dostawa artykułów spożywczych do stołówki przedszkolnej
| Publication date | 2013-12-20 |
| End date | 2013-12-30 09:00:00 |
| Instytucja | Przedszkole Samorządowe im. Pszczółki Mai |
| Miejscowość | Pszczew |
| Województwo | lubuskie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 530800 / 2013 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 150000008, 32210006, 32230006, 31425003, 158000006, 155000003, 151000009 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Dostawa art.spożywczych do stołówki przedszkolnej w roku 2014.Szczegółowy opis zawarty jest w specyfikacji istotnych warunków zamówienia. Cz.I świeże warzywa i owoce, cz.IV jaja kurze, cz.V art.spożywcze sypkie, koncentraty,przyprawy i desery, cz.VI mięsa świeże,wędliny,drób, cz.VII mleko i produkty mleczarskie. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość części. |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Przedszkole Samorządowe im. Pszczółki Mai |
| Ulica | ul. Batorego 1A |
| Nr domu | 1A |
| Miejscowosc | Pszczew |
| Kod poczt | 66-330 |
| Wojewodztwo | lubuskie |
| Tel | 95 7492334 |
| Fax | 95 7492334 |
| Regon | 21119178400000 |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Inny: Przedszkole Samorządowe w Pszczewie |
| Rodzaj zam inny | Przedszkole Samorządowe w Pszczewie |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Tak |
| Ilosc czesci | 5 |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | Obowiązuje termin |
| Czas mies | 12 |
| Zaliczka | Nie |
| Uprawnienie | W przetargu mogą wziąć udział dostawcy spełniający warunki art.22 ust.1 Ustawy PZP niewykluczeni na podstawie art.24 ust. 1,2,Ustawy PZP oraz spełniający warunki zawarte w SIWZ. Informacja o oświadczeniach i dokumentach jakie mają dostarczyć wykonawcy w celu potwierdzenia spełnienia warunków w postępowaniu : formularz ofert wg załącznika, oświadczenie z art.1, dokument dopuszczający oferenta do obrotu prawnego, podpisany projekt umowy wg załącznika, zał. cenowy |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Czy zmiana umowy | Tak |
| Zmiana umowy | Zamawiający dopuszcza zmianę umowy w kwestii zmiany ceny jednostkowej towarów w związku z okolicznościami obiektywnie niemożliwymi do przewidzenia w dniu podpisania umowy. |
| Kryt cena | A |
| Spec www | www.bip.pszczew.pl |
| Spec war | Przedszkole Samorządowe im.Pszczółki Mai, 66-330 Pszczew ul. Batorego 1A |
| Data skl | 30/12/2013 |
| Godz skl | 09:00 |
| Miejsce | biuro intendenta przedszkola |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Czy uniewaznienie | Nie |