Dostawy warzyw
| Publication date | 2014-03-31 |
| End date | 2014-04-08 10:00:00 |
| Instytucja | Zakład Karny w Przytułach Starych |
| Miejscowość | Rzekuń |
| Województwo | mazowieckie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 107448 / 2014 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 32121001, 32211117, 32211131, 32214103, 32211124, 32212400, 32212709, 32211100, 32212307, 32212606, 153311424, 153310007, 32223219 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Część 1 Ziemniaki jadalne wczesne - 200 000 kg (ilość szacunkowa). Ziemniaki jadalne: o białej barwie, dojrzałe bulwy, zdrowe, niezzieleniałe, czyste, suche, jednoodmianowe, o kształcie typowym dla danej odmiany, o dobrym smaku, bez pustych miejsc w środku, o średnicy poprzecznej min. 4 cm i podłużnej 6 cm. Dostawy ziemniaków w opakowaniach jednorazowych, w przedziale od 15 kg netto do 50 kg netto. CPV: 03212100-1, PN-R - 74453:1975. Część 2 buraki ćwikłowe- kod CPV 03221111-7, pakowany w worki, siatki do 15 kg, szacunkowa ilość 23 000 kg., PN 72/R-75360 cebula - kod CPV 03221113-1, pakowana w siatki do 15 kg, szacunkowa ilość 38 000 kg., PN-87/R-75357 Kapusta biała - kod CPV 03221410-3, pakowana do 50 kg, szacunkowa ilość 22 000 kg., PN-87/R-75362 Kapusta czerwona - kod CPV 03221410-3, pakowana do 50 kg, szacunkowa ilość 14 000 kg., PN-87/R-75362 Marchew - kod CPV 03221112-4, korzeń, pakowana w siatki do 15 kg, szacunkowa ilość 37 000 kg., PN-84/R-75358 Pomidor - kod CPV 03221240-0, pakowany w skrzynki do 5 kg, szacunkowa ilość 1000 kg., PN-R-75368 Ogórek świeży - kod CPV 03221270-9, pakowany w skrzynki do 15 kg, szacunkowa ilość 1 000 kg., PN-R-75358 Seler - kod CPV 03221110-0, korzeń, pakowany w siatki do 15 kg, szacunkowa ilość 1000 kg., PN-R-75371 Por - kod CPV 03221110-0 , korzeń, pakowany w siatki do 15 kg, szacunkowa ilość 1000 kg., PN-R-75371 Papryka - kod CPV 03221230-7, pakowana w skrzynki do 15 kg, szacunkowa ilość 1000 kg., PN-R-75528: Pieczarki - kod CPV 03221260-6, pakowane w skrzynki do 10 kg, szacunkowa ilość 600 kg., PN-75/R-75078 Kapusta włoska - kod CPV 03221114-8, pakowane w siatki do 15 kg, szacunkowa ilość 14000 kg, PN-R-75383 Część 3 Kapusta kiszona - kod CPV 15331142-4, pakowana w beczki do 100 kg, szacunkowa ilość 15000 kg., PN-72/A-77700 Ogórek kiszony - kod CPV 15331000-7, pakowany w beczki do 100 kg., szacunkowa ilość 10000 kg., PN-A-77701 Część 4 Jabłka - kod CPV - 03222321-9, pakowane w skrzynki do 15 kg, szacunkowa ilość 6000 kg., PN-R-75521 |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Zakład Karny w Przytułach Starych |
| Ulica | Przytuły Stare 13A |
| Nr domu | 13A |
| Miejscowosc | Rzekuń |
| Kod poczt | 07-411 |
| Wojewodztwo | mazowieckie |
| Tel | 29 764 42 22 |
| Fax | 29 764 89 29 |
| Internet | zp.sw.gov.pl |
| Regon | 14628308000000 |
| E mail | zk_przytuly_stare@sw.gov.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Administracja rządowa terenowa |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Tak |
| Ilosc czesci | 4 |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | Obowiązuje termin |
| Czas mies | 12 |
| Zaliczka | Nie |
| Uprawnienie | Wykonawca potwierdzi spełnianie tego warunku składając oświadczenie zgodnie z wzorem stanowiącym załącznik nr 3 do SIWZ |
| Wiedza | Wykonawca potwierdzi spełnianie tego warunku składając oświadczenie zgodnie z wzorem stanowiącym załącznik nr 3 do SIWZ lub przedstawi pisemne zobowiązanie innego podmiotu do udostępnienia wiedzy, doświadczenia |
| Potencjal | Wykonawca potwierdzi spełnianie tego warunku składając oświadczenie zgodnie z wzorem stanowiącym załącznik nr 3 do SIWZ lub przedstawi pisemne zobowiązanie innego podmiotu do udostępnienia potencjału technicznego |
| Zdolne | Wykonawca potwierdzi spełnianie tego warunku składając oświadczenie zgodnie z wzorem stanowiącym załącznik nr 3 do SIWZ lub przedstawi pisemne zobowiązanie innego podmiotu do udostępnienia osób |
| Sytuacja | Wykonawca potwierdzi spełnianie tego warunku składając oświadczenie zgodnie z wzorem stanowiącym załącznik nr 3 do SIWZ lub przedstawi pisemne zobowiązanie innego podmiotu do udostępnienia swoich zasobów |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Dok podm zag 1 | Tak |
| Inne dokumenty | Dla osób fizycznych oświadczenie zgodnie z załącznikiem 6 do SIWZ |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Czy zmiana umowy | Tak |
| Zmiana umowy | Za dostarczony towar określony w załączniku nr 1 przy pierwszej dostawie ustala się cenę zgodną ze złożoną ofertą wyłonioną w trybie przetargu nieograniczonego. Za dostarczony towar określony w załączniku nr 1 w kolejnych dostawach ustala się cenę brutto uwzględniającą stały % upust liczony od najniższych cen brutto z notowań produktów publikowanych przez Warszawski Rolno - Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. w Broniszach, ul. Poznańska 98, 05-850 Ożarów Mazowiecki, z dnia złożenia zamówienia |
| Kryt cena | B |
| Kryt 1p | 5 |
| Kryt 2 | Najwyższy upust |
| Kryt 2p | 95 |
| Spec www | sw.gov.pl |
| Spec war | Zakład Karny w Przytułach Starych 07-411 Rzekuń, Przytuły Stare 13A |
| Data skl | 08/04/2014 |
| Godz skl | 10:00 |
| Miejsce | Zakład Karny w Przytułach Starych 07-411 Rzekuń, Przytuły Stare 13A Sekretariat |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Czy uniewaznienie | Nie |