PRZEBUDOWA ŚWIETLICY WIEJSKIEJ W PĘKANINIE Z WYPOSAŻENIEM
| Publication date | 2014-03-28 |
| End date | 2014-04-11 08:45:00 |
| Instytucja | Gmina Malechowo |
| Miejscowość | Malechowo |
| Województwo | zachodniopomorskie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 106742 / 2014 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 454320004, 453300009, 453100003, 452120006, 451100001, 390000002 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Planuje się rozbiórkę części budynku Świetlicy Wiejskiej oraz budowę kotłowni w miejscu poprzedniej zabudowy. Istniejący obiekt pełnić będzie dotychczasową funkcję świetlicy wiejskiej, a planowana ww. inwestycja poprawi funkcjonowanie . W budynku istnieje wydzielona sala główna, w której są organizowane spotkania ludności wiejskiej. Projektuje się zaplecze sali z możliwością przygotowania napojów gorących i zimnych. Istniejące pomieszczenia higieniczno-sanitarne przeprojektowano przystosowując do obecnie obowiązujących przepisów budowlanych i korzystania przez osoby niepełnosprawne. Budynek z dachem dwuspadowym na głównej połaci dachowej o kącie nachylenia 19° oraz dachem jednospadowym o kącie nachylenia połaci 15° przykrywającej taras. PARTER 001 Wiatrołap 5,16 002 Pom. Gosp. 5,66 003 Korytarz 20,09 004 WC męskie 7,53 005 WC damskie i NP 5,62 006 Zaplecze sali 7,58 007 Kotłownia 8,42 008 Sala 154,64 009 Taras 38,52 Łączna powierzchnia 255,22 m2 W ramach zadnia należy zdemontować pokrycie dachowe z płyt azbestowo-cementowych z utylizacją. Wyposażenie: komputery stacjonarne 4 szt. z systemem operacyjnym, biurka i krzesła do komputerów 4 kpl, składany stół do ping-ponga, z siatką wraz z 8 paletkami i zestawem 20 piłeczek 1 kpl. , Dostawa i montaż instalacji nagłaśniającej 1 kpl. |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Gmina Malechowo |
| Ulica | Malechowo 22 A |
| Nr domu | 22 A |
| Miejscowosc | Malechowo |
| Kod poczt | 76-142 |
| Wojewodztwo | zachodniopomorskie |
| Tel | 94 3184 213 |
| Fax | 94 3184 305 |
| Internet | http://ug.malechowo.ibip.pl |
| Regon | 33092092000000 |
| E mail | inwestycje@malechowo.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Administracja samorządowa |
| Rodz zam | B |
| Czy czesci | Nie |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Tak |
| Zam uzupelniajace | Zamawiający dopuszcza udzielenie zamówień uzupełniających zgodnie z art. 67 ust.1 pkt 5 PZP. Do wartości 30% zamówienia podstawowego. |
| Czas | D |
| Data zak | 01/09/2014 |
| Wadium | Zamawiający wymaga złożenia wadium w wysokości 7.000,00 zł (siedem tysięcy złotych 00/100). Wadium należy wnieść w terminie do dnia 11.04.2014 r do godz. 8:45 Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach: a) pieniądzu, b) poręczeniach bankowych lub poręczeniach spółdzielczej kasy oszczędnościowo- kredytowej, z tym że poręczenie kasy jest zawsze poręczeniem pieniężnym, c) gwarancjach bankowych, d) gwarancjach ubezpieczeniowych, e) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (j.t. Dz. U. z 2007 r. Nr 42, poz. 275 z późniejszymi zmianami). Wadium wnoszone w pieniądzu należy wpłacić na rachunek: Bank Spółdzielczy w Sławnie O/Malechowo nr 36 9317 1012 0040 0073 2000 0030 - Urząd Gminy Malechowo, 76-142 Malechowo 22 A. Wadium w innej formie niż pieniądz należy złożyć w formie oryginału w pokoju nr 103 (skarbnik) Urzędu Gminy Malechowo Wadium wniesione przez jednego ze wspólników konsorcjum uważa się za wniesione prawidłowo. |
| Zaliczka | Nie |
| Uprawnienie | nie dotyczy |
