Dostawy mięsa, drobiu, wędlin i konserw mięsnych do Domu Pomocy Społecznej w Lubuczewie na rok 2014.
| Publication date | 2013-12-17 |
| End date | 2013-12-27 10:00:00 |
| Instytucja | Dom Pomocy Społecznej |
| Miejscowość | Słupsk |
| Województwo | pomorskie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 524002 / 2013 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 151000009, 151120006, 151311305 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| dostawy mięsa, drobiu, wędlin i konserw mięsnych do Domu Pomocy Społecznej w Lubuczewie na rok 2014 w podziale na 3 części: część 1 - dostawy mięsa Lp. Rodzaj artykułu Jednostka miary Ilość 1 2 3 4 1 SZYNKA B/K kg 130,00 2 ŁOPATKA B/K kg 1500,00 3 SCHAB B/K kg 150,00 4 FLAKI WOŁOWE kg 100,00 5 KARKÓWKA kg 140,00 6 ŻEBERKA WIEPRZOWE kg 200,00 7 SŁONINA kg 150,00 8 BOCZEK WĘDZONY kg 400,00 9 NOGI WIEPRZOWE kg 100,00 część 2 - dostawy drobiu Lp. Rodzaj artykułu** Jednostka miary ilość* 1 2 3 4 1 GRZBIETY Z KURCZĄT kg 850,00 2 SKRZYDEŁKA Z KURCZĄT kg 120,00 3 WĄTROBA DROBIOWA kg 250,00 4 FILET Z KURCZAKA kg 200,00 5 ŻOŁĄDKI DROBIOWE kg 120,00 6 UDKA-ĆWIARTKI kg 710,00 7 KURCZAK ŚWIEŻY kg 850,00 część 3 - dostawy wędlin, i konserw mięsnych Lp. Rodzaj artykułu** Jednostka miary ilość* 1 2 3 4 1 SALCESONY kg 340,00 2 MORTADELA kg 150,00 3 BALERON kg 250,00 4 MIELONKA MIESNA KANAPKOWA kg 700,00 5 PARÓWKI CATERINGOWE kg 700,00 6 KIEŁBASA POW. 50 % MIĘSA kg 500,00 7 PASZTET KONSERWOWY kg 450,00 8 METKA kg 200,00 9 SZYNKA kg 25,00 10 KIEŁBASA BIAŁA kg 50,00 11 KONSERWA MIĘSNA 300g POW. 50 % MIĘSA kg 400,00 12 SZYNKÓWKA kg 250,00 13 BLOK MIĘSNY kg 700,00 14 PASZTET KONSERWOWY kg 450,00 OpisLp. Rodzaj artykułu Jednostka miary Ilość1 2 3 4 1 SZYNKA B/K kg 130,00 2 ŁOPATKA B/K kg 1500,00 3 SCHAB B/K kg 150,00 4 FLAKI WOŁOWE kg 100,00 5 KARKÓWKA kg 140,00 6 ŻEBERKA WIEPRZOWE kg 200,00 7 SŁONINA kg 150,00 8 BOCZEK WĘDZONY kg 400,00 9 NOGI WIEPRZOWE kg 100,00Lp. Rodzaj artykułu** Jednostka miary ilość* 1 2 3 4 1 GRZBIETY Z KURCZĄT kg 850,00 2 SKRZYDEŁKA Z KURCZĄT kg 120,00 3 WĄTROBA DROBIOWA kg 250,00 4 FILET Z KURCZAKA kg 200,00 5 ŻOŁĄDKI DROBIOWE kg 120,00 6 UDKA-ĆWIARTKI kg 710,00 7 KURCZAK ŚWIEŻY kg 850,00Lp. Rodzaj artykułu** Jednostka miary ilość* 1 2 3 4 1 SALCESONY kg 340,00 2 MORTADELA kg 150,00 3 BALERON kg 250,00 4 MIELONKA MIESNA KANAPKOWA kg 700,00 5 PARÓWKI CATERINGOWE kg 700,00 6 KIEŁBASA POW. 50 % MIĘSA kg 500,00 7 PASZTET KONSERWOWY kg 450,00 8 METKA kg 200,00 9 SZYNKA kg 25,00 10 KIEŁBASA BIAŁA kg 50,00 11 KONSERWA MIĘSNA 300g POW. 50 % MIĘSA kg 400,00 12 SZYNKÓWKA kg 250,00 13 BLOK MIĘSNY kg 700,00 14 PASZTET KONSERWOWY kg 450,00 |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Dom Pomocy Społecznej |
| Ulica | Lubuczewo 29A |
| Nr domu | 29A |
| Miejscowosc | Słupsk |
| Kod poczt | 76-200 |
| Wojewodztwo | pomorskie |
| Tel | 0-59 846 26 30 |
| Fax | 0-59 849 19 68 |
| Internet | http://dpslubuczewo.mojbip.pl |
| Regon | 77147782500000 |
| E mail | sekretariat@dpslubuczewo.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Administracja samorządowa |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Tak |
| Ilosc czesci | 3 |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | D |
| Data zak | 31/12/2014 |
| Wadium | Zamawiający nie żąda zabezpieczenia składanej oferty wadium |
| Zaliczka | Nie |
| Uprawnienie | spełnia - nie spełnia |
| Wiedza | spełnia - nie spełnia |
| Potencjal | spełnia - nie spełnia |
| Zdolne | spełnia - nie spełnia |
| Sytuacja | spełnia - nie spełnia |
| Oswiadczenie potwierdzenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Inne dokumenty | potwierdzenie posiadania dokumentu HDI na dostawy produktów w części 1,2 i3 |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Kryt cena | A |
| Spec www | http://dpslubuczewo.mojbip.pl |
| Spec war | Dom Pomocy Społecznej w Lubuczewie Lubuczewo 29A 76-200 Słupsk |
| Data skl | 27/12/2013 |
| Godz skl | 10:00 |
| Miejsce | Dom Pomocy Społecznej w Lubuczewie Lubuczewo 29A 76-200 Słupsk sekretariat pokój 39 |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Czy uniewaznienie | Nie |