Dostawa, instalacja i uruchomienie sprzętu komputerowego dla różnych jednostek Uniwersytetu Opolskiego
| Publication date | 2013-10-16 |
| End date | 2013-10-24 10:00:00 |
| Instytucja | Uniwersytet Opolski |
| Miejscowość | Opole |
| Województwo | opolskie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 421732 / 2013 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 302131006, 302130005, 302321005, 302300000, 385200006, 302374508, 386521207 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa, instalacja i uruchomienie sprzętu komputerowego dla różnych jednostek Uniwersytetu Opolskiego z podziałem na 31 części: 1) Część nr 1: Dostawa dysku zewnętrznego dla Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Opolskiego, 2) Część nr 2: Dostawa, instalacja i uruchomienie 2 zestawów komputerowych dla Opolskiej Grupy Logiki Uniwersytetu Opolskiego 3) Część nr 3: Dostawa, instalacja i uruchomienie zestawu komputerowego dla Katedry Inżynierii Procesowej Uniwersytetu Opolskiego, 4) Część nr 4: Dostawa tabletu dla Centrum Informatycznego Uniwersytetu Opolskiego, 5) Część nr 5: Dostawa, instalacja i uruchomienie notebooka dla Katedry Biosystematyki Uniwersytetu Opolskiego, 6) Część nr 6: Dostawa, instalacja i uruchomienie drukarki do dyplomów dla Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego, 7) Część nr 7: Dostawa, instalacja i uruchomienie drukarki do dyplomów dla Wydziału Historyczno-Pedagogicznego Uniwersytetu Opolskiego, 8) Część nr 8: Dostawa, instalacja i uruchomienie netbooka dla Instytutu Filologii Polskiej Uniwersytetu Opolskiego, 9) Część nr 9: Dostawa, instalacja i uruchomienie netbooka dla Instytutu Filologii Polskiej Uniwersytetu Opolskiego, 10) Część nr 10: Dostawa i uruchomienie 2 notebooków dla Katedry Biotechnologii i Biologii Molekularnej Uniwersytetu Opolskiego, 11) Część nr 11: Dostawa i uruchomienie tabletu dla Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Opolskiego, 12) Część nr 12: Dostawa, instalacja i uruchomienie komputera dla Instytutu Fizyki Uniwersytetu Opolskiego, 13) Część nr 13: Dostawa, instalacja i uruchomienie notebooka dla Międzywydziałowego Centrum Kształcenie i Doskonalenia Pedagogicznego Uniwersytetu Opolskiego 14) Część nr 14: Dostawa, instalacja i uruchomienie 2szt. drukarek laserowych dla Katedry Biotechnologii i Biologii Molekularnej Uniwersytetu Opolskiego, 15) Część nr 15: Dostawa, instalacja i uruchomienie urządzenia wielofunkcyjnego dla Wydziału Chemii Uniwersytetu Opolskiego, 16) Część nr 16: Dostawa, instalacja i uruchomienie notebooka dla Katedry Technologii Uniwersytetu Opolskiego, 17) Część nr 17: Dostawa, instalacja i uruchomienie 5 zestawów komputerowych dla Biblioteki Głównej Uniwersytetu Opolskiego, 18) Część nr 18: Dostawa, instalacja i uruchomienie skanera dla Biblioteki Głównej Uniwersytetu Opolskiego, 19) Część nr 19: Dostawa, instalacja i uruchomienie skanera kodów kreskowych dla Biblioteki Głównej Uniwersytetu Opolskiego, 20) Część nr 20: Dostawa, instalacja i uruchomienie urządzenia wielofunkcyjnego dla Wydziału Chemii Uniwersytetu Opolskiego, 21) Część nr 21: Dostawa, instalacja i uruchomienie notebooka dla Wydziału Chemii Uniwersytetu Opolskiego, 22) Część nr 22: Dostawa, instalacja i uruchomienie urządzenia wielofunkcyjnego dla Wydziału Chemii Uniwersytetu Opolskiego, 23) Część nr 23: