Usługa administrowania systemem informatycznym KRS i NKW Sądu Rejonowego w Opolu
| Publication date | 2013-11-29 |
| End date | 2013-12-09 14:45:00 |
| Instytucja | Sąd Rejonowy w Opolu |
| Miejscowość | Opole |
| Województwo | opolskie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 257557 / 2013 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 722530003, 723152008, 725110000, 727000007 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| (numeracja wg SIWZ) 3.2 Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na administrowaniu dedykowanymi dla obsługi sądów systemami informatycznymi i wykonywaniu technicznych (informatycznych) czynności operatorskich w tych systemach w wydziałach Zamawiającego: Krajowy Rejestr Sądowy oraz Księgi Wieczyste 3.3 Szczegółowy zakres obowiązków Wykonawcy ubiegającego się o niniejsze zamówienie publiczne zawiera Załącznik nr 2 do umowy, której projekt zawiera Załącznik nr 4 do SIWZ. 3.4 W zakres zamówienia wchodzą: 3.4.1. administrowanie systemami informatycznymi dedykowanymi dla obsługi sądów w zakresie Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) oraz Nowej Księgi Wieczystej (NKW), oraz wykonywanie technicznych (informatycznych) czynności operatorskich w tych systemach. 3.4.2. zapewnienie Zamawiającemu asysty informatycznej w siedzibach (lokalach) wydziałów Krajowego Rejestru Sądowego (Opole, ul. Plebiscytowa 3A) i Ksiąg Wieczystych (Opole ul. Ozimska 60A) 3.4.3. zapewnienie Zamawiającemu asysty telefonicznej w godzinach jego pracy w przypadku, gdy brak jest asysty bezpośrednio w lokalu, w którym znajduje się dany wydział objęty usługą. 3.4.4. zapewnienie podstawowej konserwacji sprzętu komputerowego używanego u Zamawiającego, z wyłączeniem specjalistycznych napraw. 3.4.5. doraźne wsparcie własnej obsługi informatycznej Zamawiającego w innych wydziałach sądu, w szczególności podczas dłuższej nieobecności któregokolwiek z informatyków zatrudnionych w sądzie. Informacje szczegółowe zawarte są w SIWZ |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Sąd Rejonowy w Opolu |
| Ulica | ul. Ozimska 60A |
| Nr domu | 60A |
| Miejscowosc | Opole |
| Kod poczt | 45-368 |
| Wojewodztwo | opolskie |
| Tel | 77 5415406, 5415419 |
| Fax | 77 5415575 |
| Internet | www.opole.sr.gov.pl |
| Regon | 00032378900000 |
| E mail | kf-opole@opole.so.gov.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Organ kontroli państwowej lub ochrony prawa, sąd lub trybunał |
| Rodz zam | U |
| Czy czesci | Nie |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Tak |
| Zam uzupelniajace | Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia wybranemu wykonawcy zamówień uzupełniających stanowiących nie więcej niż 50% zamówienia podstawowego i polegających na powtórzeniu tego samego rodzaju zamówień |
| Czas | Obowiązuje termin |
| Czas mies | 12 |
| Wadium | zamawiający nie wymaga wniesienia wadium |
| Zaliczka | Nie |
| Uprawnienie | Zamawiający nie precyzuje specjalnego wymagania w tym zakresie, wystarczającym jest ogólne oświadczenie o spełnieniu warunków z Art. 22 (Zał. 2 do SIWZ) |
| Wiedza | Zamawiający nie precyzuje specjalnego wymagania w tym zakresie, wystarczającym jest ogólne oświadczenie o spełnieniu warunków z Art. 22 (Zał. 2 do SIWZ) |
| Potencjal | Zamawiający nie precyzuje specjalnego wymagania w tym zakresie, wystarczającym jest ogólne oświadczenie o spełnieniu warunków z Art. 22 (Zał. 2 do SIWZ) |
