Dostawa materiałów zużywalnych do systemu 3S Safe Sampling System do archiwizacji próbek krwi dawców, dla 140.000 donacji, wraz z dzierżawą automatycznego systemu archiwizacji próbek osocza jako system back – up

Publication date 2020-11-09
End date 2020-11-17 00:00:00
Instytucja Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie
Miejscowość Lublin
Województwo lubelskie
Branża
  • Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

Szczegóły

Numer ogłoszenia 607561-N-2020
Document type ZP-400
Cpv code 331410000
Adres strony internetowej siwz
BZP Zobacz

Przedmiot zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa materiałów zużywalnych do systemu 3S Safe Sampling System (własność Zamawiającego) do archiwizacji próbek krwi dawców, dla 140.000 donacji, wraz
z dzierżawą automatycznego systemu archiwizacji próbek osocza jako system back – up”.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1a. Po zawarciu umowy ww. dokument stanowić będzie załącznik do umowy.
Ilekroć w treści Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia, w tym w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały normy, znaki towarowe lub pochodzenie, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. Zgodnie z art. 30 ust. 4 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, ilekroć w załącznikach do SIWZ opisano przedmiot zamówienia poprzez wskazanie nazwy produktu, urządzenia lub jego producenta – a podane cechy materiału, produktu lub urządzenia należy rozumieć jako wymagania minimalne (nie gorsze niż parametry użytkowe, funkcjonalne i techniczne materiałów, urządzeń lub produktów wskazanych w załączniku do SIWZ. Obowiązek udowodnienia powyższego leży po stronie Wykonawcy.
Ilekroć w załączniku do SIWZ opisano przedmiot zamówienia poprzez odniesienia do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych – Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym a wskazane odniesienia należy odczytywać z wyrazami „lub równoważne.”
Obowiązek udowodnienia powyższego leży po stronie Wykonawcy.
W przypadku gdy Wykonawca zaproponuje rozwiązania równoważne, zobowiązany jest wykonać i załączyć do oferty zestawienie wszystkich zaproponowanych pozycji równoważnych oraz wskazać ich równoważność w stosunku do cech opisanych w SIWZ, zestawienie wszystkich zaproponowanych pozycji równoważnych oraz wykazać ich równoważność w stosunku do cech opisanych w SIWZ, ze wskazaniem nazwy i pozycji opisu przedmiotu zamówienia, których dotyczy. Opis zaproponowanych rozwiązań równoważnych powinien być dołączony do oferty i musi być na tyle szczegółowy, żeby Zamawiający przy ocenie oferty mógł ocenić spełnienie wymagań dotyczących ich parametrów technicznych oraz rozstrzygnąć, czy zaproponowane rozwiązania są równoważne.

