DOSTAWA MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DO URZĄDZEŃ DRUKUJĄCYCH
| Publication date | 2013-03-25 |
| End date | 2013-04-09 10:00:00 |
| Instytucja | "Przewozy Regionalne" Sp.z o.o. Warmińsko-Mazurski Zakład Przewozów Regionalnych w Olsztynie |
| Miejscowość | Olsztyn |
| Województwo | warmińsko-mazurskie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 44249 / 2013 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 301251105 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących , to znaczy tonerów, tuszy i bębnów |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | "Przewozy Regionalne" Sp.z o.o. Warmińsko-Mazurski Zakład Przewozów Regionalnych w Olsztynie |
| Ulica | Plac Konstytucji 3-go Maja 2A |
| Nr domu | 2A |
| Miejscowosc | Olsztyn |
| Kod poczt | 10-589 |
| Wojewodztwo | warmińsko-mazurskie |
| Tel | 89 677 53 09 |
| Fax | 89 6775552 |
| Internet | www.przewozyregionalne.pl |
| Regon | 01731971900023 |
| E mail | prol@p-r.com.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Podmiot prawa publicznego |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Nie |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | Obowiązuje termin |
| Czas mies | 12 |
| Wadium | Zamawiający odstępuje od obowiązku żądania wadium oraz zabezpieczenia należytego wykonania umowy |
| Zaliczka | Nie |
| Wiedza | Wykonawca musi wykazać, ze w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminy składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy , to w tym okresie, wykonał co najmniej trzy dostawy tuszy lub tonerów o łącznej wartości brutto co najmniej 50 000,00 zł |
| Oswiadczenie potwierdzenia 4 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 3 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 4 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 5 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 6 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 7 | Tak |
| Dok podm zag 1 | Tak |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Kryt cena | A |
| Spec www | www.przewozyregionalne.pl |
| Spec war | Siedziba Zamawiającego :Przewozy Regionalne pl. Konstytucji 3-go Maja 2A 10-589 Olsztyn V piętro pokój 503 |
| Data skl | 09/04/2013 |
| Godz skl | 10:00 |
| Miejsce | Siedziba Zamawiającego pokój 503 V piętro |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Czy uniewaznienie | Nie |