Dostawa wyposażenia pomieszczeń dydaktycznych Zespołu Szkół w Bakałarzewie w ramach realizacji projektu pn. /Rozwój przedsiębiorczości wśród młodych szansą rozwoju ekonomicznego regionu transgranicznego/
| Publication date | 2014-03-27 |
| End date | 2014-04-07 15:00:00 |
| Instytucja | Zespół Szkół w Bakałarzewie |
| Miejscowość | Bakałarzewo |
| Województwo | podlaskie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 103464 / 2014 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 302000001, 302131006, 302360002, 302313000, 323400008, 324100000, 391500008, 391621006, 395154102, 323220006, 480000008, 323421003, 302321005 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia pomieszczeń dydaktycznych Zespołu Szkół w Bakałarzewie w ramach realizacji projektu pn. /Rozwój przedsiębiorczości wśród młodych szansą rozwoju ekonomicznego regionu transgranicznego/ współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Projekt wdrażany jest w ramach Celu 3: Europejska Współpraca Terytorialna Program Współpracy Transgranicznej /Litwa-Polska/ na lata 2007-2013 i ma na celu wspieranie zrównoważonego rozwoju obszaru przygranicznego Litwy i Polski, poprzez podniesienie ekonomicznej, społecznej i terytorialnej spójności. Zamówienie obejmuje: dostawę sprzętu komputerowego: komputer stacjonarny z monitorem, notebook, urządzenie wielofunkcyjne monochromatyczne (drukarka, skaner, kopiarka), tablica interaktywna, projektor, słuchawki komputerowe z mikrofonem,dostawę sieci komputerowej LAN (Local Area Network) wraz z routerem, dostawę sprzętu nagłaśniającego, meble do pomieszczeń dydaktycznych, tablice szkolne, rolety tekstylne i gumowe, wyposażenie pracowni językowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu cenowym, który stanowi załącznik nr 2 do SIWZ. Podstawowe wymagania: Zamawiany towar powinien być fabrycznie nowy i nie może nosić śladów uprzedniego używania tzn. jakikolwiek element składowy zamawianego towaru nie może być wcześniej używany, musi pochodzić z bieżącej produkcji i musi spełniać swoje właściwości funkcjonalne; Zamawiający wymaga, aby instrukcje do zamawianych towarów były wyłącznie w języku polskim. Miejsce oraz sposób wykonania zamówienia: Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot umowy do siedziby Zamawiającego: Zespół Szkół w Bakałarzewie, ul. Osiedle 40-lecia PRL 26 A, 16-423 Bakałarzewo Wykonawca odpowiada za dostarczony towar w czasie transportu. W przypadku uszkodzeń ponosi pełną odpowiedzialność za powstałe szkody. Wykonawca zobowiązuje się do usunięcia na własny koszt wszelkich szkód powstałych w trakcie realizacji zamówienia i spowodowanych brakiem zachowania należytej staranności Dostarczone wyposażenie zostanie komisyjnie przyjęte przez Zamawiającego. Z odbioru sporządzany będzie protokół odbioru, w którym zostaną wskazane wszelkie uwagi dotyczące dostarczanego wyposażenia. Wykonawca zobowiązany jest zapewnić na swój koszt załadunek, transport i rozładunek dostarczonego wyposażenia. Zamówienie zostanie zrealizowana w jednej dostawie. Wykonawca zobowiązuje się zawiadomić Zamawiającego z trzydniowym wyprzedzeniem o terminie dostawy. Rozwiązania równoważne: Użyte w opisie przedmiotu zamówienia nazwy elementów zamawianego towaru, które wskazują lub mogłyby kojarzyć się z określonym producentem lub firmą, nie mają na celu preferowania wyrobu lub materiałów danego producenta lub wskazywać na wyrób, materiał lub element, które powinien posiadać cechy - parametry techniczne i jakościowe nie gorsze od podanego w załącznikach nr 2 do SIWZ. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych z zastosowaniem innych materiałów i urządzeń niż opisane znakiem towarowym i/lub nazwą producenta pod warunkiem, że zagwarantują one uzyskanie parametrów technicznych, eksploatacyjnych i jakościowych nie gorszych od założonych w załączniku nr 2 do SIWZ. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego materiały, urządzenia spełniają określone przez Zamawiającego wymagania. Ciężar udowodnienia, że wyrób jest równoważny w stosunku do wymogu określonego przez Zamawiającego, spoczywa na składającym ofertę. W takim wypadku Wykonawca musi przedłożyć odpowiednie dokumenty, opisujące parametry techniczno - jakościowe, wymagane prawem certyfikaty i inne dokumenty, dopuszczające dane materiały (wyroby) do użytkowania oraz pozwalające jednoznacznie stwierdzić, że są one równoważne pod rygorem odrzucenia oferty. |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Zespół Szkół w Bakałarzewie |
