DOSTAWY MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DO URZĄDZEŃ BIUROWYCH W 2014 R. - nr postępowania 128/ZP/13
| Publication date | 2013-10-09 |
| End date | 2013-10-23 09:30:00 |
| Instytucja | Agencja Mienia Wojskowego |
| Miejscowość | Warszawa |
| Województwo | mazowieckie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 209283 / 2013 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 301921136 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Przedmiotem zamówienia są dostawy materiałów eksploatacyjnych do urządzeń biurowych dla Biura Agencji Mienia Wojskowego i Oddziałów Terenowych Agencji Mienia Wojskowego. Dostawy odbywać się będą w oparciu o zamówienia cząstkowe, składane przez każdego Odbiorcę nie częściej niż 3 razy w miesiącu, w formie pisemnej lub przesłane faksem. Po zrealizowaniu minimalnej ilości zamówienia w zakresie poszczególnych pozycji asortymentowych, Odbiorcy mogą w okresie obowiązywania umowy zamawiać, a Wykonawca zobowiązany jest sprzedawać i dostarczać Odbiorcom materiały do wysokości kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia, tj. do kwoty: 1) dla część zamówienia nr 1: 98 400,00 PLN brutto; 2) dla części zamówienia nr 2: 18 450,00 PLN brutto; 3) dla części zamówienia nr 3: 44 280,00 PLN brutto; 4) dla części zamówienia nr 4: 36 900,00 PLN brutto; 5) dla części zamówienia nr 5: 18 000,00 PLN brutto; 6) dla części zamówienia nr 6: 24 600,00 PLN brutto; 7) dla części zamówienia nr 7: 24 600,00 PLN brutto; stanowiącej maksymalną wartość zobowiązania Zamawiającego, wynikającą z realizacji przedmiotu zamówienia OpisPrzedmiotem zamówienia są dostawy materiałów eksploatacyjnych do urządzeń biurowych dla Biura AMW w Warszawie, ul. Nowowiejska 26A, 00-911 WarszawaPrzedmiotem zamówienia są dostawy materiałów eksploatacyjnych do urządzeń biurowych dla Oddziału Terenowego AMW w Krakowie, ul. Montelupich 3, 31-155 KrakówPrzedmiotem zamówienia są dostawy materiałów eksploatacyjnych do urządzeń biurowych dla Oddziału Terenowego AMW we Wrocławiu, ul. Zwycięska 39, 53-033 WrocławPrzedmiotem zamówienia są dostawy materiałów eksploatacyjnych do urządzeń biurowych dla Oddziału Terenowego AMW w Gorzowie Wielkopolskim, Al. 11 Listopada 91,66-400 Gorzów WlkpPrzedmiotem zamówienia są dostawy materiałów eksploatacyjnych do urządzeń biurowych dla Oddziału Terenowego AMW w Szczecinie, ul. Księcia Sambora 4, 70-232 SzczecinPrzedmiotem zamówienia są dostawy materiałów eksploatacyjnych do urządzeń biurowych dla Oddziału Terenowego AMW w Olsztynie, ul. Artyleryjska 3b, 10-127 OlsztynPrzedmiotem zamówienia są dostawy materiałów eksploatacyjnych do urządzeń biurowych dla Oddziału Terenowego AMW w Gdyni, ul. M. Curie Skłodowskiej 19, 81-231 Gdynia |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Agencja Mienia Wojskowego |
| Ulica | ul. Nowowiejska 26A |
| Nr domu | 26A |
| Miejscowosc | Warszawa |
| Kod poczt | 00-911 |
| Wojewodztwo | mazowieckie |
| Tel | 22 3149863 |
| Fax | 22 3149900 |
| Internet | www.amw.com.pl |
| Regon | 01245670700000 |
| E mail | Ireneusz.Honczar@amw.com.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Administracja rządowa centralna |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Tak |
| Ilosc czesci | 7 |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | D |
| Data zak | 31/12/2014 |
| Wadium | W niniejszym postępowaniu nie żąda się wniesienia wadium |
| Zaliczka | Nie |
| Uprawnienie | W postępowaniu o udzielenie zamówienia może wziąć udział Wykonawca, który: 1) spełnia warunki określone w art. 22 ust. 1 ustawy; 2) nie podlega wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia w okolicznościach, o których mowa w art. 24 ust. 1 ustawy. Ocena spełniania powyższych warunków będzie polegała na ocenie spełnia/nie spełnia |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Dok potw 5 | Tak |
| Inne dok potw | W przypadku zaoferowania zamienników - materiałów eksploatacyjnych równoważnych jakościowo do oryginałów, Wykonawca w celu potwierdzenia, że oferowany przedmiot zamówienia spełnia kryteria równoważności określone w załączniku nr 1 do SIWZ, wraz z ofertą złoży: a) certyfikat ISO 9001 lub równoważny w zakresie projektowania i produkcji materiałów eksploatacyjnych wystawiony dla producenta oferowanego przedmiotu zamówienia lub podmiotu wytwarzającego wyrób na zlecenie producenta, b) certyfikat ISO 14001 lub równoważny w zakresie produkcji materiałów eksploatacyjnych wystawiony dla producenta oferowanego przedmiotu zamówienia lub podmiotu wytwarzającego wyrób na zlecenie producenta; c) oświadczenie Wykonawcy potwierdzające, że zaoferowane materiały eksploatacyjne spełniają wymagania Zamawiającego |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Czy zmiana umowy | Tak |
| Zmiana umowy | 1. Zmiana postanowień zawartej umowy może nastąpić za zgodą obu Stron wyrażoną na piśmie, w formie aneksu do umowy, pod rygorem nieważności takiej zmiany. 2. Podstawą dokonania zmiany zapisów umowy będą: 1) zmiana przepisów prawnych, jeśli ma ona wpływ na realizację zamówienia, 2) zmiana Odbiorcy lub jego danych, 3) zmiana określonego symbolu czy producenta przedmiotu umowy, z tym że cena jednostkowa brutto wskazana w załączniku nr 2 do umowy nie może ulec podwyższeniu, a właściwości nowego przedmiotu umowy nie mogą być gorsze niż wskazane w załącznikach nr 1 i 2 do umowy. 3. W celu dokonania zmian zapisów umowy wnioskowanych przez Stronę, zobowiązana jest ona pisemnie wystąpić z propozycją zmiany warunków umowy wraz z ich uzasadnieniem. Zmiany te muszą być korzystne lub neutralne dla Zamawiającego |
| Kryt cena | A |
| Spec www | www.amw.com.pl |
| Spec war | siedziba Zamawiającego, ul. Nowowiejska 26A, 00-911 Warszawa |
| Data skl | 23/10/2013 |
| Godz skl | 09:30 |
| Miejsce | kancelaria jawna Zamawiającego, ul. Nowowiejska 26A, 00-911 Warszawa, parter, pok. 022 |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Czy uniewaznienie | Nie |