dostawa sprzętu komputerowego
| Publication date | 2013-11-12 |
| End date | 2013-11-20 13:00:00 |
| Instytucja | Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu |
| Miejscowość | Mielec |
| Województwo | podkarpackie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 238227 / 2013 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 302360002, 301251105, 301251002 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nw. sprzętu komputerowego dla potrzeb Powiatowego Urzędu Pracy w Mielcu: 1) Urządzenie wielofunkcyjne z automatycznym dupleksem laserowe monochromatyczne z rocznym zapasem tonerów (TYP 1) - sztuk 2, 2) Wydajne urządzenie wielofunkcyjne z automatycznym dupleksem laserowe monochromatyczne z rocznym zapasem tonerów (TYP 2) - sztuk 1, 3) Atramentowa drukarka mobilna z rocznym zapasem tuszy - sztuk 2, 4) Wydajna drukarka laserowa kolorowa z automatycznym dupleksem z rocznym zapasem tonerów - sztuk 2, 5) Komputer przenośny - ultrabook; sztuk 2, 6) Monitor LCD - sztuk 4, 7) Wydajny skaner dokumentów - sztuk 3, 8) Komputer typu: Thin Client - sztuk 3, 9) Dysk twardy HDD 250GB - sztuk 4, 10) Dysk twardy HDD 2TB - sztuk 2, 11) Separator papieru do urządzenia wielofunkcyjnego - sztuk 6, 12) Zasilacz do komputera ATX - sztuk 4, 13) Uniwersalny wentylator z radiatorem na CPU - sztuk 4, 14) Karta sieciowa PCI 10/100/1000 Mb/s - sztuk 2, 15) Zarządzany przełącznik biurkowy - sztuk 3, 16) Podkładka pod mysz - sztuk 40, 17) Listwy do szafy RACK - sztuk 10, 18) Półka stała 1 U do szafy RACK - sztuk 4, 19) Wsporniki do listew zasilających: krótki - sztuk 4, 20) Wsporniki do listew zasilających: długi - sztuk 4. 2. Przedmiot zamówienia szczegółowo opisuje załącznik nr 1 do niniejszej SIWZ - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca dostarczył przedmiot zamówienia: - wraz z pełnym kompletem oprogramowania i dodatkowych elementów dostarczonych przez producenta, - fabrycznie nowy, nie używany wcześniej w innych projektach, - zakupiony w oficjalnym kanale sprzedaży producenta, do którego należy Polska, co zgodnie z ww. wymogami oznacza, że będzie to sprzęt nowy, posiadający stosowny pakiet usług gwarancyjnych kierowanych do użytkowników z tego obszaru oraz posiadający deklarację zgodności dla oferowanego sprzętu, - gotowy do pracy bezpośrednio po dostawie, - posiadający wszelką dokumentację i certyfikaty wymagane przepisami prawa. 4. Zamawiający nabywa prawo do korzystania z oprogramowania wchodzącego w skład sprzętu komputerowego - oprogramowanie do zarządzania danym sprzętem komputerowym na czas nieokreślony, bez możliwości wypowiedzenia prawa do użytkowania, na polach eksploatacji określonych przez producenta oprogramowania. 5. Dostawa sprzętu oraz jego serwisowanie w okresie gwarancji będą realizowane w sposób określony w załączniku nr 5 do zaproszenia - wzorze umowy. 6. Wykonawca winien zapoznać się z warunkami określonymi w załączniku nr 5 do SIWZ - wzór umowy. 7. Miejsce realizacji: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu, ul. Chopina 16A, 39-300 Mielec. 8. Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia zakresu zamówienia podstawowego z zastosowaniem prawa opcji o którym mowa w art. 34 ust 5 ustawy. Prawem opcji jest możliwość zwiększenia zamówienia podstawowego na warunkach zawartej umowy o nw. sprzęt komputerowy: 1) wydajna drukarka laserowa kolorowa z automatycznym dupleksem z rocznym zapasem tonerów o 1 szt., 2) monitor LCD do 3 szt., 3) komputer typu: Thin Client do 3 szt. 9. Zamawiający uzależnia możliwość skorzystania z prawa opcji od posiadania środków finansowych na ten cel. 10. Zamawiający nie jest zobowiązany do wyczerpania zakresu zamówienia objętego prawem opcji. 9. Zamawiający uprawniony jest do skorzystania z prawa opcji do 2 tygodni od zawarcia umowy. 10. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji zawartej umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Warunkiem uruchomiania prawa opcji jest oświadczenie woli Zamawiającego wykonania zamówienia w ramach prawa opcji i złożenie odpowiedniego zamówienia częściowego wykraczającego poza dostawę sprzętu komputerowego stanowiącego zamówienie podstawowe. |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu |
| Ulica | ul. F. Chopina 16A |
| Nr domu | 16A |
| Miejscowosc | Mielec |
| Kod poczt | 39-300 |
| Wojewodztwo | podkarpackie |
| Tel | 017 7880065 |
| Fax | 017 7880069 |
| Internet | bip.pup.mielec.pl |
| Regon | 83046686500000 |
| E mail | sekretariat@pup.mielec.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Administracja samorządowa |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Nie |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | Obowiązuje termin |
| Czas dni | 14 |
| Zaliczka | Nie |
