wyłonienie Wykonawcy, który na podstawie zawartej umowy będzie dostarczał tonery oraz materiały eksploatacyjne do urządzeń biurowych Zamawiającego
| Publication date | 2013-12-09 |
| End date | 2013-12-17 09:30:00 |
| Instytucja | Izba Celna w Gdyni |
| Miejscowość | Gdynia |
| Województwo | pomorskie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 266779 / 2013 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 301251105, 301251208, 301200004 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| 1) Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy tonerów oraz materiałów eksploatacyjnych do urządzeń biurowych Zamawiającego w asortymencie i ilościach każdorazowo określanych w formie pisemnego zamówienia, wymienionych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik Nr 1 do SIWZ. 2) Miejsce dostawy: Magazyn Izby Celnej w Gdyni, ul. Północna 9A, 81-029 Gdynia. 3) Kody Wspólnego Słownika Zamówień CPV: 30125110-5, 30125120-8, 30124000-4. 4) Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych i oferty wariantowej. 5) Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielania zamówień uzupełniających, o których mowa w art. 67 ust.1 pkt 6 ustawy PZP. 6) Termin wykonania zamówienia: umowa zostanie zawarta na okres 6 miesięcy od dnia 18.01.2014r. lub do wyczerpania wartości umowy, w zależności co nastąpi szybciej. 7) W trakcie trwania umowy Zamawiający przewiduje dokonania zakupów tonerów oraz materiałów eksploatacyjnych w ilościach wskazanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik Nr 1 do SIWZ. Zamawiający zastrzega sobie jednak prawo do dokonania zakupów na niższą kwotę od ogólnej wartości brutto oferty przetargowej. Zamawiający zastrzega sobie także prawo do zmian ilościowo-asortymentowych w ramach zawartej umowy. |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Izba Celna w Gdyni |
| Ulica | ul. Północna 9A |
| Nr domu | 9A |
| Miejscowosc | Gdynia |
| Kod poczt | 81-029 |
| Wojewodztwo | pomorskie |
| Tel | 058 6669088 |
| Fax | 058 6669226 |
| Internet | www.gdynia.uc.gov.pl |
| Regon | 00014368500000 |
| E mail | Dorota.Owczarek@gdy.mofnet.gov.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Inny: Służba Celna |
| Rodzaj zam inny | Służba Celna |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Nie |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | D |
| Data roz | 18/01/2014 |
| Wadium | Zamawiający nie żąda wniesienia/złożenia wadium |
| Zaliczka | Nie |
| Uprawnienie | Ocena spełniania ww. warunków udziału w postępowaniu i braku podstaw do wykluczenia z powodu niespełnienia warunków, o których mowa a art. 24 ust. 1 ustawy PZP dokonana zostanie na podstawie wymaganych oświadczeń i dokumentów wskazanych w pkt 6 SIWZ, zgodnie z formułą spełnia - nie spełnia. |
| Wiedza | Ocena spełniania ww. warunków udziału w postępowaniu i braku podstaw do wykluczenia z powodu niespełnienia warunków, o których mowa a art. 24 ust. 1 ustawy PZP dokonana zostanie na podstawie wymaganych oświadczeń i dokumentów wskazanych w pkt 6 SIWZ, zgodnie z formułą spełnia - nie spełnia. |
| Potencjal | Ocena spełniania ww. warunków udziału w postępowaniu i braku podstaw do wykluczenia z powodu niespełnienia warunków, o których mowa a art. 24 ust. 1 ustawy PZP dokonana zostanie na podstawie wymaganych oświadczeń i dokumentów wskazanych w pkt 6 SIWZ, zgodnie z formułą spełnia - nie spełnia. |
| Zdolne | Ocena spełniania ww. warunków udziału w postępowaniu i braku podstaw do wykluczenia z powodu niespełnienia warunków, o których mowa a art. 24 ust. 1 ustawy PZP dokonana zostanie na podstawie wymaganych oświadczeń i dokumentów wskazanych w pkt 6 SIWZ, zgodnie z formułą spełnia - nie spełnia. |
| Sytuacja | Ocena spełniania ww. warunków udziału w postępowaniu i braku podstaw do wykluczenia z powodu niespełnienia warunków, o których mowa a art. 24 ust. 1 ustawy PZP dokonana zostanie na podstawie wymaganych oświadczeń i dokumentów wskazanych w pkt 6 SIWZ, zgodnie z formułą spełnia - nie spełnia. |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Dok podm zag 1 | Tak |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Kryt cena | A |
| Spec www | www.gdynia.uc.gov.pl |
| Spec war | Wydział Logistyki ul. Północna 9 A, 81-029 Gdynia, pokój nr 352, III piętro, od poniedziałku do piątku w godz. od 08:00 do 14:00 |
| Data skl | 17/12/2013 |
| Godz skl | 09:30 |
| Miejsce | Kancelaria Izby Celnej w Gdyni, ul. Północna 9 A, 81-029 Gdynia, parter, pokój 003 |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Czy uniewaznienie | Nie |