Dostawa bonów towarowych dla pracowników WOMP w Kielcach
| Publication date | 2013-11-04 |
| End date | 2013-11-14 11:00:00 |
| Instytucja | Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Kielcach |
| Miejscowość | Kielce |
| Województwo | świętokrzyskie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 230625 / 2013 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 301997502 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Wartość progowa zamówienia: jest niższa od równowartości określonej w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy Prawo zamówień publicznych. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa bonów towarowych dla pracowników WOMP w Kielcach: Bony towarowe muszą zapewniać możliwość ich realizacji w wielobranżowych punktach handlowych na terenie województwa świętokrzyskiego i na terenie miasta Kielce. Wymogi, jakie powinien spełniać przedmiot zamówienia: - wartość nominalna bonów: 50 zł - 1360 szt., 20 zł - 750 szt., 10 zł - 255 szt., - termin ważności bonów: minimum do 31.12.2014 r., - bony winny być realizowane w placówkach handlowych branży spożywczo - przemysłowej: min. 20, z terenu województwa świętokrzyskiego i miasta Kielce. w przypadku dostarczenia uszkodzonych bonów towarowych podlegają one wymianie na nowe, nieuszkodzone w terminie 3 dni roboczych. |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Kielcach |
| Ulica | ul. Karola Olszewskiego 2A |
| Nr domu | 2A |
| Miejscowosc | Kielce |
| Kod poczt | 25-663 |
| Wojewodztwo | świętokrzyskie |
| Tel | 041 3479701 |
| Fax | 041 3479702 |
| Internet | www.womp.com.pl |
| Regon | 29052638400000 |
| E mail | womp@womp.com.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Nie |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | D |
| Data zak | 03/12/2013 |
| Wadium | Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium |
| Zaliczka | Nie |
| Uprawnienie | Oświadczenie, zgodne z załącznikiem nr 2 do SIWZ. Ocena spełnienia tego warunku dokonana zostanie zgodnie z formułą spełnia - nie spełnia w oparciu o w/w oświadczenie złożone przez Wykonawcę. |
| Wiedza | a. Oświadczenie, zgodne z załącznikiem nr 2 do SIWZ. b. Wykaz wykonanych, a w przypadku świadczeń wykonywanych lub ciągłych również wykonywanych, głównych dostaw bonów towarowych o wartości nie mniejszej niż 85 000,00 zł. w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy zostały wykonane wraz z załączeniem dowodów, że zostały wykonane lub są wykonywane należycie wraz z określeniem dostaw niewykonanych lub wykonanych nienależycie - załącznik nr 3 do SIWZ. Ocena spełnienia tego warunku dokonana zostanie zgodnie z formułą spełnia - nie spełnia w oparciu o w/w oświadczenie i dokumenty zawarte w ofercie i w załącznikach do oferty złożone przez Wykonawcę, zgodne z załącznikiem nr 3 do SIWZ. |
| Potencjal | Oświadczenie, zgodne z załącznikiem nr 2 do SIWZ. Ocena spełnienia tego warunku dokonana zostanie zgodnie z formułą spełnia - nie spełnia w oparciu o w/w oświadczenie złożone przez Wykonawcę. |
| Zdolne | Oświadczenie, zgodne z załącznikiem nr 2 do SIWZ. Ocena spełnienia wymaganego warunku dokonana zostanie zgodnie z formułą spełnia - nie spełnia w oparciu o w/w oświadczenie złożone przez Wykonawcę. |
| Sytuacja | Oświadczenie, zgodne z załącznikiem nr 2 do SIWZ. Ocena spełnienia tego warunku dokonana zostanie zgodnie z formułą spełnia - nie spełnia w oparciu o w/w oświadczenie. |
| Oswiadczenie potwierdzenia 4 | Tak |
| Oswiadczenie potwierdzenia 5 | Tak |
| Oswiadczenie potwierdzenia opis 5 | zgodnie z załącznikiem nr 3 |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 8 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Dok podm zag 1 | Tak |
| Inne dokumenty | a. Wypełniony formularz ofertowy - załącznik nr 1 b. Wykaz placówek handlowych spożywczo - przemysłowych (min. 20 placówek handlowych) z terenu woj. świętokrzyskiego i miasta Kielce realizujących bony towarowe Wykonawcy, z podaniem nazwy placówki, adresu i rodzaju branży. c. Oświadczenie o części zamówienia, którą wykonawca zamierza powierzyć podwykonawcom, w przypadku gdy wykonawca nie będzie samodzielnie realizował zamówienia - na spełnienie wymogu określonego w pkt 13 lit. c SIWZ. - załącznik nr 7. |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Kryt cena | B |
| Kryt 1p | 20 |
| Kryt 2 | Liczba placówek handlowych spożywczo-przemysłowych na terenie woj. świętokrzyskiego i miasta Kielce, w których można realizować bony |
| Kryt 2p | 80 |
| Spec www | www.womp.com.pl |
| Spec war | WOMP w Kielcach, 25-663 Kielce, ul. Karola Olszewskiego 2A - Sekcja Finansowo - Księgowa, pokój nr 102, parter. Cena SIWZ: 10 zł brutt |
| Data skl | 14/11/2013 |
| Godz skl | 11:00 |
| Miejsce | Sekretariat WOMP w Kielcach, ul. Karola Olszewskiego 2A - pokój nr 201 (I piętro) |
| Termin | D |
| Okres data do | 28/11/2013 |
| Inf dodat | nie dotyczy |
| Czy uniewaznienie | Nie |