Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu
| Publication date | 2013-08-29 |
| End date | 2013-09-06 10:00:00 |
| Instytucja | Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji |
| Miejscowość | Radom |
| Województwo | mazowieckie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 172799 / 2013 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 302000001 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu. Zamówienie obejmuje dostawę: a) serwera - szt. 1, b) zasilacza UPS typu Rack- szt. 1, c) zasilacza UPS - szt. 6, d) laptopa - szt. 1, e) zestawów komputerowych - szt. 11, f) zestawu komputerowego - stacji graficznej - szt. 1, g) drukarki laserowej - szt. 1, h) drukarki atramentowej A3 - szt. 1, i) drukarki atramentowej A4 - szt. 1, j) urządzenia UTM - szt.1, k) przełącznik sieciowy - szt.1, l) szafka wisząca 19 cali - szt.1, ł) licencji MS Office dla 15 użytkowników wraz z nośnikami instalacyjnymi. m) Microsoft Windows 7 Professional 32 bit BOX PL dla jednego użytkownika wraz z nośnikiem instalacyjnym - szt.1. |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji |
| Ulica | ul. Traugutta 30/30A |
| Nr domu | 30/30A |
| Miejscowosc | Radom |
| Kod poczt | 26-600 |
| Wojewodztwo | mazowieckie |
| Tel | (048) 365 46 52 |
| Fax | (048) 365 46 51 |
| Internet | www.mzdik.pl |
| Regon | 67067056900000 |
| E mail | mzdik@mzdik.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Administracja samorządowa |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Nie |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | Obowiązuje termin |
| Czas dni | 10 |
| Wadium | Nie dotyczy. |
| Zaliczka | Nie |
| Wiedza | Na potwierdzenie spełniania warunku posiadania wiedzy i doświadczenia Wykonawca winien wykazać, że wykonał (zakończył) w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert (a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie) 3 dostawy sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem o wartości co najmniej 30.000.- PLN brutto każda (słownie: trzydzieści tysięcy złotych). Wartości podane w dokumentach potwierdzających spełnienie warunku w walutach innych niż wskazane przez Zamawiającego, Wykonawca przeliczy wg średniego kursu NBP na dzień podpisania protokołu odbioru końcowego lub innego dokumentu potwierdzającego należyte wykonanie dostawy. Sposób spełnienia warunku w przypadku złożenia oferty przez podmioty występujące wspólnie: ww. warunek wykonawcy spełniają wspólnie |
| Oswiadczenie potwierdzenia 4 | Tak |
| Oswiadczenie potwierdzenia 5 | Tak |
| Oswiadczenie potwierdzenia opis 5 | W wykazie należy wskazać dostawy potwierdzające spełnienie warunku określonego w pkt III.3.2) |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Dok podm zag 1 | Tak |
| Inne dokumenty | 1.Deklarację CE dla oferowanego sprzętu komputerowego lub oświadczenie producenta o posiadaniu certyfikatu CE lub inny dokument potwierdzający odpowiednie stosowanie przez Wykonawcę równoważnych norm bezpieczeństwa (dotyczy serwera, zasilaczy UPS, laptopa, zestawów komputerowych, drukarek, urządzenia UTM , przełącznika sieciowy, szafki wiszącej19 cali oraz licencji Microsoft Office Standard). 2.Certyfikat podmiotu realizującego serwis, potwierdzający że serwis urządzeń będzie realizowany zgodnie z wymaganiami normy ISO 900x lub inny dokument potwierdzający odpowiednio stosowane przez Wykonawcę równoważnych środków zapewnienia jakości (dotyczy komputerów stacjonarnych, laptopa, monitorów, serwerów oraz sprzętu sieciowego). |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Kryt cena | A |
| Spec www | bip.mzdik.pl |
| Spec war | Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji, ul. Traugutta 30/30A, 26-600 Radom |
| Data skl | 06/09/2013 |
| Godz skl | 10:00 |
| Miejsce | Siedziba zamawiającego, pok. 25 (sekretariat) |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Czy uniewaznienie | Nie |