Dostawa artykułów ogólnospożywczych, mięsa, wędlin i drobiu, nabiału, warzyw i owoców
| Publication date | 2013-12-03 |
| End date | 2013-12-17 09:00:00 |
| Instytucja | Bursa Szkolna |
| Miejscowość | Ełk |
| Województwo | warmińsko-mazurskie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 260523 / 2013 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 150000008, 151000009, 153000001, 115000003 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Przedmiotem zamówienia są dostawy artykułów spożywczych do siedziby Zamawiającego, które będą zamawiane sukcesywnie. Zamówienie składa się z 4 zadań. Zadanie 1 - dostawa artykułów ogólnospożywczych; Zadanie 2 - dostawa mięsa wędlin i drobiu; Zadanie 3 - dostawa nabiału; Zadanie 4 - dostawa warzyw i owoców. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załączona specyfikacja istotnych warunków zamówienia wraz z załącznikami OpisPrzedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów ogólnospożywczych na potrzeby żywienia zbiorowego przy Bursie Szkolnej w Ełku. Zamówienie podzielono na części zgodnie z załącznikiem nr 1, część 1 - dostawa artykułów ogólnospożywczychPrzedmiotem zamówienia jest dostawa mięsa i wędlin na potrzeby żywienia zbiorowego przy Bursie Szkolnej w Ełku. Zamówienie podzielono na części zgodnie z załącznikiem nr 1, część 2- dostawa mięsa i wędlinPrzedmiotem zamówienia jest dostawa nabiału na potrzeby żywienia zbiorowego przy Bursie Szkolnej w Ełku. Zamówienie podzielono na części zgodnie z załącznikiem nr 1, część 3- dostawa nabiałuPrzedmiotem zamówienia jest dostawa nabiału na potrzeby żywienia zbiorowego przy Bursie Szkolnej w Ełku. Zamówienie podzielono na części zgodnie z załącznikiem nr 1, część 4- dostawa warzyw i owoców |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Bursa Szkolna |
| Ulica | ul. Sikorskiego 7A |
| Nr domu | 7A |
| Miejscowosc | Ełk |
| Kod poczt | 19-300 |
| Wojewodztwo | warmińsko-mazurskie |
| Tel | 0-87 6216986 |
| Fax | 0-87 6216986 |
| Internet | www.elkbursa.edu.pl |
| Regon | 79000289600000 |
| E mail | elkbursa@poczta.wp.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Inny: jednostka budżetowa |
| Rodzaj zam inny | jednostka budżetowa |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Tak |
| Ilosc czesci | 4 |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | D |
| Data zak | 31/12/2014 |
| Wadium | Wadium nie jest wymagane. |
| Zaliczka | Nie |
| Uprawnienie | Wykonawca potwierdza spełnienie tego warunku poprzez złożenie oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w trybie art. 22 ust. 1 ustawy PZP - załącznik nr 5 do SWIZ. Ocena spełniania przedstawionego powyżej warunku zostanie dokonana na podstawie złożonych oświadczeń i dokumentów, wg formuły : spełnia - nie spełnia. |
| Wiedza | Zamawiający nie wyznacza szczególnego warunku w tym zakresie. Wykonawca potwierdza spełnienie tego warunku poprzez złożenie oświadczenia o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu zgodnie z art. 22 ust. 1 ustawy PZP- załącznik nr 5 do SIWZ. Zamawiający dokona oceny spełnienia przez Wykonawców warunków udziału w postępowaniu na dzień składania ofert w oparciu o złożone wraz z ofertą oświadczenia i dokumenty wg formuły spełnia - nie spełnia |
| Potencjal | Zamawiający nie wyznacza szczególnego warunku w tym zakresie. Wykonawca potwierdza spełnienie tego warunku poprzez złożenie oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w trybie art. 22 ust. 1 ustawy PZP - załącznik nr 5 do SWIZ. Ocena spełniania przedstawionego powyżej warunku zostanie dokonana na podstawie złożonych oświadczeń, wg formuły : spełnia - nie spełnia. |
| Zdolne | Zamawiający nie wyznacza szczególnego warunku w tym zakresie. Wykonawca potwierdza spełnienie tego warunku poprzez złożenie oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w trybie art. 22 ust. 1 ustawy PZP- załącznik nr 5 do SWIZ. Ocena spełniania przedstawionego powyżej warunku zostanie dokonana na podstawie złożonych oświadczeń, wg formuły : spełnia - nie spełnia. |
| Sytuacja | Zamawiający nie wyznacza szczególnego warunku w tym zakresie. Wykonawca potwierdza spełnienie tego warunku poprzez złożenie oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w trybie art. 22 ust. 1 ustawy PZP - załącznik nr 5 do SWIZ. Ocena spełniania przedstawionego powyżej warunku zostanie dokonana na podstawie złożonych oświadczeń, wg formuły : spełnia - nie spełnia. |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 3 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 4 | Tak |
| Dok podm zag 1 | Tak |
| Dok podm zag 2 | Tak |
| Dok podm zag 3 | Tak |
| Dok podm zag 4 | Tak |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Kryt cena | A |
| Spec www | www.powiat.elk.pl |
| Spec war | Bursa Szkolna w Ełku, 19-300 Ełk, ul. Sikorskiego 7A |
| Data skl | 17/12/2013 |
| Godz skl | 09:00 |
| Miejsce | Bursa Szkolna w Ełku 19-300 Ełk ul. Sikorskiego 7A pokój nr 1 Sekretariat |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Czy uniewaznienie | Nie |