Dostawy mrożonek do Aresztu Śledczego w Warszawie Grochowie
| Publication date | 2013-10-08 |
| End date | 2013-10-16 10:00:00 |
| Instytucja | Areszt Śledczy w Warszawie-Grochów |
| Miejscowość | Warszawa |
| Województwo | mazowieckie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 207795 / 2013 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 153311709, 158960005, 158943004, 158960005 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Kalafior różyczki - 1000 kg, CPV 15331170-9, PN-A-78602:1996- Kalafior różyczki opakowanie max. 20 kg.; Fasolka szparagowa - 800 kg, CPV 15331170-9 PN-A-78601:1994 Fasolka szparagowa, zielona opakowanie max. 20 kg.; Leczo warzywne - 2500 kg, CPV 15331170-9 PN-A- 78608:1997 Leczo warzywne w składzie: cebula, papryka, cukinia, kalafior, pomidor opakowanie max. 20 kg.; Mieszanka kompotowa - 500 kg, CPV 15896000-5 PN /A-82201:1996/AZ1:2004 mieszanka wieloskładnikowa śliwka, jeżyna, truskawka, wiśnia opakowanie max. 10 kg.; Pyzy mięsne - 3000 kg, CPV 15896000-5, PN /A-82201:1996/AZ1:2004 pyzy mięsne opakowanie max 20 kg; Flaki po warszawsku - 1000 kg, CPV 15894300-4 PN /A-82201:1996/AZ1:2004 flaki po warszawsku opakowanie max. 10 kg.; Brokuł - 400 kg CPV 15331170-9, PN-A-78602:1996 świeży, mrożony opakowanie max. 20 kg.; Szpinak rozdrobniony- 1000 kg CPV 15331170-9, PN-A-78602:1996 mrożony opakowanie do 5 kg ; Papryka melanż kostka lub paski - 400 kg CPV 15331170-9, PN-A-78602:1996 pokrojona papryka zielona, żółta, czerwona w kostkę opakowanie max. do 20 kg.; Mieszanka chińska - 1000 kg CPV 15331170-9, PN-A-78602:1996 ryż, grzyby, pędy bambusa, kiełki soi, papryka czerwona, cukinia kostka, por, marchew kostka opakowanie max. 20 kg. |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Areszt Śledczy w Warszawie-Grochów |
| Ulica | ul. Chłopickiego 71A |
| Nr domu | 71A |
| Miejscowosc | Warszawa |
| Kod poczt | 04-275 |
| Wojewodztwo | mazowieckie |
| Tel | 22 6105541 |
| Fax | 22 6734501 |
| Internet | www.sw.gov.pl |
| Regon | 00032124700000 |
| E mail | as_warszawa_grochow@sw.gov.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Inny: Areszt Śledczy |
| Rodzaj zam inny | Areszt Śledczy |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Nie |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | Obowiązuje termin |
| Czas mies | 12 |
| Wadium | ZAMAWIAJĄCY żąda od WYKONAWCÓW wniesienia wadium w wysokości 1500 zł. (Słownie: jeden tysiąc pięćset złotych). |
| Zaliczka | Nie |
| Uprawnienie | Zamawiający uzna, że wykonawca spełnia warunek, jeżeli wynikać to będzie ze złożonego oświadczenia - załącznik nr 3do SIWZ |
| Wiedza | Zamawiający uzna, że wykonawca spełnia warunek, jeżeli wynikać to będzie ze złożonego oświadczenia - załącznik nr 3 do SIWZ oraz złoży oświadczenie o prawidłowości stosowania przy produkcji i obrocie zasad systemu HACCP zgodnie z art. 73 ust. 1 pkt. 1 litera c ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia - Dz. U. z dnia 27 września 2006 r. nr 171 poz. 1225.- załącznik nr 4 do SIWZ |
| Potencjal | Zamawiający uzna, że wykonawca spełnia warunek, jeżeli wynikać to będzie ze złożonego oświadczenia - załącznik nr 3 do SIWZ |
| Zdolne | Zamawiający uzna, że wykonawca spełnia warunek, jeżeli wynikać to będzie ze złożonego oświadczenia - załącznik nr 3 do SIWZ |
| Sytuacja | Zamawiający uzna, że wykonawca spełnia warunek, jeżeli wynikać to będzie ze złożonego oświadczenia - załącznik nr 3 do SIWZ |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Inne dokumenty | Oświadczenie o prawidłowości stosowania przy produkcji i obrocie zasad systemu HACCP zgodnie z art. 73 ust. 1 pkt. 1 litera c ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia - Dz. U. z dnia 27 września 2006 r. nr 171 poz. 1225.- załącznik nr 4 do SIWZ |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Kryt cena | A |
| Spec www | www.zp.sw.gov.pl |
| Spec war | Areszt Śledczy w Warszawie Grochowie ul. Chłopickiego 71A 04-275 Warszawa |
| Data skl | 16/10/2013 |
| Godz skl | 10:00 |
| Miejsce | Areszt Śledczy w Warszawie Grochowie ul. Chłopickiego 71A 04-275 Warszawa Sekretariat |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Czy uniewaznienie | Nie |