DOSTAWA ARTYKUŁÓW SPORTOWYCH I SPRZĘTU SPORTOWEGO DLA POTRZEB JW. 4340 ORAZ INSTYTUCJI I JW BĘDĄCYCH NA JEJ ZAOPATRZENIU
| Publication date | 2013-10-10 |
| End date | 2013-10-18 13:00:00 |
| Instytucja | Jednostka Wojskowa 4340 |
| Miejscowość | Szczecin |
| Województwo | zachodniopomorskie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 412104 / 2013 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 374000002, 184120000, 374500007 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów sportowych i sprzętu sportowego na potrzeby JW. 4340 oraz instytucji i jednostek wojskowych będących na jej zaopatrzeniu. Artykuły i sprzęt sportowy wyszczególnione zostały w załączniku nr 8 - Formularz cenowy do niniejszej SIWZ. |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Jednostka Wojskowa 4340 |
| Ulica | ul. Narutowicza 10A |
| Nr domu | 10A |
| Miejscowosc | Szczecin |
| Kod poczt | 70-231 |
| Wojewodztwo | zachodniopomorskie |
| Tel | 91 451 48 38 |
| Fax | 91 451 23 98 |
| Regon | 32098789500000 |
| E mail | 15wogszczecin.przetargi@wp.mil.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Inny: wojskowa jednostka budżetowa |
| Rodzaj zam inny | wojskowa jednostka budżetowa |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Nie |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | D |
| Data zak | 29/11/2013 |
| Zaliczka | Nie |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Dok podm zag 1 | Tak |
| Dok podm zag 3 | Tak |
| Inne dokumenty | a)formularz oferty według załącznika nr 1 do SIWZ; b)formularz cenowy według załącznika nr 8 do SIWZ; c)pełnomocnictwo, jeżeli umocowanie do podpisania oferty nie wynika z innych załączonych dokumentów, d)oświadczenie wykonawcy według załącznika nr 4 do niniejszej SIWZ wskazujące części zamówienia, które zamierza powierzyć podwykonawcom; e)w przypadku korzystania przez wykonawcę z zasobów innych podmiotów - pisemne zobowiązanie podmiotu trzeciego lub inny dokument potwierdzający oddanie do dyspozycji niezbędnych zasobów na okres korzystania z nich przy wykonywaniu zamówienia. |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Kryt cena | A |
| Spec www | www.bip.mon.gov.pl |
| Spec war | Jednostka Wojskowa Nr 4340, Ul. Narutowicza 10 A,70-231 Szczecin, bud. nr 19 pok.4 |
| Data skl | 18/10/2013 |
| Godz skl | 13:00 |
| Miejsce | Jednostka Wojskowa Nr 4340, Ul. Narutowicza 10 A,70-231 Szczecin, bud.nr 18 pok.5-parter |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Czy uniewaznienie | Nie |