Zakup wyposażenia - SZ.271.26.2014
| Publication date | 2014-07-22 |
| End date | 2014-08-01 10:00:00 |
| Instytucja | Urząd Gminy Wysokie Mazowieckie |
| Miejscowość | Wysokie Mazowieckie |
| Województwo | podlaskie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 244718 / 2014 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 323220006, 302131006, 302300000, 323000006, 301211004 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Przedmiotem zamówienia jest Zakup wyposażenia. Zamówienie obejmuje 4 części: Zadanie nr 1: Zakup sprzętu ICT, Zadanie nr 2: Zakup sprzętu audiowizualnego, Zadanie nr 3: Zakup tablic interaktywnych z oprogramowaniem, Zadanie nr 4: Zakup kserokopiarek dla SP w Jabłonce Kościelnej, szkoły filialnej w Gołaszach-Puszczy i SP w Święcku Wielkim. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią wykazy wyposażenia, stanowiące odpowiednio załączniki: - Zadnie nr 1 - załączniki od nr 5A do 5D - Zadanie nr 2 - załączniki od nr 6A do nr 6C, - Zadanie nr 3 - załączniki od nr 7A do nr 7E, - Zadanie nr 4 - załączniki od nr 8A do nr 8C do SIWZ na podstawie, których Wykonawcy zobowiązani są do obliczenia ceny oferty. Wyposażenie wymienione w poszczególnych załącznikach wymagają odrębnego wystawienia faktury dla każdego z załączników i dostarczenia do siedziby placówek wymienionych w nagłówkach. OpisZakup sprzętu ICT zgodnie z załącznikami od nr 5A do nr 5DZakup sprzętu audiowizualnego zgodnie z załącznikami od nr 6A do nr 6CZakup tablic interaktywnych z oprogramowaniem zgodnie z załącznikami od nr 7A do nr 7EZakup kserokopiarek zgodnie z załącznikami od nr 8A do nr 8C |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Urząd Gminy Wysokie Mazowieckie |
| Ulica | ul. Mickiewicza 1A |
| Nr domu | 1A |
| Miejscowosc | Wysokie Mazowieckie |
| Kod poczt | 18-200 |
| Wojewodztwo | podlaskie |
| Tel | 086 2752627 |
| Fax | 086 2752931 |
| Internet | www.gminawysokiemazowieckie.pl |
| Regon | 45001068800000 |
| E mail | gwmd@op.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Administracja samorządowa |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Tak |
| Ilosc czesci | 4 |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Tak |
| Zam uzupelniajace | Zamawiający przewiduje możliwości udzielenia zamówień uzupełniających, o których mowa w art. 67 ust.1 pkt. 6 i 7 Pzp do 25% wartości zamówienia podstawowego. |
| Czas | D |
| Data zak | 15/09/2014 |
| Zaliczka | Nie |
| Uprawnienie | Na podstawie oświadczenia Wykonawcy - art. 22 Pzp |
| Wiedza | Na podstawie oświadczenia Wykonawcy - art. 22 Pzp |
| Potencjal | Na podstawie oświadczenia Wykonawcy - art. 22 Pzp |
| Zdolne | Na podstawie oświadczenia Wykonawcy - art. 22 Pzp |
| Sytuacja | Na podstawie oświadczenia Wykonawcy - art. 22 Pzp |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 3 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 4 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Dok podm zag 1 | Tak |
| Dok podm zag 2 | Tak |
| Dok podm zag 3 | Tak |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Czy zmiana umowy | Tak |
| Zmiana umowy | Zmiana umownego terminu zakończenia przedmiotu niniejszej Umowy jest możliwa w przypadku działania siły wyższej, za którą uważa się zdarzenia o charakterze nadzwyczajnym, występujące po zawarciu niniejszej Umowy, a których Strony nie były w stanie przewidzieć w momencie jej zawierania i których zaistnienie lub skutki uniemożliwiają wykonanie niniejszej Umowy zgodnie z jej treścią |
| Kryt cena | A |
| Spec www | www.gminawysokiemazowieckie.pl ug.wysokiemazowieckie.pbip.pl |
| Spec war | Urząd Gminy Wysokie Mazowieckie, ul. Mickiewicza 1A, 18-200 Wysokie Mazowieckie |
| Data skl | 01/08/2014 |
| Godz skl | 10:00 |
| Miejsce | Urząd Gminy Wysokie Mazowieckie, ul. Mickiewicza 1A, 18-200 Wysokie Mazowieckie, sekretariat - pokój nr 11 |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Inf dodat | Zamówienie realizowane jest w ramach projektu Kolorowe przedszkola w Gminie Wysokie Mazowieckie współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działania 9.1 Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty, Poddziałanie 9.1.1 Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechnienia edukacji przedszkolnej |
| Czy uniewaznienie | Tak |