Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych
| Publication date | 2013-10-17 |
| End date | 2013-10-29 12:00:00 |
| Instytucja | Jednostka Wojskowa 4340 |
| Miejscowość | Szczecin |
| Województwo | zachodniopomorskie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 422288 / 2013 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 158110006, 158111007, 158121004, 158122005 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Przedmiotem zamówienia jest dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych do Jednostki Wojskowej 4340 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SIWZ oraz szczegółowymi opisami przedmiotu stanowiącymi załączniki od A do T. |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Jednostka Wojskowa 4340 |
| Ulica | ul. Narutowicza 10A |
| Nr domu | 10A |
| Miejscowosc | Szczecin |
| Kod poczt | 70-231 |
| Wojewodztwo | zachodniopomorskie |
| Tel | 91 451 48 38 |
| Fax | 91 451 23 98 |
| Regon | 32098789500000 |
| E mail | 15wogszczecin.przetargi@wp.mil.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Inny: Wojskowa jednostka budżetowa |
| Rodzaj zam inny | Wojskowa jednostka budżetowa |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Nie |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | D |
| Data zak | 31/12/2014 |
| Zaliczka | Nie |
| Uprawnienie | - posiadają obowiązującą decyzję administracyjną właściwego organu Państwowej Inspekcji Sanitarnej w sprawie zatwierdzania, warunkowego zatwierdzania, przedłużania warunkowego zatwierdzania zakładów, które produkują lub wprowadzają do obrotu żywność pochodzenia nie zwierzęcego lub wprowadzają do obrotu produkty pochodzenia zwierzęcego, nie objęte urzędową kontrolą organów Inspekcji Weterynaryjnej, zgodnie z art. 62 ust.1 pkt. 2 ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. z 2010, Nr 136 , poz. 914 j.t.), - zaświadczenie o wpisie do rejestru zakładów zgodne z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 29 maja 2007 r., w sprawie wzorów dokumentów dotyczących rejestracji i zatwierdzania zakładów produkujących lub wprowadzających do obrotu żywność podlegających urzędowej kontroli Państwowej Inspekcji Sanitarnej (Dz. U. z 2007 r. Nr 106, poz. 730). - potwierdzenie o zgłoszeniu działalności gospodarczej w zakresie produkcji, składowania, konfekcjonowania i obrotu artykułami rolno-spożywczymi wydane przez Wojewódzkiego Inspektora Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, właściwego ze względu na miejsce zamieszkania lub siedzibę Wykonawcy zgodnie z art. 12 ust. 1 ustawy z dnia 21 grudnia 2000 r. o jakości handlowej artykułów rolno-spożywczych (Dz. U. z 2005 Nr 187, poz. 1577 ze zm.) |
| Oswiadczenie potwierdzenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Dok podm zag 1 | Tak |
| Dok podm zag 3 | Tak |
| Dok potw 5 | Tak |
| Inne dok potw | a) certyfikatu systemu HACCP wydanego przez firmy posiadające akredytacje i uprawnienia Polskiego Centrum Akredytacji z siedzibą w Warszawie lub krajowej organizacji akredytacyjnej dla danego kraju albo b) zaświadczenie właściwego organu Państwowej Inspekcji Sanitarnej lub organu Inspekcji Weterynaryjnej o sprawowaniu nadzoru nad stosowaniem zasad wdrożonego sytemu HACCP. Przedłożone zaświadczenie winno potwierdzać, że Wykonawca wdrożył oraz stosuje zasady systemu HACCP - podstawa prawna art. 59 i 73 ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. z 2010, Nr 136 , poz. 914 j.t.), |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Czy zmiana umowy | Tak |
| Zmiana umowy | Zamawiający przewiduje możliwość zmiany umowy w następujących przypadkach: a) zmiany podwykonawcy uczestniczącego w realizacji umowy, b) zmniejszenia ilości, wartości i częstotliwości dostaw w stosunku do ilości, wartości i częstotliwości przyjętych w umowie. |
| Kryt cena | A |
| Spec www | www.bip.mon.gov.pl |
| Spec war | Jednostka Wojskowa 4340 ul. Narutowicza 10A 70-231 Szczecin bud. nr 19, pok. 3 |
| Data skl | 29/10/2013 |
| Godz skl | 12:00 |
| Miejsce | siedziba Zamawiającego, budynek Nr 18, pok. nr 5 - parter |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Czy uniewaznienie | Nie |