Dostawa środków czystości i artykułów gospodarstwa domowego.
| Publication date | 2013-11-04 |
| End date | 2013-11-13 12:00:00 |
| Instytucja | Jednostka Wojskowa 4340 |
| Miejscowość | Szczecin |
| Województwo | zachodniopomorskie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 448462 / 2013 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 398110000, 398121008, 398130004, 398316002, 397200005 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków czystości i artykułów gospodarstwa domowego, wyszczególnionego w załączniku nr 2- opis przedmiotu. |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Jednostka Wojskowa 4340 |
| Ulica | ul. Narutowicza 10A |
| Nr domu | 10A |
| Miejscowosc | Szczecin |
| Kod poczt | 70-231 |
| Wojewodztwo | zachodniopomorskie |
| Tel | 91 451 48 38 |
| Fax | 91 451 23 98 |
| Regon | 32098789500000 |
| E mail | 15wogszczecin.przetargi@wp.mil.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Inny: Wojskowa jednostka budżetowa |
| Rodzaj zam inny | Wojskowa jednostka budżetowa |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Nie |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | D |
| Data zak | 16/12/2013 |
| Zaliczka | Nie |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Dok podm zag 1 | Tak |
| Dok podm zag 3 | Tak |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Kryt cena | A |
| Spec www | www.bip.mon.gov.pl |
| Spec war | Jednostka Wojskowa 4340 ul. Narutowicza 10 A 70-231 Szczecin bud. nr 19 pok.3 |
| Data skl | 13/11/2013 |
| Godz skl | 12:00 |
| Miejsce | siedziba Zamawiającego , budynek Nr 18, pok. nr 5 -parter. |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Czy uniewaznienie | Nie |
| Czy zmiana umowy | Tak |
| Zmiana umowy | Zamawiający przewiduje możliwość zmiany umowy w następujących okolicznościach : a)Wystąpienia siły wyższej Za siłę wyższa uważa się zdarzenie o charakterze wyjątkowym, które nie są spowodowane przez żadną ze stron i nie mogły być przewidziane w chwili zawierania umowy, tj. powodzie, zamieszki, wojna. |