Dostawa, instalacja i uruchomienie notebooka dla Instytutu Filozofii Uniwersytetu Opolskiego, 24) Część nr 24: Dostawa, instalacja i uruchomienie 3 zestawów komputerowych dla Dziekanatu Wydziału Historyczno-Pedagogicznego Uniwersytetu Opolskiego, 25) Część nr 25: Dostawa, instalacja i uruchomienie 2 zestawów komputerowych i drukarki laserowej dla Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Opolskiego, 26) Część nr 26: Dostawa 2 dysków zewnętrznych dla Instytutu Psychologii Uniwersytetu Opolskiego, 27) Część nr 27: Dostawa i uruchomienie wideoprojektora dla Instytutu Psychologii Uniwersytetu Opolskiego, 28) Część nr 28: Dostawa, instalacja i uruchomienie 2 szt. drukarek laserowych dla Instytutu Psychologii Uniwersytetu Opolskiego, 29) Część nr 29: Dostawa, instalacja i uruchomienie 7 komputerowych jednostek centralnych dla Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Opolskiego, 30) Część nr 30: Dostawa, uruchomienie notebook oraz dostawa, montaż i uruchomienie wideoprojektora, dla Villi Academica Uniwersytetu Opolskiego, 31) Część nr 31: Dostawa, instalacja i uruchomienie Notebooka dla Biura ds. Badań Naukowych i Współpracy z Zagranicą Uniwersytetu Opolskiego. Termin wykonania zamówienia - zamówienie zostanie zrealizowane w terminie: a) 7 dni od daty obustronnego podpisania umowy w danej części dla sprzętu z wartością 23% VAT, b) 7 dni od momentu przekazania Wykonawcy potwierdzenia MNiSzW w danej części dla sprzętu z wartością 0% VAT. OpisCzęść nr 1: Dostawa dysku zewnętrznego dla Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu OpolskiegoCzęść nr 2: Dostawa, instalacja i uruchomienie 2 zestawów komputerowych dla Opolskiej Grupy Logiki Uniwersytetu OpolskiegoCzęść nr 3: Dostawa, instalacja i uruchomienie zestawu komputerowego dla Katedry Inżynierii Procesowej Uniwersytetu OpolskiegoCzęść nr 4: Dostawa tabletu dla Centrum Informatycznego Uniwersytetu OpolskiegoCzęść nr 5: Dostawa, instalacja i uruchomienie notebooka dla Katedry Biosystematyki Uniwersytetu OpolskiegoCzęść nr 6: Dostawa, instalacja i uruchomienie drukarki do dyplomów dla Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu OpolskiegoCzęść nr 7: Dostawa, instalacja i uruchomienie drukarki do dyplomów dla Wydziału Historyczno-Pedagogicznego Uniwersytetu OpolskiegoCzęść nr 8: Dostawa, instalacja i uruchomienie netbooka dla Instytutu Filologii Polskiej Uniwersytetu OpolskiegoCzęść nr 9: Dostawa, instalacja i uruchomienie netbooka dla Instytutu Filologii Polskiej Uniwersytetu OpolskiegoCzęść nr 10: Dostawa i uruchomienie 2 notebooków dla Katedry Biotechnologii i Biologii Molekularnej Uniwersytetu OpolskiegoCzęść nr 11: Dostawa i uruchomienie tabletu dla Wydziału Teologicznego Uniwersytetu OpolskiegoCzęść nr 12: Dostawa, instalacja i uruchomienie komputera dla Instytutu Fizyki Uniwersytetu OpolskiegoCzęść nr 13: Dostawa, instalacja i uruchomienie notebooka dla Międzywydziałowego Centrum Kształcenie i Doskonalenia Pedagogicznego Uniwersytetu OpolskiegoCzęść nr 14: Dostawa, instalacja i uruchomienie 2szt. drukarek laserowych dla Katedry Biotechnologii i Biologii Molekularnej Uniwersytetu OpolskiegoCzęść nr 15: Dostawa, instalacja i uruchomienie urządzenia wielofunkcyjnego dla Wydziału Chemii Uniwersytetu OpolskiegoCzęść nr 16: Dostawa, instalacja i uruchomienie notebooka dla Katedry Technologii Uniwersytetu