Nabiał
| Publication date | 2013-12-09 |
| End date | 2013-12-16 10:00:00 |
| Instytucja | Dom Pomocy Społecznej "Kombatant" |
| Miejscowość | Olsztyn |
| Województwo | warmińsko-mazurskie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 507762 / 2013 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 155000003 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów mleczarskich |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Dom Pomocy Społecznej "Kombatant" |
| Ulica | ul. Juliana Fałata 23K |
| Nr domu | 23K |
| Miejscowosc | Olsztyn |
| Kod poczt | 10-211 |
| Wojewodztwo | warmińsko-mazurskie |
| Tel | 89 535 66 22 |
| Fax | 89 535 66 22 |
| Internet | www.dps.kombatant.olsztyn.pl |
| Regon | 00083057500000 |
| E mail | mzarski@kombatant.olsztyn.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Administracja samorządowa |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Nie |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | D |
| Data roz | 01/01/2014 |
| Zaliczka | Nie |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Kryt cena | A |
| Spec www | www.dps.kombatant.olsztyn.pl |
| Spec war | DPS Kombatant ul. Fałata 23K 10-211 Olsztyn |
| Data skl | 16/12/2013 |
| Godz skl | 10:00 |
| Miejsce | DPS Kombatant ul. Fałata 23K 10-211 Olsztyn |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Czy uniewaznienie | Nie |