Dodatkowe informacje

GuidZP400 5f727b46-6fc8-4945-bc43-86596a71f052
Biuletyn 607561-N-2020
Zamawiajacy nazwa Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie
Regon 43102941200000
Zamawiajacy adres ulica Żołnierzy Niepodległej
Zamawiajacy adres numer domu 8
Zamawiajacy miejscowosc Lublin
Zamawiajacy kod pocztowy 20-078
Zamawiajacy panstwo Polska
Zamawiajacy wojewodztwo lubelskie
Zamawiajacy telefon 815 328 932,
Zamawiajacy fax 815 325 318
Zamawiajacy email przetargi@rckik.lublin.pl,
Adres strony url www.rckik.lublin.pl
Zamieszczanie obowiazkowe 1
Ogloszenie dotyczy 1
Czy finansowane z unii 2
Czy ubiegac zaklady pracy 2
Minimalny procent zatrudnienia 0%
Rodzaj zamawiajacego 3
Czy dostep dokumentow zamowienia 1
Dostep dokumentow zamowienia www.rckik.lublin.pl
Czy zamieszczona bedzie specyfikacja 1
Zamieszczona bedzie specyfikacja www.rckik.lublin.pl
Czy dopuszczone wymagane przeslanie ofert 1
Dopuszczone wymagane przeslanie ofert inny Ofertę w postępowaniu należy przesłać: 1) W formie pisemnej osobiście lub za pomocą posłańca lub operatora pocztowego na adres: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej ul. Żołnierzy Niepodległej 8, 20-078 Lublin; 2) Za pośrednictwem Platformy Zakupowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/rckik_lublin
Nazwa nadana zamowieniu Dostawa materiałów zużywalnych do systemu 3S Safe Sampling System do archiwizacji próbek krwi dawców, dla 140.000 donacji, wraz z dzierżawą automatycznego systemu archiwizacji próbek osocza jako system back – up
Numer referencyjny RCKiK.DOP.SZ-3321/55/20
Rodzaj zamowienia 1
Okreslenie przedmiotu Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa materiałów zużywalnych do systemu 3S Safe Sampling System (własność Zamawiającego) do archiwizacji próbek krwi dawców, dla 140.000 donacji, wraz z dzierżawą automatycznego systemu archiwizacji próbek osocza jako system back – up”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1a. Po zawarciu umowy ww. dokument stanowić będzie załącznik do umowy. Ilekroć w treści Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia, w tym w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały normy, znaki towarowe lub pochodzenie, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. Zgodnie z art. 30 ust. 4 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, ilekroć w załącznikach do SIWZ opisano przedmiot zamówienia poprzez wskazanie nazwy produktu, urządzenia lub jego producenta – a podane cechy materiału, produktu lub urządzenia należy rozumieć jako wymagania minimalne (nie gorsze niż parametry użytkowe, funkcjonalne i techniczne materiałów, urządzeń lub produktów wskazanych w załączniku do SIWZ. Obowiązek udowodnienia powyższego leży po stronie Wykonawcy. Ilekroć w załączniku do SIWZ opisano przedmiot zamówienia poprzez odniesienia do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych – Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym a wskazane odniesienia należy odczytywać z wyrazami „lub równoważne.” Obowiązek udowodnienia powyższego leży po stronie Wykonawcy. W przypadku gdy Wykonawca zaproponuje rozwiązania równoważne, zobowiązany jest wykonać i załączyć do oferty zestawienie wszystkich zaproponowanych pozycji równoważnych oraz wskazać ich równoważność w stosunku do cech opisanych w SIWZ, zestawienie wszystkich zaproponowanych pozycji równoważnych oraz wykazać ich równoważność w stosunku do cech opisanych w SIWZ, ze wskazaniem nazwy i pozycji opisu przedmiotu zamówienia, których dotyczy. Opis zaproponowanych rozwiązań równoważnych powinien być dołączony do oferty i musi być na tyle szczegółowy, żeby Zamawiający przy ocenie oferty mógł ocenić spełnienie wymagań dotyczących ich parametrów technicznych oraz rozstrzygnąć, czy zaproponowane rozwiązania są równoważne.
Cpv glowny przedmiot 33141000-0
Szacunkowa wartosc zamowienia calosc 0,00
Okres w miesiacach 24
Okreslenie warunkow Zamawiający nie stawia warunku w ww. zakresie.
Sytuacja finansowa okreslenie warunkow Zamawiający nie stawia warunku w ww. zakresie.
Zdolnosc techniczna okreslenie warunkow Zamawiający nie stawia warunku w ww. zakresie.