| Wiedza | Zamawiający uzna za spełniony warunek jeżeli wykonawcy udokumentują wykonanie, tj. zakończenie w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, co najmniej dwóch robót polegających na remoncie, budowie, przebudowie, rozbudowie lub nadbudowie budynków o wartości brutto, co najmniej 200.000,00 zł każda. W przypadku robót budowlanych, których wartość została wyrażona w umowie w innej walucie niż PLN należy dokonać przeliczenia tej waluty na PLN przy zastosowaniu średniego kursu NBP na dzień zakończenia robót budowlanych (w przypadku robót budowlanych rozliczanych wyłącznie w walutach innych niż PLN). |
| Potencjal | nie dotyczy |
| Zdolne | Zamawiający uzna spełnienie tego warunku jeżeli wykonawca dysponuje osobami zdolnymi do wykonania zamówienia, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, posiadającymi uprawnienia określone przepisami Prawa budowlanego w specjalności konstrukcyjno-budowlanej do pełnienia funkcji kierownika budowy oraz w specjalności instalacyjnej i elektrycznej do pełnienia funkcji kierowników robót. |
| Sytuacja | Zamawiający uzna spełnienie tego warunku jeżeli wykonawca udokumentuje posiadanie środków finansowych lub zdolność kredytową w wysokości min. 100 tys. zł. |
| Oswiadczenie potwierdzenia 2 | Tak |
| Oswiadczenie potwierdzenia 9 | Tak |
| Oswiadczenie potwierdzenia 10 | Tak |
| Oswiadczenie potwierdzenia 12 | Tak |
| Oswiadczenie potwierdzenia 15 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 3 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 4 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Dok podm zag 1 | Tak |
| Dok podm zag 2 | Tak |
| Dok podm zag 3 | Tak |
| Inne dokumenty | Dowód wniesienia wadium kosztorys ofertowy |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Czy zmiana umowy | Tak |
| Zmiana umowy | 1. Terminu wykonania zamówienia: a) działania siły wyższej; b) brak możliwości prowadzenia robót na skutek obiektywnych warunków klimatycznych; c) wstrzymania robót przez ZAMAWIAJĄCEGO lub przerw w wykonywaniu robót powstałych na skutek okoliczności, za które ponosi odpowiedzialność ZAMAWIAJĄCY; d) wstrzymania robót przez właściwy organ z przyczyn niezawinionych przez Wykonawcę; e) wystąpienia konieczności wykonania zamówienia dodatkowego w rozumieniu art. 67 ust.1 pkt 5, ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2013 r. poz. 907 z późn. zm.), którego realizacja będzie miała wpływ na termin wykonania przedmiotu umowy; f) ujawnienia się w trakcie wykonywania przedmiotu zamówienia wad w dokumentacji projektowej lub specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót uniemożliwiających wykonanie przedmiotu umowy w terminie; g) zaistnienia okoliczności nie powstałych z winy Wykonawcy. Podstawą dokonania zmian, o których mowa w ust. 1 pkt 1, będzie protokół konieczności określający wystąpienie okoliczności uzasadniających wprowadzenie zmiany terminu 2. Dokonania zmiany kierownika budowy - jedynie za uprzednią pisemną zgodą Zamawiającego. 1) zmiany w przypadkach losowych, osób wskazanych przez WYKONAWCĘ w wykazie będącym załącznikiem do oferty, przewidzianych do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych przy realizacji robót budowlanych, przy czym kwalifikacje oraz doświadczenie tych osób będą takie same lub wyższe jak osób podanych w wykazie. |
| Kryt cena | A |
| Spec www | ug.malechowo.ibip.pl |
| Spec war | Urząd Gminy Malechowo 76-142 Malechowo 22A |
| Data skl | 11/04/2014 |
| Godz skl | 08:45 |
| Miejsce | Urząd Gminy Malechowo 76-142 Malechowo 22A sekretariat |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Inf dodat | Operacja współfinansowana w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju w zakresie operacji odpowiadających warunkom przyznania pomocy w ramach działania ODNOWA I ROZWÓJ WSI objętego PROW na lata 2007-2013. |
| Czy uniewaznienie | Nie |