Zakup pomocy dydaktycznych dla szkół podstawowych realizujących rządowy program rozwijania kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych - CYFROWA SZKOŁA

Publication date 2012-08-31
End date 2012-09-10 08:45:00
Instytucja
Miejscowość Motycz
Województwo lubelskie
Branża
  • Pomoce naukowe

Szczegóły

Numer ogłoszenia 325334 / 2012
Document type ZP-400
Cpv code 391621006
BZP Zobacz

Przedmiot zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomocy dydaktycznych dla szkół podstawowych objętych projektem
2. Pomoce dydaktyczne winny być dostarczone do Szkoły Podstawowej w Stasinie (dla części Nr 1 ) i Szkoły Podstawowej w Konopnicy (dla części Nr 2).
3. Dostarczone pomoce dydaktyczne winny odpowiadać następującym warunkom,
a) winny być wyprodukowane w 2012 roku
b) muszą być fabrycznie nowe i wolne od obciążeń prawami osób trzecich
c) posiadać certyfikaty ISO9001 dla producenta sprzętu
d) posiadać deklarację CE
e) w przypadku komputerów przenośnych - winny spełniać wymogi normy Energy Star 5,0
f) do dostarczonych pomocy dydaktycznych należy dołączyć instrukcję i materiały dotyczące użytkowania sprzętu w języku polskim
4. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części.
Część nr 1. Zakup pomocy dydaktycznych i innego sprzętu niezbędnego do realizacji programów nauczania z wykorzystaniem technologii informacyjno - komunikacyjnych dla SP w Stasinie.
Część nr 2. Zakup pomocy dydaktycznych i innego sprzętu niezbędnego do realizacji programów nauczania z wykorzystaniem technologii informacyjno - komunikacyjnych dla SP w Konopnicy
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik - Tabela elementów do niniejszej Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.

UWAGA:
1. Wykonawca winien zapoznać się z dokumentacją przetargową, a zaistniałe ewentualnie nieścisłości lub braki wyjaśnić z Zamawiającym na podstawie art. 38 ustawy Prawo zamówień publicznych.
2. Ilekroć w dokumentacji przetargowej wskazano markę lub pochodzenie produktu lub urządzenia, należy przyjąć, że za każdą nazwą jest umieszczone słowo lub równoważne, tzn. że pomoce/ sprzęt itp. będą posiadały (charakteryzowały się) wszystkimi parametrami nie gorszymi niż opisane w dokumentacji przetargowej.

Dodatkowe informacje

przetargibiurowe.pl  (+48) 600 092 062

Working hours:  Office, live chat: 800 - 1700  Support online: 24h

Michał Troc Customer service  

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)