DOSTAWĘ SERWERA WRAZ Z OPROGRAMOWANIEM, ZESTAWÓW KOMPUTEROWYCH WRAZ Z OPROGRAMOWANIEM ORAZ MONITORÓW, DLA WOJEWÓDZKIEJ STACJI SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNEJ W SZCZECINIE.

Publication date 2014-04-11
End date 2014-04-18 11:00:00
Instytucja Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Szczecinie
Miejscowość Szczecin
Województwo zachodniopomorskie
Branża
  • Stacje robocze,
  • Ekrany i konsole komputerowe,
  • Części, akcesoria i wyroby do komputerów,
  • Systemy operacyjne,
  • Pakiety oprogramowania dla systemów operacyjnych komputerów mainframe,
  • Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania,
  • Serwery sieciowe

Szczegóły

Numer ogłoszenia 125578 / 2014
Document type ZP-400
Cpv code 488210009, 302140002, 302313000, 486200000, 486210007, 487100008, 302374106, 302374601
Adres strony internetowej siwz
BZP Zobacz

Przedmiot zamówienia

DOSTAWA:

- 1 -go (jednego) SERWERA WRAZ Z OPROGRAMOWANIEM,

- 75 (siedemdziesięciu pięciu) ZESTAWÓW KOMPUTEROWYCH WRAZ Z OPROGRAMOWANIEM,

- 45 (czterdziesci pięć) MONITORÓW, DLA WOJEWÓDZKIEJ STACJI SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNEJ W SZCZECINIE.

Opis

75 ZESTAWÓW KOMPUTEROWYCH WRAZ Z OPROGRAMOWANIEM, nowych lub po-leasingowych1 (jeden) SERWER WRAZ Z OPROGRAMOWANIEMZESTAW 45 MONITORÓW

Dodatkowe informacje

Biuletyn 1
Nazwa Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Szczecinie
Ulica ul. Spedytorska 6/7
Nr domu 6/7
Miejscowosc Szczecin
Kod poczt 70-632
Wojewodztwo zachodniopomorskie
Tel 091 4624569
Fax 091 4624640
Internet www.wsse.szczecin.pl
Regon 00029266900000
E mail administracja@wsse.szczecin.pl
Czy obowiazkowa Tak
Dotyczy 1
Rodzaj zam Inny: jednostka budżetowa bedąca podmiotem leczniczym finansowanym z budżetu państwa
Rodzaj zam inny jednostka budżetowa bedąca podmiotem leczniczym finansowanym z budżetu państwa
Rodz zam D
Czy czesci Tak
Ilosc czesci 3
Czy wariant Nie
Czy dialog Nie
Czy uzup Nie
Czas Obowiązuje termin
Czas dni 21
Zaliczka Nie
Uprawnienie Oświadczenie Wykonawcy, że spełnia warunki dotyczące posiadania uprawnień do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania. Na zasadzie spełnia / nie spełnia.
Wiedza Oświadczenie Wykonawcy, że spełnia warunki dotyczące posiadania wiedzy i doświadczenia. Na zasadzie spełnia / nie spełnia.
Potencjal Oświadczenie Wykonawcy, że spełnia warunki dotyczące dysponowania odpowiednim potencjałem technicznym oraz osobami zdolnymi do wykonania zamówienia. Na zasadzie spełnia / nie spełnia.
Sytuacja Oświadczenie Wykonawcy, że spełnia warunki dotyczące sytuacji ekonomicznej i finansowej. Na zasadzie spełnia / nie spełnia.
Oswiadczenie potwierdzenia 1 Tak
Oswiadczenia wykluczenia 1 Tak
Oswiadczenia wykluczenia 8 Tak
Dok grup kap 1 Tak
Dok podm zag 4 Tak
Dok podm zag 5 Tak
Dok potw 5 Tak
Inne dok potw Dokumenty (oświadczenia lub zaświadczenia), o których mowa z załączniku - Formularz Cenowy.
Inne dokumenty Oświadczenie, że Wykonawca zamierza zrealizować zamówienie siłami własnymi, a w przypadku podzlecenia części zamówienia należy (w pkt IV.3 Formularza Ofertowego) wskazać część zamówienia, której wykonanie Wykonawca powierzy podwykonawcom.
Niepelnosprawne Nie
Kod trybu PN
Czy zmiana umowy Tak
Zmiana umowy Wszelkie zmiany i uzupełnienia treści umowy wymagają formy pisemnej pod rygorem nieważności i mogą być dokonane wyłącznie, gdy nie wymagają zmiany treści oferty Dostawcy. Zakazuje się istotnych zmian postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie, której dokonano wyboru Wykonawcy, za wyjątkiem, gdy: ulegnie zmianie stan prawny w zakresie dotyczącym realizowanej umowy, który spowoduje konieczność zmiany sposobu wykonania zamówienia przez Wykonawcę; wystąpią przeszkody o obiektywnym charakterze (zdarzenia nadzwyczajne, zewnętrzne i niemożliwe do zapobieżenia a więc mieszczące się w zakresie pojęciowym tzw. siły wyższej.) np. pogoda uniemożliwiająca wykonywanie umowy, zdarzenia nie leżące po stronie żadnej ze Stron umowy. Strony mają prawo do skorygowania uzgodnionych zobowiązań i przesunięcia terminu realizacji maksymalnie o czas trwania siły wyższej. Strony zobowiązują się do natychmiastowego poinformowania się nawzajem o wystąpieniu ww. przeszkód. nastąpiła zmiana stawki podatku od towarów i usług VAT. Powyższe dopuszczalne jest tylko wówczas, gdy konieczność taka powstanie w następstwie okoliczności, których nie można było przewidzieć (w tym zmian w przepisach prawa). Strony dopuszczają możliwość zmian redakcyjnych oraz zmian będących następstwem zmian danych ujawnionych w rejestrach publicznych.
Kryt cena A
Spec www http://www.wsse.szczecin.pl/
Spec war Wojewódzka Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Szczecinie Kancelaria ul. Spedytorska 6/7 70-023 Szczecin
Data skl 18/04/2014
Godz skl 11:00
Miejsce Wojewódzka Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Szczecinie Kancelaria ul. Spedytorska 6/7 70-023 Szczecin
Termin Obowiązuje termin
Okres liczba dni 30
Czy uniewaznienie Nie

przetargibiurowe.pl  (+48) 600 092 062

Working hours:  Office, live chat: 800 - 1700  Support online: 24h

Michał Troc Customer service  

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)