dostawa rękawic medycznych jednorazowego użytku, nak zp/11/2014
| Publication date | 2014-03-28 |
| End date | 2014-04-08 10:00:00 |
| Instytucja | Szpital Pucki Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością |
| Miejscowość | Puck |
| Województwo | pomorskie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 107132 / 2014 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 184243000, 331414200 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy rękawic chirurgicznych i diagnostycznych na okres 12 miesięcy. CPV - 18.42.43.00 - 0 rękawice jednorazowe CPV - 33.14.14.20 - 0 rękawice chirurgiczne 2. Przedmiot zamówienia podzielono na 6 zakresów. 3. Dopuszcza się składania ofert częściowych. 4. Nie dopuszcza się składania ofert wariantowych. 5. Dopuszcza się składanie ofert równoważnych. Pod pojęciem oferty równoważnej Zamawiający rozumie przedmiot zamówienia o parametrach takich samych jak opisane w formularzu asortymentowo - cenowym lub o wyższych parametrach. 6. Oferowane produkty muszą spełniać wszystkie wymogi określone dla wyrobów medycznych a wynikające z przepisów prawa: a) ustawy z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2010 r. Nr 107, poz. 679), b) rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 5 listopada 2010 r. w sprawie sposobu kwalifikacji wyrobów medycznych (Dz. U. z 2010 r. Nr 215, poz. 1416) c) rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 12 stycznia 2011 r. w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur zgodności wyrobów medycznych (Dz. U. z 2011 r. Nr 16, poz. 74), w szczególności dotyczące zawartości ftalanów. d) rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 22 września 2010 r. w sprawie wzoru znaku CE (Dz. U. 2010, Nr 186, poz. 1252). 7. Wykonawca, który wygra przetarg, obowiązany jest przedstawić certyfikaty CE lub certyfikaty wydane przez jednostkę notyfikowaną, na każde wezwanie Zamawiającego (w przypadku istnienia takiego wymogu). 8. Do oferty należy dołączyć badania producenta lub niezależne nie starsze niż z 2012 roku potwierdzające parametry techniczne rękawic z adnotacją którego zakresu i pozycji to dotyczy. 9. Do oferty należy dołączyć prospekty lub katalogi z numerami katalogowymi z adnotacją którego zakresu i pozycji to dotyczy. Dopuszcza się załączenie do oferty kserokopii folderów lub innych ulotek informacyjnych dotyczących oferowanego sprzętu pod warunkiem, że będą one czytelne. 10. Do oferty należy dołączyć po jednej próbce asortymentowej (jedno opakowanie lub jedna para). 11. Nie dopuszcza się składania ofert wariantowych. 12. Dopuszcza się możliwość przeliczenia w formularzu cenowym ogólnej ilości artykułów wg opakowań obecnie istniejących na rynku, jeśli dany artykuł jest konfekcjonowany w innych opakowaniach niż wskazanych w SIWZ (załącznik nr 2). Niemniej ostateczna ogólna ilość musi być taka sama jak wskazana w SIWZ. 13. Termin ważności dostarczanych produktów nie może być krótszy niż 12 miesięcy od dnia dostawy. 14. Podane ilości mogą ulec zmniejszeniu lub zwiększeniu w terminie obowiązywania umowy w granicach cen ofertowych Opiszgodnie z załącznikiem nr 2 do siwzzgodnie z załącznikiem nr 2 do siwzzgodnie z załącznikiem nr 2 do siwzzgodnie z załącznikiem nr 2 do siwzzgodnie z załącznikiem nr 2 do siwzzgodnie z załącznikiem nr 2 do siwz |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Szpital Pucki Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością |
| Ulica | ul. 1 Maja 13A |
| Nr domu | 13A |
| Miejscowosc | Puck |
| Kod poczt | 84-100 |
| Wojewodztwo | pomorskie |
| Tel | 58 673 09 12 |
| Fax | 58 673 22 81 |
| Regon | 00030822900000 |
| E mail | zamowieniapubliczne@wp.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Inny: Sp. z o.o. |
| Rodzaj zam inny | Sp. z o.o. |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Tak |
| Ilosc czesci | 6 |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | Obowiązuje termin |
| Czas mies | 12 |
| Wadium | nie dotyczy |
| Zaliczka | Nie |
| Uprawnienie | Zamawiający nie wprowadza szczególnego warunku w tym zakresie |
| Wiedza | Zamawiający nie wprowadza szczególnego warunku w tym zakresie |
| Potencjal | Zamawiający nie wprowadza szczególnego warunku w tym zakresie |
| Zdolne | Zamawiający nie wprowadza szczególnego warunku w tym zakresie |
| Sytuacja | Zamawiający nie wprowadza szczególnego warunku w tym zakresie |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Dok podm zag 1 | Tak |
| Dok potw 1 | Tak |
| Dok potw 5 | Tak |
| Inne dok potw | Oświadczenie, iż posiada dla danego wyrobu medycznego certyfikat zgodności wydany przez jednostkę notyfikowaną oraz, że posiada dokument lub dokumenty potwierdzające dokonanie zgłoszenia oferowanego produktu jako wyrobu medycznego do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych lub dokonanie powiadomienia Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych o wprowadzeniu do obrotu oferowanego produktu jako wyrobu medycznego. Badania laboratoryjne zlecone przez producenta lub niezależne nie starsze niż z 2012 roku potwierdzające parametry techniczne rękawic z zaznaczeniem numerów stron w ofercie. Wykonawca winien w ww. dokumencie oznaczyć pozycję dla danego oferowanego produktu. Oświadczenie dotyczące przesłanki wynikającej z art. 24 us. 2 pkt 5 ustawy Prawo Zamówień Publicznych wraz z listą, o której mowa w art. 26 ust. 2d ustawy Prawo Zamówień Publicznych - załącznik nr 4 do SIWZ |
| Inne dokumenty | Dokument lub dokumenty, z których będzie wynikać uprawnienie do podpisania oferty np. aktualny odpis z właściwego rejestru, aktualne zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej, aktualny statut spółki lub aktualny rejestr handlowy lub równoważne. Wymagane dokumenty można złożyć w formie kopii poświadczonej z oryginałem przez Wykonawcę. Jeżeli uprawnienie do reprezentacji osoby podpisującej ofertę nie wynika z dokumentu, o którym mowa powyżej, do oferty należy dołączyć także pełnomocnictwo w oryginale lub w postaci kopii poświadczonej notarialnie. Wypełniony formularz oferty - załącznik 1 do SIWZ. Wypełniony formularz asortymentowo - cenowy załącznik nr 2 do SIWZ. Oświadczenie o prawdziwości złożonych oświadczeń - załącznik nr 5 do SIWZ |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Czy zmiana umowy | Tak |
| Zmiana umowy | Strony przewidują, możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy pisemnym aneksem bez zwiększenia wartości przedmiotu umowy, w przypadku niezrealizowania umowy w całości pod warunkiem, iż zmiany są one korzystne dla Zamawiającego |
| Kryt cena | A |
| Spec www | www.szpitalpuck.pl |
| Spec war | w Sekcji Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia w Pucku ul. 1 maja 13A |
| Data skl | 08/04/2014 |
| Godz skl | 10:00 |
| Miejsce | w sekretariacie Zamawiającego ul. 1-go Maja 13A, 84-100 Puck. |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Czy uniewaznienie | Nie |