezpieczania cewników centralnych o wysokiej przylepności i przepuszczalności dla pary wodnej; z wycięcie na port pionowy, zaokrąglonymi brzegami, rozmiar 8,5 - 11cm x 10 - 13cm; cały przezroczysty lub z "okienkiem" umożliwiającym obserwację miejsca aplikacji; wyrób medyczny Klasa II a według klasyfikacji wyrobów medycznych. Każdy pojedynczy opatrunek sterylnie zapakowany. Zbiorcze opakowanie po 100 szt.
Jednostka miary: op
Szacowana ilość na 18 miesięcy: 42
|
| |
Zalacznik czesc nr |
5
|
Zalacznik nazwa |
Opatrunki hemostatyczne
|
Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33141110-4
|
Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
Zalacznik krotki opis |
1. Gąbka żelatynowa resorbowalna, o działaniu hemostatycznym, jednorazowego użytku, rozm.: 7-8cm x 5-6cm x 1cm
Jednostka miary: szt.
Szacowana ilość na 18 miesięcy: 80
2. Gąbka żelatynowa resorbowalna, o działaniu hemostatycznym, jednorazowego użytku, rozm.: 7-8cm x 5-6cm x 1mm
Jednostka miary: szt.
Szacowana ilość na 18 miesięcy: 110
|
| |
Zalacznik czesc nr |
6
|
Zalacznik nazwa |
Opatrunki hydrokoloidowe
|
Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33141110-4
|
Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
Zalacznik krotki opis |
1.Opatrunek hydrokoloidowy, jałowy, do zaopatrywania ran z wysiękiem i w leczeniu odleżyn. Rozmiar 10cm x 10cm (+/- 2cm). Każdy pojedynczy opatrunek sterylnie zapakowany. Opakowanie zbiorcze 10 szt
Jednostka miary: op.
Szacowana ilość na 18 miesięcy: 128
2. Opatrunek hydrokoloidowy, jałowy, do zaopatrywania ran z wysiękiem i w leczeniu odleżyn, do zaopatrywania owrzodzeń okolicy krzyżowej, z obramowaniem samoprzylepnym. Każdy pojedynczy opatrunek sterylnie zapakowany. Rozmiar 14-20cm x 16-22,5cm Opakowanie zbiorcze po 5 szt.
Jednostka miary: op.
Szacowana ilość na 18 miesięcy: 27
|
| |
Zalacznik czesc nr |
7
|
Zalacznik nazwa |
Gąbki żelatynowe do zębodołu
|
Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33141110-4
|
Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
Zalacznik krotki opis |
Miejscowy środek hemostatyczny do zaopatrywania krwawienia z zębodołu; wykonany z gąbki żelatynowej; nietoksyczny, antyalergiczny, nieimmunogenny i niepirogenny, sterylnie opakowany; o wymiarach: 10mm x 10mm x 10mm (+/- 2mm). Opakowanie – blister umożliwiający bezpośrednie, łatwe wyjmowanie pojedynczych gąbek, bez konieczności użycia dodatkowego sprzętu. Opakowanie x 1 szt.
Jednostka miary: szt.
Szacowana ilość na 18 miesięcy: 448
|
| |
Zalacznik czesc nr |
8
|
Zalacznik nazwa |
Opatrunki alginianowe
|
Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33141110-4
|
Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
Zalacznik krotki opis |
Opatrunek z włókien alginianów wapnia, jałowy, do zaopatrywania wszelkich ran znajdujących się w fazie oczyszczania i ziarninowania, rozm.: 10,0cm x 10,0cm. (+/- 2cm). Każdy pojedynczy opatrunek sterylnie zapakowany. Pakowane zbiorczo po 5 szt.
Jednostka miary: op.
Szacowana ilość na 18 miesięcy: 63
|
| |
Zalacznik czesc nr |
9
|
Zalacznik nazwa |
Opatrunki do wkłuć naczyniowych, w tym do wkłuć centralnych, u dzieci ze wzmocnieniem
|
Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33141110-4
|
Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
Zalacznik krotki opis |
Opatrunek do mocowania i zabezpieczania wkłuć naczyniowych (w tym wkłuć centralnych) u dzieci. Samoprzylepny, jałowy, przepuszczalny dla pary wodnej, z hypoalergicznym środkiem adhezyjnym oraz wzmocnieniem z włókniny w części obejmującej kaniulę. Posiadający we wzmocnieniu wycięcie na cewnik. Przezroczysty materiał opatrunku umożliwia obserwację miejsca aplikacji. Wyrób medyczny klasy IIa wg klasyfikacji wyrobów medycznych; rozm.:4,4 - 5,0cm x 4,4 - 6,0cm. Każdy pojedynczy opatrunek sterylnie zapakowany. Zbiorcze opakowanie po 100 szt.
Jednostka miary: op.
Szacowana ilość na 18 miesięcy: 8
|
| |
Zalacznik czesc nr |
10
|
Zalacznik nazwa |
Opatrunki do wkłuć naczyniowych u dzieci
|
Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33141110-4
|
Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
Zalacznik krotki opis |
Opatrunek samoprzylepny, przezroczysty, jałowy, przepuszczalny dla pary wodnej, z hypoalergicznym środkiem adhezyjnym, do mocowania i zabezpieczania wkłuć naczyniowych u dzieci, Wyrób medyczny klasy IIa wg klasyfikacji wyrobów medycznych. Rozm.:4,4 - 5,0cm x 4,4 - 6,0cm. Każdy pojedynczy opatrunek sterylnie zapakowany.; Opakowanie zbiorcze 100 szt.
Jednostka miary: op.
Szacowana ilość na 18 miesięcy: 6
|
| |
Zalacznik czesc nr |
11
|
Zalacznik nazwa |
Opatrunki ze srebrem metalicznym
|
Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33141110-4
|
Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
Zalacznik krotki opis |
Opatrunek z siatki poliamidowej, pokrytej srebrem metalicznym i impregnowanej maścią z triglicerydów, jałowy, do zaopatrywania ran zakażonych – przewlekłych, ostrych, oparzeń II stopnia, zapobiegawczo, rozm.: 10,0cm x 10,0cm, Każdy pojedynczy opatrunek sterylnie zapakowany; opakowanie zbiorcze 10 szt.
Jednostka miary: op.
Szacowana ilość na 18 miesięcy: 165
|
| |