Sukcesywna dostawa papieru biurowego dla potrzeb jednostek Uniwersytetu Opolskiego zamawianego w ramach projektów
| Publication date | 2013-08-28 |
| End date | 2013-09-05 10:00:00 |
| Instytucja | Uniwersytet Opolski |
| Miejscowość | Opole |
| Województwo | opolskie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 347728 / 2013 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 301976442 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa papieru biurowego dla potrzeb jednostek Uniwersytetu Opolskiego zamawianego w ramach projektów zgodnie z załącznikiem nr 1A do SIWZ |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Uniwersytet Opolski |
| Ulica | Pl. Kopernika 11A |
| Nr domu | 11A |
| Miejscowosc | Opole |
| Kod poczt | 45-040 |
| Wojewodztwo | opolskie |
| Tel | 077 5 415977 |
| Fax | 077 5415930 |
| Internet | www.uni.opole.pl |
| Regon | 00000138200000 |
| E mail | piestrak@uni.opole.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Uczelnia publiczna |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Nie |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | D |
| Data zak | 19/06/2015 |
| Zaliczka | Nie |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Inne dokumenty | 1. Wypełniony formularz ofertowy (wg załączonego wzoru - zał. nr 1 do SIWZ), 2. Pełnomocnictwo podmiotów występujących wspólnie (jeżeli dotyczy), 3. Pełnomocnictwo dla osoby/osób podpisującej ofertę i oświadczenia (jeżeli dotyczy) |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Kryt cena | A |
| Spec www | www.zamowienia.uni.opole.pl |
| Spec war | Uniwersytet Opolski pl. Kopernika 11A 45-040 Opole pok. nr 2 |
| Data skl | 05/09/2013 |
| Godz skl | 10:00 |
| Miejsce | Uniwersytet Opolski pl. Kopernika 11A 45-040 Opole pok. nr 2 |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Inf dodat | Część zamówienia finansowana będzie ze środków pochodzących z Unii Europejskiej z: 1. Program Operacyjny Kapitał Ludzki 2007-2013 - współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego EFS. 2. Regionalny Program Operacyjny Województwa Opolskiego na lata 2007-2013 współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego EFRR, 3. Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko 2007-2013 - współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego EFRR i Funduszu Spójności FS, 4. Program Innowacyjna Gospodarka - współfinansowany z ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego EFRR, 5. Program Współpracy Transgranicznej Republika Czeska - Rzeczpospolita Polska 2007-2013 współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego EFRR, 6. Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki, 7. Siódmy Program Ramowy (7PR), 8. Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego (MNiSW), 9. Program Uczenie się przez całe życie Erasmus, 10. Program INNOTECH, 11. Program Badań Stosowanych |
| Czy uniewaznienie | Nie |