WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH NA NIERUCHOMOŚCI POŁOŻONEJ WE WROCŁAWIU PRZY UL. ZWYCIĘSKIEJ
| Publication date | 2013-10-07 |
| End date | 2013-10-21 08:30:00 |
| Instytucja | Agencja Mienia Wojskowego |
| Miejscowość | Warszawa |
| Województwo | mazowieckie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 406558 / 2013 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 450000007, 451100001, 452000009, 452600007, 453000000, 453300009, 453320003, 453123103, 315272008, 453112002, 454000001, 453100003, 452313008 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| 1. Przedmiotem zamówienia wykonanie robót budowlanych na nieruchomości położonej we Wrocławiu przy ul. Zwycięskiej. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje 2 części opisane w załączniku nr I OpisWykonanie remontowych robót budowlanych w budynkach nr 3, 4, 5, 10, 11, 14, 15na nieruchomości położonej we Wrocławiu przy ul. Zwycięskiej (dz. nr 2/1, AM-11, obr. Partynice)Wykonanie wymiany odcinka zewnętrznej instalacji wodociągowej na nieruchomości położonej we Wrocławiu przy ul. Zwycięskiej (dz. nr 2/1, AM-11, obr. Partynice) |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Agencja Mienia Wojskowego |
| Ulica | ul. Nowowiejska 26A |
| Nr domu | 26A |
| Miejscowosc | Warszawa |
| Kod poczt | 00-911 |
| Wojewodztwo | mazowieckie |
| Tel | 22 3149863 |
| Fax | 22 3149900 |
| Internet | www.amw.com.pl |
| Regon | 01245670700000 |
| E mail | Ireneusz.Honczar@amw.com.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Administracja rządowa centralna |
| Rodz zam | B |
| Czy czesci | Tak |
| Ilosc czesci | 2 |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | D |
| Data zak | 30/12/2013 |
| Wadium | Nie żąda się wniesienia wadium |
| Zaliczka | Nie |
| Uprawnienie | W postępowaniu o udzielenie zamówienia może wziąć udział Wykonawca, który: 1) spełnia warunki określone w art. 22 ust. 1 ustawy; 2) nie podlega wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia w okolicznościach, o których mowa w art. 24 ust. 1 ustawy. Ocena spełniania powyższych warunków będzie polegała na ocenie spełnia/nie spełnia |
| Oswiadczenie potwierdzenia 10 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Kryt cena | A |
| Spec www | www.amw.com.pl |
| Spec war | w siedzibie Zamawiającego, ul. Nowowiejska 26A, 00-911 Warszawa |
| Data skl | 21/10/2013 |
| Godz skl | 08:30 |
| Miejsce | kancelaria jawna Zamawiającego, ul. Nowowiejska 26A, 00-911 Warszawa, parter, pok. 022 |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Czy uniewaznienie | Nie |
| Zdolne | Zamawiający uzna warunki udziału w postępowaniu, o których mowa w sekcji III.3.1) za spełnione, jeżeli Wykonawca dysponuje: a) dla części zamówienia nr 1 - co najmniej jedną osobą, która będzie odpowiedzialna za kierowanie robotami budowlanymi, posiadającą uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi uzyskane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Transportu i Budownictwa z dnia 28 kwietnia 2006 r. w sprawie samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie (Dz. U. Nr 83 poz. 578 z późn. zm.), b) dla części zamówienia nr 1, 2 - co najmniej jedną osobą, która będzie odpowiedzialna za kierowanie robotami budowlanymi, posiadającą uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi uzyskane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Transportu i Budownictwa z dnia 28 kwietnia 2006 r. w sprawie samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie (Dz. U. Nr 83 poz. 578 z późn. zm.). Zamawiający uzna warunek za spełniony w przypadku posiadania przez ww. osoby uprawnień, które zostały uzyskane przed wejściem w życie Rozporządzenia Ministra Transportu i Budownictwa z dnia 28 kwietnia 2006 r. w sprawie samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie, z zastrzeżeniem § 29 tego Rozporządzenia, a także uznanych zgodnie z art. 12a ustawy z dnia 07 lipca 1994 r. Prawo budowlane (tekst jedn. Dz. U. z 2010 r., Nr 243, poz. 1623 z późn. zm.), oraz zgodnie z art. 20a ustawy z dnia 15 grudnia 2000 r. o samorządach zawodowych architektów, inżynierów budownictwa oraz urbanistów (Dz. U. z 2013 r. poz. 932). |