| Biuletyn |
1
|
| Nazwa |
Uniwersytet Łódzki
|
| Ulica |
ul. Narutowicza 65
|
| Nr domu |
65
|
| Miejscowosc |
Łódź
|
| Kod poczt |
90-131
|
| Wojewodztwo |
łódzkie
|
| Tel |
42 635 43 54
|
| Fax |
42 635 43 26
|
| Internet |
www.uni.lodz.pl
|
| Regon |
00000128700000
|
| E mail |
bzp@uni.lodz.pl
|
| Czy obowiazkowa |
Tak
|
| Dotyczy |
1
|
| Rodzaj zam |
Uczelnia publiczna
|
| Rodz zam |
U
|
| Czy czesci |
Nie
|
| Czy wariant |
Nie
|
| Czy dialog |
Nie
|
| Czy uzup |
Nie
|
| Czas |
Obowiązuje termin
|
| Czas mies |
12
|
| Zaliczka |
Nie
|
| Uprawnienie |
Zamawiający odstępuje od opisu sposobu dokonywania oceny spełniania warunku w tym zakresie;
|
| Wiedza |
Zamawiający uzna, że wykonawca spełnia ww. warunki, jeżeli przedstawi w wykazie wykonanych, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanych głównych usług, w okresie ostatnich trzech lat przed upływem składania ofert, a jeżeli ten okres jest krótszy - w tym okresie: - realizację 2 usług mikrofilmowania z oryginałów w ilości obejmującej co najmniej 9.000 klatek mikrofilmu każda usługa; - realizację 2 usług digitalizacji (skanowania) z oryginałów oprawnych druków periodycznych o formacie do A1 w ilości obejmującej co najmniej 84.000 skanów każda usługa; - realizację 2 usług digitalizacji (skanowania) z oryginałów starodruków, rękopisów lub inkunabułów o formacie do A2 w ilości obejmującej co najmniej 12.000 skanów każda usługa; z podaniem ich wartości, przedmiotu i wielkości wykonanego zamówienia, dat wykonania i odbiorców. Do wykazu należy załączyć dowody potwierdzające, że usługi te zostały wykonane lub są wykonywane należycie. Usługi mogą obejmować dowolną ilość kategorii materiałów, ta sama usługa może dokumentować doświadczenie w skanowaniu lub mikrofilmowaniu innej kategorii materiałów, o ile tylko jej dotyczyła i będzie zawierała informacje o ilości wykonanych skanów lub mikrofilmów. Usługi skanowania starodruków lub rękopisów lub inkunabułów mogą zostać użyte do udokumentowania doświadczenia w skanowaniu oprawnych periodyków.
|
| Potencjal |
Zamawiający uzna, że wykonawca spełnia w/w warunki, jeżeli dysponuje sprzętem gwarantującym spełnianie wymogów dotyczących skanowania, określonych w opisie przedmiotu zamówienia, tj.: I. Skaner typu V-90 stopni format A1, II. Skaner dziełowy format A1 z półkami szalkowymi, III. Skaner dziełowy płaski format A0, IV. Kamera hybrydowa z możliwością skanowania, V. Wywoływarka do filmów 35 mm, VI. Duplikator do filmów 35 mm, pozytywowych, VII. Densytometr, VIII. Przewijarka z napędem elektrycznym do filmów 35 mm, IX. Sklejarka, X. Czytnik kontrolny. Minimalne parametry wymagane dla ww. sprzętu zostały określone w Załączniku nr 8 do SIWZ.
|
| Zdolne |
Zamawiający odstępuje od opisu sposobu dokonywania oceny spełniania warunku w tym zakresie;
|
| Sytuacja |
Zamawiający odstępuje od opisu sposobu dokonywania oceny spełniania warunku w tym zakresie;
|
| Oswiadczenie potwierdzenia 4 |
Tak
|
| Oswiadczenie potwierdzenia 6 |
Tak
|
| Oswiadczenia wykluczenia 1 |
Tak
|
| Oswiadczenia wykluczenia 2 |
Tak
|
| Dok grup kap 1 |
Tak
|
| Dok podm zag 1 |
Tak
|
| Dok potw 1 |
Tak
|
| Dok potw 5 |
Tak
|
| Inne dok potw |
a. Oświadczenie Wykonawcy potwierdzające, że materiały i urządzenia użyte do wykonania usługi posiadają oznakowanie zgodności, zgodnie z nowelizacją ustawy o systemie zgodności z dnia 15.12.2006r. (Dz. U. Nr 249, poz. 1834) - Załącznik nr 7 do SIWZ; b. Opisy techniczne (foldery, prospekty), instrukcje obsługi urządzeń wymienionych w pkt. 6.1.c SIWZ w celu potwierdzenia zapewnienia odpowiedniej jakości realizowanego zamówienia; dołączone dokumenty mają potwierdzić, że w/w urządzenia spełniają parametry techniczne wskazane przez zamawiającego w załączniku nr 8 do SIWZ.
|
| Inne dokumenty |
- oświadczenie w sprawie powierzenia części zamówienia podwykonawcom - Załącznik nr 6. Wykonawca składa niniejsze oświadczenie jedynie w przypadku korzystania z podwykonawców
|
| Niepelnosprawne |
Nie
|
| Kod trybu |
PN
|
| Czy zmiana umowy |
Tak
|
| Zmiana umowy |
a. dokonania zmian ilościowych w zakresie poszczególnych pozycji przedmiotu zamówienia przy zachowaniu ogólnej wartości umowy oraz cen jednostkowych, tzn. Zamawiający będzie uprawniony do zlecenia wykonania większej ilości usług w niektórych pozycjach, a w niektórych pozycjach w ilościach mniejszych niż to wynika z opisu przedmiotu zamówienia; b. w przypadku zmiany urzędowej stawki podatku VAT kwota brutto wynagrodzenia Wykonawcy nie ulegnie zmianie; w zależności od wysokości nowych (zmienionych) stawek podatku VAT, podwyższeniu bądź obniżeniu ulegnie kwota netto wynagrodzenia Wykonawcy.
|
| Kryt cena |
A
|
| Spec www |
www.uni.lodz.pl
|
| Spec war |
Uniwersytet Łódzki, Centrum Gospodarcze, 90-131 Łódź, ul. Lindleya 3, II p, pok. 201A.
|
| Data skl |
07/10/2013
|
| Godz skl |
09:00
|
| Miejsce |
Uniwersytet Łódzki, Centrum Gospodarcze, 90-131 Łódź, ul. Lindleya 3, II p, pok. 201A.
|
| Termin |
Obowiązuje termin
|
| Okres liczba dni |
30
|
| Czy uniewaznienie |
Nie
|