OpolskiegoCzęść nr 17: Dostawa, instalacja i uruchomienie 5 zestawów komputerowych dla Biblioteki Głównej Uniwersytetu OpolskiegoCzęść nr 18: Dostawa, instalacja i uruchomienie skanera dla Biblioteki Głównej Uniwersytetu OpolskiegoCzęść nr 19: Dostawa, instalacja i uruchomienie skanera kodów kreskowych dla Biblioteki Głównej Uniwersytetu OpolskiegoCzęść nr 20: Dostawa, instalacja i uruchomienie urządzenia wielofunkcyjnego dla Wydziału Chemii Uniwersytetu OpolskiegoCzęść nr 21: Dostawa, instalacja i uruchomienie notebooka dla Wydziału Chemii Uniwersytetu OpolskiegoCzęść nr 22: Dostawa, instalacja i uruchomienie urządzenia wielofunkcyjnego dla Wydziału Chemii Uniwersytetu OpolskiegoCzęść nr 23: Dostawa, instalacja i uruchomienie notebooka dla Instytutu Filozofii Uniwersytetu OpolskiegoCzęść nr 24: Dostawa, instalacja i uruchomienie 3 zestawów komputerowych dla Dziekanatu Wydziału Historyczno-Pedagogicznego Uniwersytetu OpolskiegoCzęść nr 25: Dostawa, instalacja i uruchomienie 2 zestawów komputerowych i drukarki laserowej dla Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu OpolskiegoCzęść nr 26: Dostawa 2 dysków zewnętrznych dla Instytutu Psychologii Uniwersytetu OpolskiegoCzęść nr 27: Dostawa i uruchomienie wideoprojektora dla Instytutu Psychologii Uniwersytetu OpolskiegoCzęść nr 28: Dostawa, instalacja i uruchomienie 2 szt. drukarek laserowych dla Instytutu Psychologii Uniwersytetu OpolskiegoCzęść nr 29: Dostawa, instalacja i uruchomienie 7 komputerowych jednostek centralnych dla Wydziału Filologicznego Uniwersytetu OpolskiegoCzęść nr 30: Dostawa, uruchomienie notebook oraz dostawa, montaż i uruchomienie wideoprojektora, dla Villi Academica Uniwersytetu OpolskiegoCzęść nr 31: Dostawa, instalacja i uruchomienie Notebooka dla Biura ds. Badań Naukowych i Współpracy z Zagranicą Uniwersytetu Opolskiego |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Uniwersytet Opolski |
| Ulica | Pl. Kopernika 11A |
| Nr domu | 11A |
| Miejscowosc | Opole |
| Kod poczt | 45-040 |
| Wojewodztwo | opolskie |
| Tel | 077 5 415977 |
| Fax | 077 5415930 |
| Internet | www.uni.opole.pl |
| Regon | 00000138200000 |
| E mail | piestrak@uni.opole.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Uczelnia publiczna |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Tak |
| Ilosc czesci | 31 |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | Obowiązuje termin |
| Czas dni | 7 |
| Zaliczka | Nie |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Dok potw 1 | Tak |
| Inne dokumenty | 1. Wypełniony formularz ofertowy (wg załączonego wzoru - zał. nr 1 do SIWZ), 2. Pełnomocnictwo podmiotów występujących wspólnie (jeżeli dotyczy), 3. Pełnomocnictwo dla osoby/osób podpisującej ofertę i oświadczenia (pełnomocnictwo należy złożyć w formie oryginału lub notarialnie poświadczonej kopii - w sytuacji, gdy ofertę podpisuje osoba, której prawo do reprezentowania Wykonawcy nie wynika z dokumentów załączonych do oferty) |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Kryt cena | A |
| Spec www | www.zamowienia.uni.opole.pl |
| Spec war | Uniwersytet Opolski pl. Kopernika 11A 45-040 Opole pok. nr 2 |
| Data skl | 24/10/2013 |
| Godz skl | 10:00 |
| Miejsce | Uniwersytet Opolski pl. Kopernika 11A 45-040 Opole pok. nr 2 |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Czy uniewaznienie | Nie |