Czy zamawiajacy przewiduje wykluczenie 1
Art 24 ust 5 pkt 1 1
Czy oswiadczenie niepodleganiu wykluczenia 1
Wykaz dokumentow zaswiadczen Odpis z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia na podstawie art. 24 ust. 5 pkt 1 ustawy.
Wykaz potwierdzenie okolicznosci Oświadczenia lub dokumenty składane przez wykonawcę (wraz z ofertą) w celu potwierdzenia okoliczności, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt 2 ustawy Pzp: -Deklaracja wytwórcy lub autoryzowanego przedstawiciela o spełnianiu wymagań zasadniczych przez oferowane wyroby medyczne. -Aktualny Certyfikat jednostki notyfikowanej, przy współudziale której przeprowadzono procedurę oceny zgodności oferowanych wyrobów medycznych – jeżeli oferowany wyrób medyczny został wymieniony w art. 29 ust. 5 ustawy z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych (tekst jedn. Dz. U. z 2020 r. poz. 186 ze zm.). Uwaga: w/w dokumenty muszą posiadać termin ważności obejmujący cały okres realizacji zamówienia. W przypadku, gdy ważność dokumentu wygasa w trakcie realizacji dostaw, Wykonawca zobowiązany jest dołączyć do oferty oświadczenie deklarujące złożenie we właściwym czasie wniosku o przedłużenie ważności dokumentu oraz, po jego uzyskaniu, dostarczenie jego kopii poświadczonej za zgodność z oryginałem Zamawiającemu. -Oświadczenie o klasyfikacji wyrobów, o ile nie wynika to z deklaracji lub innych dokumentów dołączonych do oferty. -Specyfikację techniczną potwierdzającą spełnienie wymogów zawartych w opisie przedmiotu zamówienia, w tym foldery zawierające zdjęcia systemu będącego przedmiotem dzierżawy. -Instrukcję obsługi oferowanego systemu w języku polskim (dopuszcza się instrukcję na nośniku elektronicznym). -Wykaz urządzeń wchodzących w skład automatycznego systemu do archiwizacji próbek osocza zawierający dane techniczne, informacje o ilości urządzeń oraz ich wartości ewidencyjno – księgowej. W wykazie należy uwzględnić wszystkie urządzenia będące przedmiotem dzierżawy. Wykaz urządzeń stanowić będzie Załącznik nr 2 do Umowy. -Oświadczenie o częstotliwości walidacji okresowych dla oferowanego systemu. -Oświadczenie o ilości wymaganych przeglądów oferowanego systemu w okresie realizacji umowy.
Inne dokumenty niewymienione Na potrzeby oceny ofert oferta musi zawierać: a) Formularz Ofertowy sporządzony i wypełniony według wzoru stanowiącego Załącznik Nr 4 do SIWZ. b) Kosztorys ofertowy oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia sporządzony i wypełniony według wzoru stanowiącego odpowiednio Załącznik nr 1 oraz Załącznik nr 1a. c) Oświadczenie, o których mowa w pkt 5.1.1 SIWZ według wzoru stanowiącego Załącznik nr 5 i 6 do SIWZ. d) Pełnomocnictwo do reprezentowania wykonawcy (wykonawców występujących wspólnie), o ile ofertę składa pełnomocnik. e) Dokumenty wymagane w pkt 5.3 SIWZ. f) UWAGA: w przypadku składania oferty w formie pisemnej na kopercie/opakowaniu należy umieścić następujące oznaczenia: • nazwa, adres, numer telefonu, faksu, • adres e-mail wykonawcy, • Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej ul. Żołnierzy Niepodległej 8, 20-078 Lublin OFERTA – „Dostawa materiałów zużywalnych do systemu 3S Safe Sampling System (własność Zamawiającego) do archiwizacji próbek krwi dawców, dla 140.000 donacji, wraz z dzierżawą automatycznego systemu archiwizacji próbek osocza jako system back – up” RCKiK.DOP.SZ-3321/55/20 • Nie otwierać przed dniem 16.11.2020 roku do godz. 09:30, • Ofertę należy umieścić w kopercie/opakowaniu i zabezpieczyć w sposób uniemożliwiający zapoznanie się z jej zawartością bez naruszenia zabezpieczeń przed upływem terminu otwarcia ofert.
Zmiana umowy 1
Zmiana umowy tekst Zakres, charakter zmian oraz warunki wprowadzenia zmian określa Załącznik nr 2 do SIWZ - Wzór umowy.
IV 4 4 data 2020-11-17T00:00:00+01:00
IV 4 4 godzina 09:00
IV 4 5 okres 30

Criterion

Kryteria Termin dostaw cząstkowych
Znaczenie 40,00
  
Kryteria Cena
Znaczenie 60,00
  

przetargibiurowe.pl  (+48) 600 092 062

Working hours:  Office, live chat: 800 - 1700  Support online: 24h

Michał Troc Customer service  

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)