zakup i sukcesywna dostawa elektrod, osprzetu do aparatu Alice 5, czujników przepływu do respiratora Hamilton, akcesoriów do aparatu Keypoint G4 firmy Alpinie Biomed

Publication date 2014-06-09
End date 2014-06-17 12:00:00
Instytucja Centralny Szpital Kliniczny MSW w Warszawie
Miejscowość Warszawa
Województwo mazowieckie
Branża
  • Artykuły elektroniczne,
  • Materiały medyczne

Szczegóły

Numer ogłoszenia 194658 / 2014
Document type ZP-400
Cpv code 331400003, 317111406
Adres strony internetowej siwz
BZP Zobacz

Przedmiot zamówienia

121720;
25260;
27160;
28831,31 ;
108000;
43446

Opis

zgodnie z załacznikiem xlszgodnie z załacznikiem xlszgodnie z załacznikiem xlszgodnie z załacznikiem xlszgodnie z załacznikiem xlszgodnie z załacznikiem xls

Dodatkowe informacje

Biuletyn 1
Nazwa Centralny Szpital Kliniczny MSW w Warszawie
Ulica ul. Wołoska 137
Nr domu 137
Miejscowosc Warszawa
Kod poczt 02-507
Wojewodztwo mazowieckie
Tel 22 6021809
Fax 22 845 64 57
Internet http://www.cskmswia.pl
Regon 00647265100000
E mail marketing@cskmswia.pl
Czy obowiazkowa Tak
Dotyczy 1
Rodzaj zam Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
Rodz zam D
Czy czesci Tak
Ilosc czesci 6
Czy wariant Nie
Czy dialog Nie
Czy uzup Nie
Czas Obowiązuje termin
Czas mies 24
Zaliczka Nie
Uprawnienie O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki, dotyczące posiadania uprawnień do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania. Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu będzie dokonana na zasadzie spełnia/nie spełnia.
Wiedza O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki, dotyczące posiadania wiedzy i doświadczenia. Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu będzie dokonana na zasadzie spełnia/nie spełnia.
Potencjal O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki, dotyczące dysponowania odpowiednim potencjałem technicznym. Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu będzie dokonana na zasadzie spełnia/nie spełnia.
Zdolne O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki, dotyczące dysponowania osobami zdolnymi do wykonania zamówienia. Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu będzie dokonana na zasadzie spełnia/nie spełnia.
Sytuacja O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki, dotyczące sytuacji ekonomicznej i finansowej. Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu będzie dokonana na zasadzie spełnia/nie spełnia.
Oswiadczenia wykluczenia 1 Tak
Oswiadczenia wykluczenia 2 Tak
Dok grup kap 1 Tak
Dok podm zag 1 Tak
Dok potw 5 Tak
Inne dok potw Foldery i inne materiały producenta oferowanych urządzeń potwierdzające spełnienie wymagań Zamawiającego w zakresie opisu przedmiotu zamówienia (warunki graniczne - minimalne, warunki podlegające ocenie punktowej o ile dotyczy); Produkty zakwalifikowane jako wyroby medyczne w rozumieniu ustawy z dnia 20.05.2010 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. 2010r. Nr 107 poz. 679 z późn. zm.) odpowiedni Certyfikat CE (Deklarację zgodności) oraz dokument potwierdzający dokonanie zgłoszenia wyrobu do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych zwanego dalej Prezesem Urzędu, lub dokument potwierdzający dokonanie powiadomienia Prezesa Urzędu o wprowadzeniu na terytorium RP wyrobu przeznaczonego do używania na tym terytorium; W przypadku, gdy następuje pierwsze udostępnienie Zamawiającemu na terytorium państwa członkowskiego wyrobu gotowego do użycia w celu jego używania zgodnie z przewidzianym zastosowaniem ( wprowadzenie do używania ), Wykonawca zobowiązany jest do złożenie wraz z ofertą oświadczenia o pierwszym wprowadzeniu wyrobu do używania. Wykonawca zobowiązany jest przed zawarciem umowy do przedstawienia dokumentów wymaganych ustawą o wyrobach medycznych, o wprowadzeniu wyrobu do używania. Produkty zakwalifikowane jako produkty lecznicze w rozumieniu ustawy z dnia 06.09.2001r. Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008r. Nr 45, poz. 271 z późn. zm.) - Pozwolenie na dopuszczenie do obrotu produktu leczniczego wydane przez Prezesa Urzędu Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, Radę Unii Europejskiej lub Komisję Europejską W przypadku produktów, które nie podlegają w/w przepisom Wykonawca jest zobowiązany dołączyć do oferty odpowiednie dokumenty dopuszczające te produkty do obrotu i stosowania. Wszystkie dołączone do oferty dokumenty potwierdzające posiadanie przez oferowane towary wymaganych certyfikatów muszą być wyraźnie oznakowane numerem pakietu (zadania) którego dotyczą;
Inne dokumenty Wzór oferty;
Niepelnosprawne Nie
Kod trybu PN
Kryt cena C
Spec www http://www.cskmswia.pl
Spec war siedzibie Zamawiającego
Data skl 17/06/2014
Godz skl 12:00
Miejsce w siedzibie Zamawiającego pokój nr 4,38 budynek adminisracyjno - garażowy
Termin Obowiązuje termin
Okres liczba dni 30
Czy uniewaznienie Nie

przetargibiurowe.pl  (+48) 600 092 062

Working hours:  Office, live chat: 800 - 1700  Support online: 24h

Michał Troc Customer service  

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)