Zakup urządzeń aktywnych do sieci LAN Wydziałów Uniwersytetu Opolskiego oraz wymiana i doposażenie węzłów sieci MAN w niezbędne urządzenia techniczne. Dostawa przełączników sieciowych i urządzeń aktywnych na potrzeby modernizacji i rozbudowy sieci ASKUO w D.S. Mrowisko - etap IV. Przedłużenie licencji oprogramowania na potrzeby Uniwersytetu Opolskiego
| Publication date | 2014-07-25 |
| End date | 2014-08-01 12:00:00 |
| Instytucja | Uniwersytet Opolski |
| Miejscowość | Opole |
| Województwo | opolskie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 249492 / 2014 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 324200003, 722680001 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Przedmiotem zamówienia jest: Zakup urządzeń aktywnych do sieci LAN Wydziałów Uniwersytetu Opolskiego oraz wymiana i doposażenie węzłów sieci MAN w niezbędne urządzenia techniczne. Dostawa przełączników sieciowych i urządzeń aktywnych na potrzeby modernizacji i rozbudowy sieci ASKUO w D.S. Mrowisko - etap IV. Przedłużenie licencji oprogramowania na potrzeby Uniwersytetu Opolskiego z podziałem na 3 części: 1. Część I - Zakup urządzeń aktywnych do sieci LAN Wydziałów Uniwersytetu Opolskiego oraz wymiana i doposażenie węzłów sieci MAN w niezbędne urządzenia techniczne - zgodnie z załącznikiem 1A do SIWZ; 2. Część II - Dostawa przełączników sieciowych i urządzeń aktywnych na potrzeby modernizacji i rozbudowy sieci ASKUO w D.S. Mrowisko - etap IV - zgodnie z załącznikiem 1B do SIWZ; 3. Część III 3.1. Dostawa, przedłużenie licencji wraz z suportem na vCenter Server 5 Foundation Academic Basic Support na okres 3 lat; 3.2. Dostawa, przedłużenie licencji wraz z suportem na vCenter Site Recovery Manager 5 Standard Academic 50 VMs Basic Support na okres 3 lat; 3.3. Dostawa, przedłużenie licencji wraz z suportem na vSphere 5 Enterprise 2 CPU Academic Basic Support na okres 3 lat. Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w załączniku nr 1A,1B do SIWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz pkt. 3.4 SIWZ. OpisCzęść I - Zakup urządzeń aktywnych do sieci LAN Wydziałów Uniwersytetu Opolskiego oraz wymiana i doposażenie węzłów sieci MAN w niezbędne urządzenia techniczne - zgodnie z załącznikiem 1A do SIWZ;Część II - Dostawa przełączników sieciowych i urządzeń aktywnych na potrzeby modernizacji i rozbudowy sieci ASKUO w D.S. Mrowisko - etap IV - zgodnie z załącznikiem 1B do SIWZ;Część III1. Dostawa, przedłużenie licencji wraz z suportem na vCenter Server 5 Foundation Academic Basic Support na okres 3 lat; 2. Dostawa, przedłużenie licencji wraz z suportem na vCenter Site Recovery Manager 5 Standard Academic 50 VMs Basic Support na okres 3 lat; 3. Dostawa, przedłużenie licencji wraz z suportem na vSphere 5 Enterprise 2 CPU Academic Basic Support na okres 3 lat. |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Uniwersytet Opolski |
| Ulica | Pl. Kopernika 11A |
| Nr domu | 11A |
| Miejscowosc | Opole |
| Kod poczt | 45-040 |
| Wojewodztwo | opolskie |
| Tel | 077 5 415977 |
| Fax | 077 5415930 |
| Internet | www.uni.opole.pl |
| Regon | 00000138200000 |
| E mail | piestrak@uni.opole.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Uczelnia publiczna |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Tak |
| Ilosc czesci | 3 |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Wadium | nie dotyczy |
| Zaliczka | Nie |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Inne dokumenty | 1.wypełniony formularz ofertowy (wg załączonego wzoru - zał. nr 1 do SIWZ), 2. pełnomocnictwo podmiotów występujących wspólnie (jeżeli dotyczy), 3. pełnomocnictwo dla osoby/osób podpisującej ofertę i oświadczenia (pełnomocnictwo należy złożyć w formie oryginału lub notarialnie poświadczonej kopii - w sytuacji, gdy ofertę podpisuje osoba, której prawo do reprezentowania Wykonawcy nie wynika z dokumentów załączonych do oferty). |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Kryt cena | A |
| Spec www | www.zamowienia.uni.opole.pl |
| Spec war | Uniwersytet Opolski Dział Zamówień Publicznych Pl. Kopernika 11A, 45-040 Opole |
| Data skl | 01/08/2014 |
| Godz skl | 12:00 |
| Miejsce | Uniwersytet Opolski Dział Zamówień Publicznych Pl. Kopernika 11A, 45-040 Opole |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Inf dodat | nie dotyczy |
| Czy uniewaznienie | Nie |