Dostawa artykułów żywnościowych do Publicznego Przedszkola Nr 2 w Pile
| Publication date | 2013-12-02 |
| End date | 2013-12-11 08:00:00 |
| Instytucja | Publiczne Przedszkole Nr 2 |
| Miejscowość | Piła |
| Województwo | wielkopolskie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 258153 / 2013 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 151000009, 158000006, 158110006, 153000001, 155000003, 153000001 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów żywnościowych z podziałem na 6 części: Część I - Dostawa mięs, wędlin, drobiu i przetworów - załącznik nr 1a - CPV 15100000-9 Część II - Dostawa artykułów ogólnospożywczych - załącznik nr 1b - CPV 15800000-6 Część III - Dostawa pieczywa i ciasta - załącznik nr 1c - CPV 15811000-6 Część IV - Dostawa owoców i warzyw - załącznik nr 1d - CPV 15300000-1 Część V - Dostawa nabiału - załącznik nr 1e - CPV 15500000-3 Część VI - Dostawa ryb, mrożonek owocowych i warzywnych- załącznik nr 1f - CPV 15300000-1 KAŻDE Z CZĘŚCI STANOWI ODDZIELNY PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA Wykonawca może złozyć ofertę na dowolną ilość części. Oferta częściowa powinna zawierać wypełniony Formularz oferty dotyczący wybranego rodzaju artykułów żywnościowych wraz z wypełnionym załącznikiem obejmującym pełny wykaz artykułów żywnościowych danej grupy towarów oraz oświadczenia i dokumenty określone w Części III SIWZ. Szczegółowe wykazy asortymentów poszczególnych części przedmiotu zamówienia zawarte są w formularzach asortymentowo-ilościowych dla poszczególnych części stanowiące załączniki nr 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 1f do SIWZ, które są integralną częścią niniejszej SIWZ. Wymagania Zamawiającego: 1) Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć produkty wysokiej jakości. 2) Produkty muszą spełniać normy jakościowe oraz muszą być dostarczone w ich początkowym okresie gwarancji. 3) W przypadkach, w których Zamawiający użył nazw własnych dla określenia walorów smakowych produktów, Zamawiający dopuszcza produkty o walorach smakowych takich samych lub wyższych. 4) Dostawa artykułów będzie realizowana na podstawie zamówienia składanego telefonicznie przez Zamawiającego. 5) Dostawa artykułów odbywać się będzie własnym transportem na koszt i ryzyko Wykonawcy od poniedziałku do piątku, po telefonicznym uzgodnieniu z referentem. 6) Wykonawca powinien zachować odpowiednie warunki transportu i przechowywania dostarczanego towaru. Każda dostawa towaru wymagającego załączenia handlowego dokumentu identyfikacyjnego musi posiadać taki dokument. 7) Częstotliwość dostaw: a) Część I - Dostawa mięs, wędlin, drobiu i przetworów - co najmniej 2 razy w tygodniu (w zależności od potrzeb) do godz. 7.00. b) Dostawa artykułów ogólnospożywczych - 1 raz w tygodniu, w poniedziałek do godz. 7.00. c) Dostawa pieczywa i ciasta - codziennie, do godz. 7.00. d) Dostawa owoców i warzyw - co najmniej 2 razy w tygodniu, tj. w poniedziałek do godz. 7.30 i w zależności od potrzeb. e) Dostawa nabiału - 2 razy w tygodniu, tj. w poniedziałek i środę do godz. 7.00. f) Dostawa ryb, mrożonek owocowych i warzywnych - w zależności od potrzeb. 8) Wykonawca zobowiązuje się dostarczać produkt w każdej ilości wskazanej przez Zamawiającego i na każde wezwanie poza zamówieniem na dany dzień (sytuacje awaryjne). 9) Zamawiający zastrzega sobie prawo zamawiania mniejszej ilości towaru niż określona w ofercie jednak zmniejszenie nie może być większe niż 30%. Wykonawcy nie przysługują wobec Zamawiającego roszczenia odszkodowawcze z tytułu zmniejszenia zamówienia. Dopuszcza się możliwość zamiany ilości poszczególnego asortymentu. 10) Potwierdzenia odbioru produktów dokonuje szef kuchni, a w przypadku stwierdzenia niewłaściwej jakości dostarczonych produktów, upływu terminu przydatności do spożycia, towar podlega bezpośredniemu zwrotowi (wymiana). 11) Wykonawca ma obowiązek spełniać warunki systemu HACCP. OpisDostawa mięs, wędlin, drobiu i przetworów- załącznik nr 1a do SIWZDostawa artykułów ogólnospożywczych- załącznik nr 1b do SIWZDostawa pieczywa I ciasta - załącznik nr 1c do SIWZDostawa owoców i warzyw- załącznik nr 1d do SIWZDostawa nabiału- załącznik nr 1e do SIWZDostawa ryb, mrożonek owocowych I warzywnych - załącznik nr 1f do SIWZ |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Publiczne Przedszkole Nr 2 |
| Ulica | ul. Roosevelta 38 A |
| Nr domu | 38 A |
| Miejscowosc | Piła |
| Kod poczt | 64-920 |
| Wojewodztwo | wielkopolskie |
| Tel | 67 212 40 77 |
| Fax | 67 212 40 77 |
| Regon | 30141164100000 |
| E mail | pp2.pila@interia.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Administracja samorządowa |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Tak |
| Ilosc czesci | 6 |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | D |
| Data zak | 31/12/2014 |
| Zaliczka | Nie |
| Uprawnienie | Zamawiający nie konkretyzuje niniejszego warunku. Ocena spełniania warunku dokonana zostanie na podstawie złożonego przez Wykonawcę oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu. |
| Wiedza | Zamawiający nie konkretyzuje niniejszego warunku. Ocena spełniania warunku dokonana zostanie na podstawie złożonego przez Wykonawcę oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu. |
| Potencjal | Zamawiający nie konkretyzuje niniejszego warunku. Ocena spełniania warunku dokonana zostanie na podstawie złożonego przez Wykonawcę oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu. |
| Zdolne | Zamawiający nie konkretyzuje niniejszego warunku. Ocena spełniania warunku dokonana zostanie na podstawie złożonego przez Wykonawcę oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu. |
| Sytuacja | Zamawiający nie konkretyzuje niniejszego warunku. Ocena spełniania warunku dokonana zostanie na podstawie złożonego przez Wykonawcę oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu. |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 8 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Dok podm zag 1 | Tak |
| Inne dokumenty | 1) wypełniony formularz oferty (załącznik nr 1 do SIWZ); 2) wypełniony formularz asortymentowo-ilościowo- cenowy części, której dotyczy oferta (załącznik nr 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 1f do SIWZ); 3) oświadczenie dotyczące spełniania warunków systemu HACCP; 4) dokumenty potwierdzające uprawnienia osób podpisujących ofertę Wykonawcy do działania w jego imieniu (w tym także pełnomocnictwa), o ile uprawnienia te nie wynikają z dokumentów rejestrowych. |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Kryt cena | A |
| Spec www | www.przedszkole2.pila.pl |
| Spec war | www.przedszkole2.pila.pl |
| Data skl | 11/12/2013 |
| Godz skl | 08:00 |
| Miejsce | Publiczne Przedszkole Nr 2, ul. Roosevelta 38 A, 64-920 Piła, Gabinet Dyrektora |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Czy uniewaznienie | Nie |