BUDOWA NOWEJ STRONY INTERNETOWEJ TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO
| Publication date | 2013-04-23 |
| End date | 2013-05-08 10:00:00 |
| Instytucja | Biuro Trybunału Konstytucyjnego |
| Miejscowość | Warszawa |
| Województwo | mazowieckie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 160272 / 2013 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 724130008 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Przedmiotem zamówienia jest wykonanie nowej strony internetowej, wspólnej strony podmiotowej BIP Trybunału Konstytucyjnego i serwisu internetowego w trzech wersjach językowych - polskiej, angielskiej, francuskiej oraz opieka techniczna. |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Biuro Trybunału Konstytucyjnego |
| Ulica | Al. Szucha 12A |
| Miejscowosc | Warszawa |
| Kod poczt | 00-918 |
| Wojewodztwo | mazowieckie |
| Tel | 022 6215766 |
| Fax | 022 6221830 |
| Internet | www.trybunal.gov.pl |
| Regon | 00127640200000 |
| E mail | wag@trybunal.gov.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Organ kontroli państwowej lub ochrony prawa, sąd lub trybunał |
| Rodz zam | U |
| Czy czesci | Nie |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | Obowiązuje termin |
| Czas dni | 180 |
| Zaliczka | Nie |
| Wiedza | Zrealizowali w ciągu ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, minimum 3 projekty portali INTERNETOWYCH o wartości co najmniej 100 000 zł brutto każda (bez uwzględniania wartości sprzętu) wykonanych przy użyciu CMS TYPO3 |
| Oswiadczenie potwierdzenia 4 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Kryt cena | A |
| Spec www | www.trybunal.gov.pl |
| Spec war | Biuro Trybunału Konstytucyjnego Al. J. Ch. Szucha 12A 00-918 Warszawa |
| Data skl | 08/05/2013 |
| Godz skl | 10:00 |
| Miejsce | Biuro Trybunału Konstytucyjnego Al. J. Ch. Szucha 12A 00-918 Warszawa Kancelaria |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Czy uniewaznienie | Nie |