Dostawa żywności do Przedszkola Publicznego w Grębocicach i Oddziału Przedszkolnego w Rzeczycy: w roku 2014
| Publication date | 2013-12-09 |
| End date | 2013-12-17 10:00:00 |
| Instytucja | Przedszkole Publiczne w Grębocicach |
| Miejscowość | Grębocice |
| Województwo | dolnośląskie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 507824 / 2013 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 158000006, 31425003 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów: artykułów spożywczych, jaj na potrzeby Przedszkola Publicznego w Grębocicach i Oddziału Przedszkolnego w Rzeczycy - zgodnie z załącznikiem nr 1A do SIWZ 2.Nazwy własne podane w formularzach asortymentowo - cenowych, które stanowią załącznik nr 1A do SIWZ należy rozumieć jako preferowanego typu. Wykonawca może zaproponować produkty o innej nazwie, jednak muszą one spełniać wymogi tej samej lub wyższej jakości. |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Przedszkole Publiczne w Grębocicach |
| Ulica | ul. Kościelna 18A |
| Nr domu | 18A |
| Miejscowosc | Grębocice |
| Kod poczt | 59-150 |
| Wojewodztwo | dolnośląskie |
| Tel | 76 8315060 |
| Fax | 76 8315060 |
| Internet | www.przedszkolegrebocice.biposwiata.pl |
| Regon | 00102042400000 |
| E mail | przedszkole_grebocice@onet.eu |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Inny: Przedszkole Publiczne w Grębocicach |
| Rodzaj zam inny | Przedszkole Publiczne w Grębocicach |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Nie |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Tak |
| Zam uzupelniajace | Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień uzupełniających w wysokości do 20% zamówienia zgodnie z art. 67 ust. 1 pkt. 7 |
| Czas | D |
| Data zak | 31/12/2014 |
| Wadium | Nie wymagane |
| Zaliczka | Nie |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Dok podm zag 1 | Tak |
| Dok podm zag 4 | Tak |
| Inne dokumenty | a) wypełniony formularz ofertowy (wg załączonego wzoru nr 1 ), b) wypełniony formularz asortymentowo - cenowy (załącznik nr 1A) w zakresie oferowanej/ych przez Wykonawcę części, c) pełnomocnictwo podmiotów występujących wspólnie (jeżeli dotyczy), d) pełnomocnictwo dla osoby/osób podpisującej ofertę i oświadczenia (jeśli uprawnienie tych osób nie wynika z innych dokumentów dołączonych do oferty), |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Czy zmiana umowy | Tak |
| Zmiana umowy | 1.Umowa może być rozwiązana przez każdą ze stron w formie pisemnej z zachowaniem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. 2.Zamawiający może rozwiązać umowę w formie pisemnej ze skutkiem natychmiastowym w przypadku 3 reklamacji lub rażącego (istotnego) naruszenia warunków dostaw, w szczególności: dostarczania asortymentu wybrakowanego, przeterminowanego, brudnego lub złej jakości, itp. 3.W razie wystąpienia istotnej zmiany okoliczności powodującej, że wykonanie umowy nie leży w interesie publicznym, czego nie można było przewidzieć w chwili zawarcia umowy, Zamawiający może odstąpić od umowy w terminie miesiąca od powzięcia wiadomości o powyższych okolicznościach. W takim przypadku Wykonawca może żądać jedynie wynagrodzenia należnego mu z tytułu wykonanej części umowy, bez żądania odszkodowania. 4.Odstąpienie od umowy wymaga formy pisemnej pod rygorem nieważności. 5.Wszelkie zmiany i uzupełnienia umowy wymagają formy pisemnej pod rygorem nieważności. 6.Zmiana postanowień niniejszej umowy może nastąpić wyłącznie w sytuacji określonej w art. 144 u. p. z. p. t. j. a) Zmiana wynagrodzenia w przypadku zmiany urzędowej stawki VAT, b) Wycofania produktu przez producenta i propozycji zamiennika o takiej samej lub wyższej jakości za zgodą zamawiającego. |
| Kryt cena | A |
| Spec www | www.przedszkolegrebocice.biposwiata.pl |
| Spec war | Grębocice ul. Kościelna 18A, 59-150 Grębocice. |
| Data skl | 17/12/2013 |
| Godz skl | 10:00 |
| Miejsce | Grębocice ul. Kościelna 18A, 59-150 Grębocice. |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Czy uniewaznienie | Nie |