Dostawy kiszonek do Aresztu Śledczego w Warszawie Grochowie.
| Publication date | 2013-10-10 |
| End date | 2013-10-18 10:00:00 |
| Instytucja | Areszt Śledczy w Warszawie-Grochów |
| Miejscowość | Warszawa |
| Województwo | mazowieckie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 211195 / 2013 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 153310007, 153311424 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| ogórek kwaszony - 8.000 kg, CPV 15331000-7, PN-A-77701:1997, opak. do 100 kg, w beczkach plastikowych, kapusta kwaszona - 10.000 kg, CPV 15331142-4, PN-A-77700:2006, z dodatkiem marchwi w opak. do 100 kg, |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Areszt Śledczy w Warszawie-Grochów |
| Ulica | ul. Chłopickiego 71A |
| Nr domu | 71A |
| Miejscowosc | Warszawa |
| Kod poczt | 04-275 |
| Wojewodztwo | mazowieckie |
| Tel | 22 6105541 |
| Fax | 22 6734501 |
| Regon | 00032124700000 |
| E mail | as_warszawa_grochow@sw.gov.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Inny: Areszt Śledczy |
| Rodzaj zam inny | Areszt Śledczy |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Nie |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | Obowiązuje termin |
| Czas mies | 12 |
| Wadium | ZAMAWIAJĄCY nie żąda od WYKONAWCÓW wniesienia wadium. |
| Zaliczka | Nie |
| Uprawnienie | Zamawiający uzna, że wykonawca spełnia warunek jeżeli wynikać to będzie ze złożonego oświadczenia - załącznik nr 3 do SIWZ |
| Wiedza | Zamawiający uzna, że wykonawca spełnia warunek jeżeli wynikać to będzie ze złożonego oświadczenia - załącznik nr 3 do SIWZ |
| Potencjal | Zamawiający uzna, że wykonawca spełnia warunek jeżeli wynikać to będzie ze złożonego oświadczenia - załącznik nr 3 do SIWZ |
| Zdolne | Zamawiający uzna, że wykonawca spełnia warunek jeżeli wynikać to będzie ze złożonego oświadczenia - załącznik nr 3 do SIWZ |
| Sytuacja | Zamawiający uzna, że wykonawca spełnia warunek jeżeli wynikać to będzie ze złożonego oświadczenia - załącznik nr 3 do SIWZ |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Kryt cena | A |
| Spec www | www.zp.sw.gov.pl |
| Spec war | Areszt Śledczy w Warszawie Grochowie ul. Chłopickiego 71A 04-275 Warszawa |
| Data skl | 18/10/2013 |
| Godz skl | 10:00 |
| Miejsce | Areszt Śledczy w Warszawie Grochowie ul. Chłopickiego 71A 04-275 Warszawa |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Czy uniewaznienie | Nie |