| Ulica | Osiedle 40 Lecia PRL 26A |
| Nr domu | 26A |
| Miejscowosc | Bakałarzewo |
| Kod poczt | 16-423 |
| Wojewodztwo | podlaskie |
| Tel | 87 569 42 84 |
| Fax | 87 569 42 84 |
| Internet | http://zsbakalarzewo.szkolnastrona.pl oraz http://www.zsbakalarzewo.szkolnastrona.pl/bip/ |
| Regon | 20022610000000 |
| E mail | spbakalarzewo@wp.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Inny: jednostka organizacyjna gminy/jednostka oświatowa |
| Rodzaj zam inny | jednostka organizacyjna gminy/jednostka oświatowa |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Tak |
| Ilosc czesci | 2 |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | Obowiązuje termin |
| Czas dni | 21 |
| Wadium | W niniejszym postępowaniu zamawiający nie wymaga wniesienia wadium |
| Zaliczka | Nie |
| Uprawnienie | Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeśli Wykonawca przedłoży wraz z ofertą oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, o których mowa w art. 22 ust. 1 ww. ustawy. |
| Wiedza | Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeśli Wykonawca przedłoży wraz z ofertą oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, o których mowa w art. 22 ust. 1 ww. ustawy. |
| Potencjal | Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeśli Wykonawca przedłoży wraz z ofertą oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, o których mowa w art. 22 ust. 1 ww. ustawy. |
| Zdolne | Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeśli Wykonawca przedłoży wraz z ofertą oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, o których mowa w art. 22 ust. 1 ww. ustawy. |
| Sytuacja | Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeśli Wykonawca przedłoży wraz z ofertą oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, o których mowa w art. 22 ust. 1 ww. ustawy. |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Dok podm zag 1 | Tak |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Czy zmiana umowy | Tak |
| Zmiana umowy | Istotne postanowienia umowy zawarte zostały w Załączniku nr 6 do SIWZ. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany umowy w następującym zakresie: 1.Zmiany terminu końcowego wykonania przedmiotu umowy w przypadku: -wystąpienia okoliczności niezależnych od Wykonawcy i na uzasadniony wniosek Wykonawcy pod warunkiem, że zmiana ta wynika z okoliczności, których Wykonawca nie mógł przewidzieć na etapie składania oferty i nie jest przez niego zawiniona; -działania siły wyższej; 2.Polepszenia parametrów technicznych dostawy; 3.Przedłużenia okresu gwarancji lub poprawienia jej warunków; 4.Aktualizacji rozwiązań z uwagi na postęp technologiczny lub zmiany obowiązujących przepisów. |
| Kryt cena | A |
| Spec www | http://zsbakalarzewo.szkolnastrona.pl oraz http://www.zsbakalarzewo.szkolnastrona.pl/bip/ |
| Spec war | ZESPÓŁ SZKÓŁ W BAKAŁARZEWIE ul. Osiedle 40-lecia PRL 26 A, 16-423 Bakałarzewo |
| Data skl | 07/04/2014 |
| Godz skl | 15:00 |
| Miejsce | ZESPÓŁ SZKÓŁ W BAKAŁARZEWIE ul. Osiedle 40-lecia PRL 26 A, 16-423 Bakałarzewo |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Inf dodat | Dostawa wyposażenia pomieszczeń dydaktycznych Zespołu Szkół w Bakałarzewie w ramach realizacji projektu pn. /Rozwój przedsiębiorczości wśród młodych szansą rozwoju ekonomicznego regionu transgranicznego/ współfinansowana jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Projekt wdrażany jest w ramach Celu 3: Europejska Współpraca Terytorialna Program Współpracy Transgranicznej /Litwa-Polska/ na lata 2007-2013 i ma na celu wspieranie zrównoważonego rozwoju obszaru przygranicznego Litwy i Polski, poprzez podniesienie ekonomicznej, społecznej i terytorialnej spójności. |
| Czy uniewaznienie | Nie |