Usługa na sprzedaż i dostawę pomocy dydaktycznych do Zespołu Szkół w Przykonie na potrzeby projektuProgram rozwojowy Konopnicka - szkołą równych szans Nr POKL.09.01.02.00-30-061/12, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - Priorytet IX. Działanie 9.1. Poddziałanie 9.1.2.
| Publication date | 2013-10-16 |
| End date | 2013-10-24 11:00:00 |
| Instytucja | Zespół Szkół w Przykonie |
| Miejscowość | Przykona |
| Województwo | wielkopolskie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 422102 / 2013 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 391621109, 391621006 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Przedmiotem zamówienia jest usługa na sprzedaż i dostawę pomocy dydaktycznych do Zespołu Szkół w Przykonie na potrzeby projektuProgram rozwojowy Konopnicka - szkołą równych szans Nr POKL.09.01.02.00-30-061/12, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - Priorytet IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach. Działanie 9.1. Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty. Poddziałanie 9.1.2. Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszenie różnic w jakości usług edukacyjnych. |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Zespół Szkół w Przykonie |
| Ulica | ul. Szkolna 4A |
| Nr domu | 4A |
| Miejscowosc | Przykona |
| Kod poczt | 62-731 |
| Wojewodztwo | wielkopolskie |
| Tel | 063 279 17 21 |
| Fax | 063 279 17 21 |
| Regon | 31161599100000 |
| E mail | gimprzykona@szkola.wp.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Inny: jednostka budżetowa |
| Rodzaj zam inny | jednostka budżetowa |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Nie |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Tak |
| Zam uzupelniajace | Przedmiotem zamówienia jest usługa na sprzedaż i dostawę pomocy dydaktycznych do Zespołu Szkół w Przykonie na potrzeby projektuProgram rozwojowy Konopnicka - szkołą równych szans Nr POKL.09.01.02.00-30-061/12, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - Priorytet IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach. Działanie 9.1. Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty. Poddziałanie 9.1.2. Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszenie różnic w jakości usług edukacyjnych. |
| Czas | Obowiązuje termin |
| Czas dni | 14 |
| Zaliczka | Nie |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Kryt cena | A |
| Spec www | www.przykona.edu.pl |
| Spec war | Zespół Szkół w Przykonie, ul. Szkolna 4A, 62-731 Przykona, pokój nr 21/1 |
| Data skl | 24/10/2013 |
| Godz skl | 11:00 |
| Miejsce | Zespół Szkół w Przykonie, ul. Szkolna 4A, 62-731 Przykona, pokój nr 21/1 |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Inf dodat | Projekt Program rozwojowy Konopnicka - szkołą równych szans Nr POKL.09.01.02.00-30-061/12, współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - Priorytet IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach. Działanie 9.1. Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty. Poddziałanie 9.1.2. Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszenie różnic w jakości usług edukacyjnych |
| Czy uniewaznienie | Nie |
| Uprawnienie | o Ocena spełnienia warunków udziału w postępowaniu dokonana będzie w oparciu o oświadczenia i dokumenty złożone zgodnie z rozdziałem VI SIWZ według zasady spełnia/nie spełnia warunek. Warunek będzie uznany za spełniony jeżeli będzie to wynikać w sposób jednoznaczny z treści przedstawionych oświadczeń i dokumentów. |
| Wiedza | o Ocena spełnienia warunków udziału w postępowaniu dokonana będzie w oparciu o oświadczenia i dokumenty złożone zgodnie z rozdziałem VI SIWZ według zasady spełnia/nie spełnia warunek. Warunek będzie uznany za spełniony jeżeli będzie to wynikać w sposób jednoznaczny z treści przedstawionych oświadczeń i dokumentów. |
| Potencjal | o Ocena spełnienia warunków udziału w postępowaniu dokonana będzie w oparciu o oświadczenia i dokumenty złożone zgodnie z rozdziałem VI SIWZ według zasady spełnia/nie spełnia warunek. Warunek będzie uznany za spełniony jeżeli będzie to wynikać w sposób jednoznaczny z treści przedstawionych oświadczeń i dokumentów. |
| Zdolne | o Ocena spełnienia warunków udziału w postępowaniu dokonana będzie w oparciu o oświadczenia i dokumenty złożone zgodnie z rozdziałem VI SIWZ według zasady spełnia/nie spełnia warunek. Warunek będzie uznany za spełniony jeżeli będzie to wynikać w sposób jednoznaczny z treści przedstawionych oświadczeń i dokumentów. |
| Sytuacja | o Ocena spełnienia warunków udziału w postępowaniu dokonana będzie w oparciu o oświadczenia i dokumenty złożone zgodnie z rozdziałem VI SIWZ według zasady spełnia/nie spełnia warunek. Warunek będzie uznany za spełniony jeżeli będzie to wynikać w sposób jednoznaczny z treści przedstawionych oświadczeń i dokumentów. |
| Oswiadczenie potwierdzenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 3 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 4 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 8 | Tak |
| Dok podm zag 1 | Tak |
| Dok podm zag 2 | Tak |
| Dok podm zag 3 | Tak |
| Dok podm zag 4 | Tak |
| Dok podm zag 5 | Tak |
| Inne dokumenty | wypełniony i podpisany wzór umowy |