Roczny przegląd ośmiu agregatów prądotwórczych
| Publication date | 2013-04-25 |
| End date | 2013-05-14 13:00:00 |
| Instytucja | "TK Telekom" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością |
| Miejscowość | Warszawa |
| Województwo | mazowieckie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 166664 / 2013 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 311000007 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Nr. postępowania: LALL1- 003/03 /2013 Roczny przegląd ośmiu agregatów prądotwórczych w obiektach TK TELEKOM w Warszawie Łukowie, Małaszewiczach, Siedlcach, Białymstoku i Małkini Szczegóły w SIWZ opublikowanym na stronie internetowej Zamawiającego http://www.tktelekom.pl/o-nas/przetargi |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | "TK Telekom" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością |
| Ulica | ul. Kijowska 10/12A |
| Nr domu | 10/12A |
| Miejscowosc | Warszawa |
| Kod poczt | 03-743 |
| Wojewodztwo | mazowieckie |
| Tel | 22 3922000 |
| Fax | 22 3922009 |
| Regon | 01732205800000 |
| E mail | k.kuczynski@tktelekom.pl; elzbieta.lorenc@tktelekom.pl |
| Czy obowiazkowa | Nie |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Inny: spółka z o.o. |
| Rodzaj zam inny | spółka z o.o. |
| Rodz zam | U |
| Czy czesci | Nie |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | Obowiązuje termin |
| Czas dni | 30 |
| Wadium | Wymagane wadium w wysokości 1 tys zł Szczegóły w SIWZ opublikowanym na stronie internetowej Zamawiającego http://www.tktelekom.pl/o-nas/przetargi |
| Zaliczka | Nie |
| Uprawnienie | Szczegóły w SIWZ opublikowanym na stronie internetowej Zamawiającego http://www.tktelekom.pl/o-nas/przetargi |
| Wiedza | Szczegóły w SIWZ opublikowanym na stronie internetowej Zamawiającego http://www.tktelekom.pl/o-nas/przetargi |
| Potencjal | Szczegóły w SIWZ opublikowanym na stronie internetowej Zamawiającego http://www.tktelekom.pl/o-nas/przetargi |
| Zdolne | Szczegóły w SIWZ opublikowanym na stronie internetowej Zamawiającego http://www.tktelekom.pl/o-nas/przetargi |
| Sytuacja | Szczegóły w SIWZ opublikowanym na stronie internetowej Zamawiającego http://www.tktelekom.pl/o-nas/przetargi |
| Inne dokumenty | Szczegóły w SIWZ opublikowanym na stronie internetowej Zamawiającego http://www.tktelekom.pl/o-nas/przetargi |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Kryt cena | B |
| Kryt 1p | 80 |
| Kryt 2 | termin |
| Kryt 2p | 15 |
| Kryt 3 | gwarancja |
| Kryt 3p | 5 |
| Spec www | http://www.tktelekom.pl/o-nas/przetargi |
| Spec war | Opublikowana na stronie internetowej Zamawiającego http://www.tktelekom.pl/o-nas/przetargi |
| Data skl | 14/05/2013 |
| Godz skl | 13:00 |
| Miejsce | TK TELEKOM sp z o.o. ul. Kijowska 10/12A 03-743 Warszawa |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 60 |
| Czy uniewaznienie | Nie |