| Zdolne | sprawdzając czy wykonawca dany warunek spełnia/nie spełnia na podstawie złożonego z ofertą wykazu osób, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności, oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami. Zamawiający żąda złożenia wykazu osób, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności, oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami - Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca będzie dysponował przynajmniej jedną osobą, która posiada następujące minimalne kwalifikacje: dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku informatyka i uzyskanie dyplomu inżyniera; ukończony kurs administratorów systemu Lotus Domino Biurowość/eB9+; ukończony kurs w zakresie instalacji i konfiguracji MS Windows Server; doświadczenie w zakresie pracy na stanowisku głównego administratora systemu Nowej Księgi Wieczystej - wymagany jest minimum 6 miesięczny okres pracy na takim stanowisku potwierdzony przez Przewodniczącego Wydziału, Prezesa Sądu, lub inną osobę odpowiedzialną za system informatyczny w sądzie, w którym praca ta była wykonywana; doświadczenie w zakresie pracy na stanowisku głównego administratora systemu Krajowego Rejestru Sądowego - wymagany jest minimum 6 miesięczny okres pracy na takim stanowisku potwierdzony przez Przewodniczącego Wydziału, Prezesa Sądu, lub inną osobę odpowiedzialną za system informatyczny w sądzie, w którym praca ta była wykonywana |
| Sytuacja | Zamawiający nie precyzuje specjalnego wymagania w tym zakresie, wystarczającym jest ogólne oświadczenie o spełnieniu warunków z Art. 22 (Zał. 2 do SIWZ) |
| Oswiadczenie potwierdzenia 9 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 5 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 6 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 8 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Dok podm zag 1 | Tak |
| Dok podm zag 3 | Tak |
| Dok podm zag 4 | Tak |
| Inne dokumenty | Aktualny dokument rejestrowy firmy lub inny dokument wskazujący osoby uprawnione do reprezentacji Wykonawcy. W przypadku składania oferty przez pełnomocnika Wykonawcy, do oferty musi być załączone pełnomocnictwo jednoznacznie wskazujące na uprawnienie do złożenia oferty, podpisane przez osoby uprawnione do reprezentacji Wykonawcy, wymienione w dokumencie rejestrowym. W przypadku złożenia kserokopii, pełnomocnictwo musi być potwierdzone za zgodność z oryginałem przez osoby udzielające pełnomocnictwa lub potwierdzone notarialnie. Pełnomocnictwo nie jest wymagane, jeżeli podpisujący jest lub są właścicielami firmy lub, jeżeli są oni wymienieni z imienia i nazwiska w odnośnym dokumencie rejestracyjnym jako osoby uprawnione do reprezentowania Wykonawcy |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Czy zmiana umowy | Tak |
| Zmiana umowy | a) zmianę wynagrodzenia Wykonawcy określoną w umowie w wyniku ustawowych zmian urzędowo obowiązującej stawki podatku od towarów i usług (VAT). Zmiana polegać będzie na doliczeniu do dotychczas obowiązującej kwoty netto podatku VAT we właściwej wysokości. b) zmianę lokalu w którym znajduje się wydział objęty umową. c) w razie zaistnienia istotnej zmiany okoliczności powodującej, że wykonanie umowy nie leży w interesie publicznym, czego nie można było przewidzieć w chwili zawarcia umowy, zamawiający może odstąpić od umowy w terminie 30 dni od powzięcia wiadomości o tych okolicznościach; d) Zamawiający zastrzega sobie prawo zawiesić wykonanie umowy w przypadku ograniczeń budżetowych jednostki lub też w przypadku odstąpienia od realizacji części umowy. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje wynagrodzenie tylko za wykonaną część umowy. Zamawiający informuje pisemnie Wykonawcę o zawieszeniu wykonania części umowy, a następnie wprowadza zmiany do treści umowy; e) W przypadku, o którym mowa powyżej Wykonawca może żądać wyłącznie wynagrodzenia należnego z tytułu wykonanej części umowy; |
| Kryt cena | A |
| Spec www | www.opole.sr.gov.pl |
| Spec war | Sąd Rejonowy w Opolu, ul. Ozimska 60A, 45 - 368 Opole, pok. nr 8 |
| Data skl | 09/12/2013 |
| Godz skl | 14:45 |
| Miejsce | Sąd Rejonowy w Opolu, ul. Ozimska 60A, 45 - 368 Opole, w Biurze Podawczym Sądu pok. 24-hol |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Czy uniewaznienie | Nie |