Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych, sprzętu komputerowego na potrzeby projektu Każdy uczeń jest ważny, czyli zrównoważony rozwój dzieci w gminie Tuchów realizowanego w ramach programu indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III szkół podstawowych współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
| Publication date | 2013-05-02 |
| End date | 2013-05-10 12:00:00 |
| Instytucja | Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zabłędzy |
| Miejscowość | Tuchów |
| Województwo | małopolskie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 175586 / 2013 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 391621006 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Pomoce dydaktyczne/programy komputerowe/ do prowadzenia zajęć dla dzieci z trudnościami w zdobywaniu umiejętności matematycznych |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zabłędzy |
| Ulica | Zabłędza 38A |
| Nr domu | 38A |
| Miejscowosc | Tuchów |
| Kod poczt | 33-170 |
| Wojewodztwo | małopolskie |
| Tel | 14 6522717 |
| Regon | 00120189300000 |
| E mail | spzabledza@poczta.onet.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Adres dyn zak | www.zabledza.pl, BIP Gminy Tuchów www.tuchow.pl |
| Rodzaj zam | Administracja samorządowa |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Nie |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Tak |
| Zam uzupelniajace | Pomoce dydaktyczne/programy komputerowe/ do prowadzenia zajęć dla dzieci z trudnościami w zdobywaniu umiejętności matematycznych |
| Czas | Obowiązuje termin |
| Czas dni | 20 |
| Wadium | nie przewiduje |
| Zaliczka | Nie |
| Uprawnienie | O udzielenie Zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy: spełniają warunki określone w art.22 ust1 PZP, posiadają uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania; W zakresie warunku wskazanego w punkcie wymagane jest złożenie oświadczenia - załącznik nr 3 SIWZ |
| Wiedza | O udzielenie Zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie; W zakresie warunku wskazanego w punkcie 1.2 wymagane jest złożenie oświadczenia - załącznik nr 3 SIWZ |
| Potencjal | O udzielenie Zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy dysponują odpowiednim potencjałem technicznym oraz osobami zdolnymi do wykonania zamówienia; W zakresie warunku wskazanego w punkcie 1.3 wymagane jest złożenie oświadczenia - załącznik nr 3 SIWZ |
| Zdolne | O udzielenie Zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy dysponują osobami zdolnymi do wykonania zamówienia. W zakresie warunku wskazanego w punkcie wymagane jest złożenie oświadczenia - załącznik nr 3 SIWZ |
| Sytuacja | O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy znajdują się w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniającej wykonanie zamówienia. W zakresie warunku wskazanego w punkcie wymagane jest złożenie oświadczenia - załącznik nr 3 SIWZ |
| Oswiadczenie potwierdzenia 1 | Tak |
| Oswiadczenie potwierdzenia 10 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Kryt cena | A |
| Spec www | www.zabledza.pl, BIP Gminy Tuchów www.tuchow.pl |
| Spec war | Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zabłędzy Zabłędza 38A, 33-170 Tuchów |
| Data skl | 10/05/2013 |
| Godz skl | 12:00 |
| Miejsce | Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zabłędzy , 33-170 Tuchów, kancelaria szkoły. |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Inf dodat | Ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. |
| Czy uniewaznienie | Tak |