| Uprawnienie | Zamawiający nie precyzuje szczegółowo warunku w tym zakresie. Zamawiający dokona oceny spełniania warunków udziału w postępowaniu w tym zakresie na podstawie oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, o którym mowa w rozdziale XVI ust.1 SIWZ. |
| Wiedza | Zamawiający nie precyzuje szczegółowo warunku w tym zakresie. Zamawiający dokona oceny spełniania warunków udziału w postępowaniu w tym zakresie na podstawie oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, o którym mowa w rozdziale XVI ust.1 SIWZ. |
| Potencjal | Zamawiający nie precyzuje szczegółowo warunku w tym zakresie. Zamawiający dokona oceny spełniania warunków udziału w postępowaniu w tym zakresie na podstawie oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, o którym mowa w rozdziale XVI ust.1 SIWZ. |
| Zdolne | Zamawiający nie precyzuje szczegółowo warunku w tym zakresie. Zamawiający dokona oceny spełniania warunków udziału w postępowaniu w tym zakresie na podstawie oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, o którym mowa w rozdziale XVI ust.1 SIWZ. |
| Sytuacja | Zamawiający nie precyzuje szczegółowo warunku w tym zakresie. Zamawiający dokona oceny spełniania warunków udziału w postępowaniu w tym zakresie na podstawie oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, o którym mowa w rozdziale XVI ust.1 SIWZ. |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Dok podm zag 1 | Tak |
| Inne dokumenty | 1. Jeżeli Wykonawca polega na wiedzy i doświadczeniu, potencjale technicznym, osobach zdolnych do wykonania zamówienia lub zdolnościach finansowych innych podmiotów, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nimi stosunków, zobowiązany jest udowodnić Zamawiającemu, iż będzie dysponował zasobami niezbędnymi do realizacji zamówienia, w szczególności przedstawiając w tym celu pisemne zobowiązanie tych podmiotów do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na okres korzystania z nich przy wykonaniu zamówienia. 2. W przypadku udzielenia pełnomocnictwa - oryginał pełnomocnictwa lub kopia potwierdzona przez notariusza. 3. Jeżeli w kraju miejsca zamieszkania osoby lub w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w Rozdziale XVI ust. 4 SIWZ zastępuje się je dokumentem zawierającym oświadczenie, w którym określa się także osoby uprawnione do reprezentacji Wykonawcy, złożone przed właściwym organem sądowym, administracyjnym albo organem samorządu zawodowego lub gospodarczego odpowiednio kraju miejsca zamieszkania osoby lub kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, lub przed notariuszem - wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert. |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Czy zmiana umowy | Tak |
| Zmiana umowy | 1. Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmiany zawartej umowy w przypadku: a) wystąpienia strajków, kryzysu gospodarczego lub działania siły wyższej w skutek czego konieczna będzie zmiana terminu wykonania przedmiotu umowy. W takim przypadku przesunięcie terminu może nastąpić o okres w jakim wykonywanie przedmiotu umowy było niemożliwe ze względu na działanie tych zdarzeń. Wykonawca jest zobowiązany niezwłocznie poinformować Zamawiającego o zaistnieniu tych faktów. b) przerw w realizacji lub zmian terminu realizacji przedmiotu umowy wynikających z innych zdarzeń nie możliwych do przewidzenia w chwili zawarcia umowy - W takim przypadku przesunięcie terminu może nastąpić o okres w jakim wykonywanie przedmiotu umowy było niemożliwe ze względu na działanie tych zdarzeń. c) gdy nastąpiła zmiana producenta lub producent zakończył produkcję, albo skończyła się dostępność zaoferowanego przez Wykonawcę przedmiotu i zachodzi konieczność zastąpienia go innym, pod warunkiem, że spełnia wymagania określone przez Zamawiającego w SIWZ a jego zastosowanie nie wiąże się ze zmianą wynagrodzenia, d) zmiany ustawowej stawki podatku VAT. W takim przypadku kwota brutto wynagrodzenia wykonawcy zostanie odpowiednio dostosowana, e) gdy nastąpi zmiana danych wykonawcy i osób do kontaktu/współpracy, f) gdy nastąpi zmiana powszechnie obowiązujących przepisów prawa w zakresie mającym wpływ na realizację przedmiotu zamówienia, g) gdy nastąpi zmiana osób upoważnionych do wykonywania i nadzorowania postanowień zawartych w niniejszej umowie. 2. Zmiany przewidziane w Umowie mogą być inicjowane przez zamawiającego lub przez wykonawcę. |
| Kryt cena | A |
| Spec www | bip.pup.mielec.pl |
| Spec war | Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu, ul. Chopina 16 A, 39-300 Mielec. |
| Data skl | 20/11/2013 |
| Godz skl | 13:00 |
| Miejsce | Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu przy ul. Chopina 16 A, 39-300 Mielec, sekretariat - pokój nr 13 (I piętro). |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Inf dodat | nie dotyczy |
| Czy uniewaznienie | Nie |