Dostawa serwerów wraz z oprogramowaniem dla Urzędu Miasta i Gminy w Bystrzycy Kłodzkiej.

Publication date 2013-10-29
End date 2013-11-07 09:30:00
Instytucja Gmina Bystrzyca Kłodzka
Miejscowość Bystrzyca Kłodzka
Województwo dolnośląskie
Branża
  • Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne,
  • Serwery

Szczegóły

Numer ogłoszenia 440480 / 2013
Document type ZP-400
Cpv code 488200002, 480000008
Adres strony internetowej siwz
BZP Zobacz

Przedmiot zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych serwerów wraz z oprogramowaniem dla Urzędu Miasta i Gminy w Bystrzycy Kłodzkiej, zgodnie z załącznikiem nr 1 do SIWZ - Specyfikacja techniczna urządzeń, oprogramowania i instalacji.

Dodatkowe informacje

Biuletyn 1
Nazwa Gmina Bystrzyca Kłodzka
Ulica ul. Henryka Sienkiewicza 6
Nr domu 6
Miejscowosc Bystrzyca Kłodzka
Kod poczt 57-500
Wojewodztwo dolnośląskie
Tel 074 8117600
Fax 074 8111588
Internet http://bip.ug-bystrzycaklodzka.dolnyslask.pl
Regon 89071795800000
E mail igp@bystrzycaklodzka.pl
Czy obowiazkowa Tak
Dotyczy 1
Rodzaj zam Administracja samorządowa
Rodz zam D
Czy czesci Nie
Czy wariant Nie
Czy dialog Nie
Czy uzup Nie
Czas Obowiązuje termin
Czas dni 14
Zaliczka Nie
Uprawnienie W celu potwierdzenia spełnienia warunków udziału w postępowaniu Wykonawca obowiązany jest przedłożyć oświadczenie, o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu zgodnie z art. 22 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych.
Wiedza W celu potwierdzenia spełnienia warunków udziału w postępowaniu Wykonawca obowiązany jest przedłożyć oświadczenie, o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu zgodnie z art. 22 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych.
Potencjal W celu potwierdzenia spełnienia warunków udziału w postępowaniu Wykonawca obowiązany jest przedłożyć oświadczenie, o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu zgodnie z art. 22 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych.
Zdolne o W celu potwierdzenia spełnienia warunków udziału w postępowaniu Wykonawca obowiązany jest przedłożyć oświadczenie, o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu zgodnie z art. 22 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych. o W celu potwierdzenia warunku dysponowania osobami zdolnymi do wykonania zamówienia zamawiający żąda przedłożenia wykazu osób, które będą uczestniczyć w wykonaniu zamówienia wraz z informacją czy osoby te dysponują odpowiednimi kwalifikacjami niezbędnymi do wykonania zamówienia zgodnie z załącznikiem nr 3 do SIWZ- wykaz osób.
Sytuacja W celu potwierdzenia spełnienia warunków udziału w postępowaniu Wykonawca obowiązany jest przedłożyć oświadczenie, o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu zgodnie z art. 22 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych.
Oswiadczenie potwierdzenia 9 Tak
Oswiadczenia wykluczenia 1 Tak
Oswiadczenia wykluczenia 2 Tak
Dok grup kap 1 Tak
Dok potw 5 Tak
Inne dok potw 1) szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wg wzoru załącznika nr 1a do SIWZ. 2) dokumenty i oświadczenia poświadczające, że 1) oferowany serwer jest produkowany zgodnie z normami ISO 9001, ISO 14001 (załączyć dokument potwierdzający spełnienie wymogu), 2) oferowany serwer posiada deklarację CE dla oferowanego serwera, 3) procesor dedykowany do pracy z zaoferowanym serwerem osiąga minimum 85 punktów w teście SPECint rate_base2006 dostępnym na stronie internetowej www.spec.org dla konfiguracji jednoprocesowej - załączyć wydruk z wynikiem testu dla oferowanego serwera, 4) firma serwisująca posiada ISO 9001:2000 na świadczenie usług serwisowych oraz posiada autoryzację producenta serwera - dokumenty potwierdzające załączyć do oferty, 5) oświadczenia producenta serwera, że w przypadku nie wywiązania się z obowiązków gwarancyjnych oferenta lub firmy serwisującej, przejmie na siebie wszelkie zobowiązania związane z gwarancją.
Niepelnosprawne Nie
Kod trybu PN
Kryt cena A
Spec www http://bip.ug-bystrzycaklodzka.dolnyslask.pl
Spec war Urząd Miasta i Gminy w Bystrzycy Kłodzkiej, ul. H. Sienkiewicza 6, 57-500 Bystrzyca Kłodzka
Data skl 07/11/2013
Godz skl 09:30
Miejsce Urząd Miasta i Gminy w Bystrzycy Kłodzkiej, ul.H. Sienkiewicza 6. 57-500 Bystrzyca Kłodzka (pok. nr 1)
Termin Obowiązuje termin
Okres liczba dni 30
Czy uniewaznienie Nie

przetargibiurowe.pl  (+48) 600 092 062

Working hours:  Office, live chat: 800 - 1700  Support online: 24h

Michał Troc Customer service  

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)