Dostawa warzyw i owoców do Domu Pomocy Społecznej w Łochyńsku
| Publication date | 2013-11-12 |
| End date | 2013-11-20 10:00:00 |
| Instytucja | Dom Pomocy Społecznej w Łochyńsku |
| Miejscowość | Rozprza |
| Województwo | łódzkie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 459154 / 2013 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 153300000, 153100004, 153000001, 153311400 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa warzyw i owoców do Domu Pomocy Społecznej w Łochyńsku w następującym asortymencie i ilościach: kapusta kiszona-650kg, arbuz-450kg, bana - 1000kg, botwina pęczek (10szt.) 20szt., brokuły duże 20szt., brzoskwinia 50kg, nektarynka 40kg, burak czerwony 780kg, cebula średnia- 880kg, cytryna - 370 kg, czosnek - 520 szt.,fasola szparagowa 50kg, gruszka - 500kg, grzyby suszone- 2kg, jabłka średnie-3500kg, jagody - 20kg, kalafior-260szt., kapusta biała - 400kg, kapusta czerwona - 130kg, kapusta młoda 500 szt., kapusta pekińska -160kg, koper(pęczek 5dkg) 1600 szt., mandarynka - 400kg, marchew 4000kg, nać pietruszki (pęczek 5dkg) 1440 szt., ogórek kiszony 720kg, ogórek świeży 600kg, papryka świeża czerwona -80 kg, pieczarki 200kg, pietruszka 1400kg, pomarańcza 20kg, pomidor 2000kg, por-1000 szt., rabarbar-100kg, rzodkiewka (pęczek 10szt)-800szt., sałata-1000 szt., seler-1800kg, szczypior(pęczek 5dkg)- 400 szt., śliwka 300kg, truskawka 100kg, winogrono ciemne-80kg, winogrono jasne - 70kg, wiśnie 140kg, ziemniaki 19000kg |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Dom Pomocy Społecznej w Łochyńsku |
| Ulica | Łochyńsko 75A |
| Miejscowosc | Rozprza |
| Kod poczt | 97-340 |
| Wojewodztwo | łódzkie |
| Tel | 044 6158013 |
| Fax | 044 6158013 |
| Internet | www.dps.lochynsko.bip.net.pl |
| Regon | 00031516900000 |
| E mail | zp.ula@wp.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Inny: pomoc społeczna - Dom Pomocy Społecznej |
| Rodzaj zam inny | pomoc społeczna - Dom Pomocy Społecznej |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Nie |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | D |
| Data zak | 31/12/2014 |
| Zaliczka | Nie |
| Uprawnienie | Zamawiający nie dokonuje opisu sposobu spełnienia warunku uzna za spełniony na podstawie oświadczenia Wykonawcy art. 22 ust. 1 w tym zakresie |
| Wiedza | Zamawiający nie dokonuje opisu sposobu spełnienia warunku uzna za spełniony na podstawie oświadczenia Wykonawcy art. 22 ust. 1 w tym zakresie |
| Potencjal | Zamawiający nie dokonuje opisu sposobu spełnienia warunku uzna za spełniony na podstawie oswiadczenia Wykonawcy art. 22 ust. 1 w tym zakresie |
| Zdolne | Zamawiający nie dokonuje opisu sposobu spełnienia warunku uzna za spełniony na podstawie oświadczenia Wykonawcy art. 22 ust. 1 w tym zakresie |
| Sytuacja | Zamawiający nie dokonuje opisu sposobu spełnienia warunku uzna za spełniony na podstawie oświadczenia Wykonawcy art. 22 ust. 1 w tym zakresie |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 8 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Dok podm zag 1 | Tak |
| Dok podm zag 3 | Tak |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Czy zmiana umowy | Tak |
| Zmiana umowy | Zmiana postanowień umowy może nastąpić w przypadkach gdy jest korzystna dla Zamawiającego, w przypadku zmiany stawki VAT, w przypadku wzrostu wskaźnika cen towarów i usług konsumpcyjnych ogłaszanych przez Prezesa GUS |
| Kryt cena | A |
| Spec www | www.dps.lochynsko.bip.net.pl |
| Spec war | Dom Pomocy Społecznej w Łochyńsku, Łochyńsko 75A, 97-340 Rozprza |
| Data skl | 20/11/2013 |
| Godz skl | 10:00 |
| Miejsce | Dom Pomocy Społecznej w Łochyńsku, Łochyńsko 75A, 97-340 Rozprza, sekretariat |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Czy uniewaznienie | Nie |